Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник інопланетяни до чого сняться?

Сонник інопланетяни до чого сняться?

Інопланетяни тлумачення сонника

Спите і бачите представників інших цивілізацій? Якщо ви обожнюєте уфологию, читаєте багато фантастичних романів або дивіться фільми про життя на інших планетах, то дивуватися такому баченню немає причини. Але якщо ви байдужі до наукової фантастики не вірите в «зелених чоловічків», то зверніться до сонником, який підкаже, до чого сняться інопланетяни!

Про душу і незвичайних здібностях

Сновидіння про візит гостей з інших плані трактуватися двояко. Це і мрії сновидця про кращому майбутньому, і відображення го внутрішнього стану. Якщо побачили в сні літаючу тарілку, то не дивуйтеся тому, що по пробудженню навчитеся читати чужі думки і навіть передбачати події.

Вам важко існувати в світі брехні, нетерпіння, злоби, ось до чого вам снилися прибульці, які з’явилися в темному, похмурому антуражі. Сонник вважає, що інопланетяни в даному випадку символізують собою зміни на краще, які дозволять наповнити життя вищим, духовним змістом і мудрістю.

Часом таке ж бачення служить підказкою спить, про те, що не варто сподіватися на те, що впоратися з його відчуттям внутрішнього дискомфорту, вдасться комусь сторонньому. Людина повинна знайти сили повірити в позитивні зміни, які неодмінно відбудуться, якщо не втратити віри, не сидіти склавши руки.

Уві сні вступили в контакт з інопланетянами, і спілкування обрадувало вас? Тоді, привітайте себе з тим, що у вас відкрилися неймовірні здібності, що дозволяють підтримувати зв’язок, отримувати інформацію зі світу непізнаного, паранормального.

Іноді тлумачі снів, стверджують, що прибульці зі сну, це частина невизнаного сновидцем его. Він не хоче чути про якісь об’єктивні особливості свого характеру, звички, навіть таланти.

Справи земні

У соннику можна знайти і більш приземлені пояснення, того до чого сняться візитери з інших планет і галактик. Так інопланетяни відвідували вас уві сні, можуть пророкувати зустріч з корисними, впливовими персонами наяву.

Дамі фантастичні герої можуть снитися напередодні вельми цікавого пікантного романтичного знайомства або пригоди. А юним дівчатам, які спостерігали за інопланетними мандрівниками здалеку, сонник, віщує вдале заміжжя.

Тісне спілкування з інопланетянами уві сні, може передвіщати складнощі у взаєминах з родичами і колегами. А іноді цей же сюжет обіцяє любовну інтрижку.

Космічні загарбники

До чого сниться, що вас викрали інопланетяни? Таке бачення передує пригоди, які завершаться вельми плачевно. Про них потім не захочеться згадувати. Якщо в нічний фантасмагорії в полон до представників неземних цивілізацій, потрапили не тільки ви, але і домочадці, то будьте акуратні в найближчі дні. У вас і у ваших близьких великі ризики потрапити в аварію, і інші неприємні історії.

Вороги чи друзі?

Щоб визначити точніше до чого снилися космічні гастролери, треба пригадати їх характер. Якщо вони вели себе агресивно, то цей сон застерігає вас від злостивості і недругів наяву. Друзі прийдуть вам на допомогу, не кинуть вас в біді, ось до чого вам снилися добрі інопланетяни. Сонник ж іноді інтерпретує таке бачення, як ознаку того, що до сновидінню дуже скоро завітають гості. І йому треба перевірити запаси провіанту і напоїв.

Інші тлумачення

У соннику є передбачення для того, хто, поспілкувавшись уві сні з космічними посланцями, прокинувся з відчуттям радості, підйому сил. Таку людину чекає приємний сюрприз або цінна знахідка.

А ось якщо сновидіння залишила тяжкі спогади, викликав почуття тривоги, занепокоєння, то і в справжньому житті доведеться пережити нелегкі випробування. Посиляться вони ще й сумнівами і невпевненістю сновидця.

Творчих людей, повинно порадувати пояснення до сновидіння, в якому фігурували веселі та активні прибульці. Такий сон обіцяє підйом, і успішне втілення задумів.

Звернули увагу на те, що в нічних мареннях інопланетяни вели себе коректно, доброзичливо, ввічливо, але видалися вкрай серйозними? Тоді знайте, що подібний сюжет уві сні характеризує вас як особистість неординарну, просунуту, готову легко сприймати будь-які нововведення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: