Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник істерика до чого сниться?

Сонник істерика до чого сниться?

Істерика тлумачення сонника

Істерика у сні? Що за дивне бачення, і чим воно загрожує? Насправді сонники трактують такий сюжет, як відносно благополучний. Це свого роду підсвідомий виплеск негативних емоцій, який наяву ні чим не загрожує. А навпаки, часом обіцяє спокій і стабільність. Втім, багато що залежить від деталей і нюансів приснившегося.

Немає приводу для занепокоєння

За версією, що пропонує Малий Велесов сонник, сльози, вибух емоцій сплячої людини, обіцяють йому по пробудженню період спокою і заспокоєння.

Пам’ятаєте, як у сновидінні вже не змогли видавити ані сльозинки, не видати ні звуку, а лише в розпачі били руками об стіни? Не лякайтеся, цей сон пророкує вам доброзичливі взаємини в сім’ї. А крім того ви зумієте помиритися з людиною, з яким випадково посварилися, і шкодуєте про це.

Весняний сонник обіцяє тому, хто спав і бачив, як тікаючи від усіх, сховався в самий темний, дальній кут, і нестримно ридав, обхопивши руками коліна, успіх. Попереду – рідкісний період везіння, коли лад будь-яку справу, легко і невимушено встановлюються нові, важливі контакти. Та й особисте життя, все складається просто чудово.

Допоможіть одному! Міллер у своєму соннику описує сюжет, в якому сновидець заспокоює іншого персонажа, що б’ється в істеричному припадку. Коли уві сні довелося, підбираючи слова і знаходячи аргументи наводити в почуття іншої людини, то в реальності варто згадати про друзів. Цілком можливо, що хтось з них зараз як ніколи потребує допомоги, підтримки, добром раді.

Бачити в сні, як ви робите все можливе, щоб заспокоїти безутішно рыдающего, що втратив контроль над собою, людини, прощающегося біля труни з покійним. Значить в реальності доведеться зіткнутися з несправедливим, черствим ставленням деяких персон, які ображають тих, хто слабше, нижче за соціальним статусом. Буде не зайвим, якщо ви проявите турботу і участь до знедоленим, хворим, слабким людям.

Дитячі сльози і крики

Сонник застерігає сплячого від поспішних висновків і різких слів, виразів, що можуть призвести до неприємної ситуації. Ось до чого сниться дитина, катається по підлозі в істериці. Якщо малюк кричить, плаче, молотить ногами по підлозі, то не за горами самий справжній скандал, зі всіма витікаючими негативними наслідками. А виною всьому будуть все ті ж необдумані слова.

Якщо ридає ваше чадо, та сльози вже течуть струмками по його обличчю, одязі, тосонник Цвєткова пророкує труднощі з грошима. Вони можуть бути викликані спонтанними діями, легковажністю, неуважністю.

Іноді дитячий припадок може бути реакцією на відмову батьків виконати прохання або купити іграшку. Якщо уві сні відбувається саме так, то значить насправді сновидець м’який, поступливий чоловік. Осінній сонник попереджає, що оточуючі давно вже помітили це і часто, безсовісно користуються цим. Вчіться відстоювати свої інтереси, в іншому випадку з вами перестануть рахуватися, і поважати.

Психіатрія і ваша кар’єра

Снилося, що ви досвідчений психіатр, веде прийом хворих? Таке бачення передрікає зміни в кар’єрі. Якщо клініка, де працювали, була елітною, з дорогим устаткуванням і прекрасними умовами, то можна сподіватися на підвищення в посаді і збільшення окладу. Приснився лікарня була старою, застарілої? На жаль, на жаль, вибитися в начальники вам поки не доля. Навпаки, у керівника можуть виникнути претензії до вас.

У Ванги є опис сюжету, в якому сновидець робить укол заспокійливого буйного пацієнта. Подібний сон підказує, що в житті скоро настане момент. Коли тому, хто спить потрібно буде надати допомогу товаришу, колезі. Не відмовляйте людині, чуйність, сприятливо позначиться на подальшій вашій кар’єрі.

До чого сниться спровокувати істерику?

Сон чоловіка, в якому він бачить, що довів дружину до несамовитого стану, — це свого роду муки совісті і підсвідомого каяття сновидця. В глибині душі він усвідомлює, що несправедливо ставиться до своєї дружини, приділяє їй мало часу. Місячний сонник настійно рекомендує виправити ситуацію в сім’ї, якщо вам дорогі ваші близькі.

До чого панночці може сниться, що вона довела до істерики свого кавалера? Це означає, що у молодих людей непросто складаються стосунки. Вони часто сваряться по дрібницях, ображаються один на одного. А що якщо в сновидінні закоханий юнак мовчки, переносить скандал, намагаючись приховати свої емоції, але зрадницькі слізники все ж котяться з її очей? Це рада дівиці — проявити трохи більше тепла і ласки, інакше залицяльник скоро знайде іншу пасію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: