Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник іноземець до чого сниться?

Сонник іноземець до чого сниться?

Іноземець тлумачення сонника

У сні ви успішно, без жодного мовного бар’єру спілкувалися з чужинцем? В такому випадку, ви персона на подив контактна, яка вміє знаходити спільну мову з усіма, хто поруч. Але це не єдине тлумачення того, до чого сниться іноземець. Іноді цей сюжет пророкує спить, що йому належить отримати нові, унікальні знання, досвід, зустрітися з непересічними особистостями.

Труднощі перекладу

У Дворянському соннику Н. Гришина є інтерпретація сновидіння, в якому контакт з іноземцем був утруднений. Якщо не вдалося визначити, звідки він родом, і на якій мові намагається порозумітися, то тому, хто спить доведеться, прокинувшись, визнати той факт, що і йому не завжди вдається ладнати з близькими та колегами. Часом він відчуває себе чужаком, страждає від нерозуміння. Щоб уникнути цього, спробуйте вести себе найбільш природним чином, не намагаючись вдавати якийсь образ, або підлаштовуватися під когось. І нехай вас не бентежать власні недосконалості. Вони знайдуться у кожного.

До чого сниться жвава бесіда з гостем з іншої країни? Пастор Лофф, описуючи подібний сюжет, констатує той факт, що сновидець володіє талантом оповідача, дипломата і артиста. Наяву його часто називають душею компанії, у нього чудово виходить проведення переговорів, він вміє вмовляти, переконувати.

Почуття розчарування, смутку буде переслідувати людину, яка, розмовляючи з чужинцем у сні, відчув стійку антипатію до нього. У Міллера, можна знайти і інтерпретацію сюжету, в якому сплячий сперечався з іноземцем або ледь не побився з ним. Сон пророкує перешкоди в роботі, які будуть викликані нерозумінням партнерів.

Іноземний жених

До чого жінці сниться, що вона виходить заміж за іноземця? На жаль, такий сон пророкує тільки неприємності і клопоти. Але якщо симпатичний чужинець лише робив в сновидінні вам пропозицію, то наяву ви зустрінете гідної людини, яка полюбить вас всією душею і стане згодом вірним чоловіком і чудовим батьком вашим спільним дітям.

Коли дівчині, зустрічається з іноземцем, примарилося, виходити заміж за громадянина іноземної держави, то можна говорити про те, що цей сон в руку». Сновидіння збудеться з точністю в реальності, і дівчина насправді поїде в далеку країну — на батьківщину чоловіка.

Мрії збуваються

В Еротичному збірнику тлумачень Данилової, є передбачення для жінки, що займалася в нічних мареннях сексом з іноземцем. Ця дама отримає можливість реалізувати всі найсміливіші еротичні фантазії наяву. А ось якщо наснилося, що ви допомогли інтуристу дістатися до готелю, то в реальності зумієте блискуче вирішити неприємну, чи конфліктну ситуацію.

Що означає бачення, в якому сновидець ви ступає в ролі іноземця? Він пророкує тому, хто спить багато нових контактів, зв’язків. Крім ділових відносин, зав’яжуться ще й дружні. Іноді цей сон підказує, що сплячий отримає важливу, потрібну йому інформацію.

Сонник Дмитра та надії Зими обіцяє людині, який уві сні легко і жваво спілкувався з чужоземцем, успіх. Сновидець не тільки вдало розпочне новий проект, швидко розбереться у його деталях, але і завершить з відмінними результатами.

Сім разів відміряй…

Провісниця Данилова попереджає про те, що пригрезившееся легке спілкування з інородцем, в ході якого ви відчуваєте себе вільно, невимушено, не розуміючи ні слова, в реальності пророкує вам неприємності. Причина — ваша наївність і легковажність. Особливо це стосується вашого інтимного життя, стосунків з представниками протилежної статі.

Притримати язик за зубами, і вести себе скромніше буде корисно і того, хто уві сні помітив дивного чужинця з сережкою у вусі. Такий гість здалеку — це знак, того, що поруч зі сплячим зараз знаходяться люди, які скористаються його одкровеннями в своїх корисливих цілях.

А Російський сонник вважає, що побачений іноземець, це нагадування сплячій людині про те, що він не виконав дане близькій обіцянку. Якщо таке примарилось, то потрібно обов’язково виправити помилку і на ділі довести те, що ви слів на вітер не кидаєте.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: