Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник Ікона Божої Матері до чого сниться?

Сонник Ікона Божої Матері до чого сниться?

Ікона Божої Матері тлумачення сонника

Святий лик

Приснився Ікона Божої Матері для будь-якої людини, незалежно від його ставлення до релігії, дуже важливий знак. З одного боку це може бути і докором тому, хто спить за його негідну поведінку, з іншого — обіцянкою духовної підтримки. Тлумачення до чого сниться цей сон, носить особистий характер, але сонник обіцяє, що Ікона Божої Матері, це прояв заступництва понад. Важливо не забути всі деталі сновидіння, і проаналізувати їх з великою відповідальністю.

Ікона Божої Матері

Цей образ пряме нагадування тому, хто спить про її корені, про традиції роду. Такий сон посланий неспроста. Може бути, що сновидець в даний момент вкрай потребує розради і заступництво. Святий Лик обіцяє, що не залишить людину наодинці з його проблемами.

За сонником Ванги, Ікона Божої Матері у складні періоди життя відкриває перед людиною силу віри. Ноги самі можуть привести його в храм. І не варто цьому опиратися. Якщо відкрити Загальний сонник, то там цей же сюжет тлумачать, як ймовірність пізнання таємниці, яка здасться неймовірним і дивним.

Багатий, розкішний, позолочений оклад, до чого сниться Ікона Божої матері в цьому вигляді? Таке бачення часто приходить уві сні людям далеким від церкви, і не вірить в добро і силу любові. Такий же сон можна спостерігати в момент, коли скоєно гріхопадіння, перелюб. Але якщо уві сні ви поставилися до цього Лику з повагою і припали до нього, то немає сумнівів у фортеці вашої віри. Ви сильні духом і зумієте подолати свої слабкості і встоїте перед спокусами.

Місцезнаходження ікони

Побачений Образ Божої Матері у власному будинку принесе радість і благополуччя. Бачити його під дахом рідного вогнища означає для дівчини попередження небесних сил. Їй довелося напередодні зробити нелегкий вибір. А такий сон це рада ще раз обдумати дії та вчинки. Вона могла помилитися.

До чого сниться Ікона Божої Матері в храмі? Це посил сновидінню. Він потребує духовного очищення і мудре наставництво. Дівиці ж, навпаки, такий же сюжет підказує, що всі її рішення, прийняті за день — два до сновидіння вірні і богоугодні. Таке трактування пропонує Сучасний сонник.

Дотик і молитва

У сні ви молитеся перед Ликом Богородиці, значить наяву перебуваєте під заступництвом Всевишнього. До чого сниться ікона Божої Матері, яку ви цілуєте? В одному випадку це добрий знак. Але Нострадамус попереджає, що подібні дії уві сні, це критична оцінка вчинків і думок. Прокинувшись після такого сновидіння, задумайтеся, чи не є матеріальні блага для вас більш значущими, ніж честь і чиста совість?

У соннику «від А до Я» описано, як ви в церкві ставите перед Іконою свічку в церкві уві сні. Сон інтерпретується, як знак каяття і приниження, які доведеться випробувати сновидінню незабаром за свої негідні вчинки. Нести або утримувати писаний Образ Богородиці в руках — цей сон підтримує людини, надію на отримання давно очікуваних звісток.

Сонник пробещает тому, хто доторкнувся до Ікони Божої матері в багатому окладі, процвітання і успіх у справах, пов’язаних з бізнесом. Коли ж такий сон був посланий людині, народженій влітку, то це рада, замислитися над поведінкою, думками. Схоже, що сновидець цинічний і веде себе негідно — грішить.

Упустити Ікону з рук, як зрозуміти такий сон? На жаль, наяву треба поводитися вкрай обережно і стримано. Спостерігав такий сюжет дуже близький до провалу або здійснення фатальної помилки. Сонник свідчить, що Ікона Божої Матері в даній ситуації символізує втрату Божого заступництва. Більш того, позбавлений заступництва людина, просто не встоїть перед гріховними спокусами, і ризикує своїм життям.

До чого сниться осквернення Ікони Божої Матері? Бачити подібне уві сні погано, ви опинитеся в епіцентрі бід і проблем. Вас можуть оббрехати і підставити. Тому, наяву поспішіть в храм за порадою і підтримкою.

Образи Богородиці

Особливою благодаттю вважаються, забрані у сні Казанська і Тихвинская або «Ополченная» ікони. Сон, у якому з’явилася Казанська видається спостерігати не в найкращі періоди життя, причому як для сновидця, так і для всіх його співгромадян. Цей Образ допомагає пережити з гідністю лиху годину. Як правило, його явище збігається з військовими діями та громадськими заворушеннями, які приносять біди і жертви.

Сновидіння це, немов послання Ангела-Хранителя людині. У нього може виникнути бажання відвідати храм і навіть сповідатися. Що в цій ситуації буде вірним рішенням.

Сонник свідчить, що Тихвинская Ікона сниться до особливої милості Всевишнього. Інше її назва, популярне в народі, — «Ополченная». Існує переказ про те, що Лик писаний самим апостолом Лукою. А його копія знаходиться в Тихвінському монастирі. Ікона допомогла перемогти полчища Наполеона в 1812 році. Її особливо шанують військовослужбовці.

Найзаповітніші бажання сновидця неодмінно здійсняться, якщо йому довелося побачити в сні, як миро точила Ікона.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: