Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник килим до чого сниться?

Сонник килим до чого сниться?

Килим тлумачення сонника

До чого сниться килим? Наяву цей предмет інтер’єру створює затишок, дарує тепло, а часом свідчить про матеріальний достаток сім’ї. Толкованиясонников, в якійсь мірі, пов’язані з цими поняттями. Але є й інші досить цікаві варіанти.

До числа иносказательных інтерпретацій можна віднести ті, що пропонує сонник про пригрезившейся червоній доріжці. Виявляється це символ пошани, слави. Езотерики більше уваги приділяють маніпуляцій, що проводяться у сні, наприклад, чищення, прибирання килимових покриттів. Вони впевнені, що ці дії здатні точно передбачити майбутні події в долі сновидця.

Версії з різних джерел

Можна розраховувати на підтримку впливових, заможних друзів, особливо якщо виникне необхідність позичити гроші, ось що пророкує сонник Міллера того, хто помітив у сні килим.

Найоригінальніші передбачення того, до чого сниться килим, можна відшукати в Мусульманській соннику. Там акцент робиться на комерцію. Прибуток, добробут, ось до чого сниться купівля килимового виробу, а продаж, передбачає приємне проведення часу, активний відпочинок, дозвілля. Приміром, можливість відправитися в довгоочікувану подорож, або запрошення на урочистості, концерт, вистава.

Де знаходиться

За місцем розташування теж можна пояснити, до чого сниться килим. Якщо він лежить на підлозі, і проходячи по ньому босоніж сновидець відчуває приємні відчуття, — це неусвідомленим прагненням до розкоші, сибаритства. Але врахуйте, що іноді можна задовольняючись малим, отримувати від життя не менше задоволення, насолоджуючись простими людськими радощами.

До чого сниться висить на стіні килим? Поспішаємо привітати з тим, що незабаром ваш будинок перетвориться на повну чашу. В ньому оселиться щастя. Чим незвичніше орнамент, тим цікавішим, насиченішим, а може бути і гармонійніше, будуть взаємини між домочадцями.

До тлумачення, запропонованого Нострадамусом, варто прислухатися з особливою увагою. Він підказує, що означає бачення про скатанной рулоном доріжці. Це знак того, що хтось намагається щось приховати від сплячого. Причому, переслідуючи корисливі цілі.

Значення кольору

Треба пригадати колір килимового виробу. Скажімо, зелений традиційно асоціюється з надією, спокоєм. Тому побачений килимок кольору молодої трави обіцяє зміцнення матеріального стану, міцні позиції на службі, авторитет серед друзів, які, не зрадять, не підставлять. А ще немає приводів для ревнощів другий половинники. Вона вірна, віддана, щиро любить.

Життєрадісна забарвлення червоного килима, особливо зі складним малюнком, то сонник віщує пристрасть, любовні пригоди. Причому, стріла Амура не мине навіть сновидця, вже довгі роки перебуває в законному шлюбі.

Якщо у нічних мареннях помітили однотонне виріб, або підлогове покриття скромною забарвлення, то в даний період в душі панує порожнеча, ви байдужі й інертні. Сонник рекомендує знайти сили, спробувати самостійно вибратися з цього стану, що межує з депресією, інакше надалі буде гірше. Що робити? Знайдіть справу по душі, хобі, не сидите в чотирьох стінах, а частіше виходьте в люди. Спілкуйтеся, читайте, подорожуйте.

Транспорт зі східної казки

Фантастичне сновидіння про килимі-літаку, теж пояснює сонник. Виявляється, цей казковий транспорт сниться тому, хто втомився від буденності. Людина спить і бачить, як в його житті відбуваються з низки он виходять події, які не просто запам’ятаються, а привнесуть щось нове, цікаве. Може бути він мріє про подорожі, зустрічі з видатними особистостями. До речі, цей сон часто і є напередодні поїздки, віщує щось незвичайне. І сонниксчитает, що це добре, — зміна обстановки допоможе знайти сили для нових звершень, поліпшить настрій і навіть самопочуття.

Чищення і прибирання

До чого сниться, що приводите в порядок килимове покриття? Це відображення вашого самопочуття. Якщо палас брудний, неголений, то і в дійсності сплячий, що відчуває себе невпевнено, незграбно.

Чистка доріжок з ворсом у сні, що передує періоду, наповненого клопотами. Доведеться багато працювати. Причому завдання будуть складними, рутинними, але вимагають уваги, акуратності, посидючості.

У сні ви підмітали підлогу килим віником? То у вас є вагома причина приховувати якийсь факт своєї біографії. Якщо так, то ви робите абсолютно вірно, тому, що оприлюднення цієї інформації може завдати шкоди вашому реноме.

Війна з пилом

Сон про бувалої курній циновці, це свідчення того, що ви довгий час є охоронцем чужого секрету. Поняття про честь і порядність не дають вам морального права оголосити його, але ви вже тяготитесь званням «зберігача таємниць». Нічого не поробиш, доведеться терпіти.

Якщо уві сні ви, озброївшись пилососом, чистіть ворсові покриття, то насправді вам доведеться виступити в ролі судді, посередника, в суперечці між двома вашими товаришами. Це нелегка місія, адже кожен з них вам доріг.

Настає найсприятливіший момент для операцій з нерухомістю, що ось що підказує сонник, того, хто уві сні витрушував половічок. Є шанс відкрити власне агентство, стати успішним ріелтором.

В сонник Ванги є менш приємне тлумачення. Віщунка вважала, що вибиваючи уві сні пил з килима, людина згадає не саму приємну сторінку біографії. Щось тяготящее, неприємне знову змусить переживати, нервувати.

Вологе прибирання

Інтригуюча трактування знайдеться в сонник Мандрівника. Там вказується, що мити килими в сні доводиться того, хто повинен щось приховати від сторонніх. Хоча така картина може бути викликана і маніакальним прагненням завжди все тримати під контролем, виявляти підвищену пильність.

Прання доріжок у сні, прикмета того, що сплячий впевнений у власній правоті. Він готовий покласти на плечі величезний тягар відповідальності за цілий колектив. І між іншим його дії, рішення виявляться правильними.

Циганський сонник тлумачить сновидіння про вологому, мокрому килимі, на якому проступає орнамент, як можливість отримати ключ до розгадки таємниці сімейного клану. Добре побачити в сонному стані, чистий килим. Значить сплячий бадьорий, веселий, сповнений сил, впевнений у завтрашньому дні.

Оновлення інтер’єру

В сім’ї настає свято, інша знаменна, але дуже веселий захід ось що передрікає сонник Мандрівника, якщо снилася купівля килима.

Якщо сам вибір вироби в магазині був пов’язаний з приємними емоціями, то й наяву людину чекає дуже приємний сюрприз.

Вдалося придбати, поки спали, розкішний палац? Тоді можна готуватися до переїзду, — сім’я сновидця отримає можливість поліпшити житлові умови.А що скаже сонник того, хто уві сні отримав у подарунок килим? Потрібно готуватися до прийому важливих, довгоочікуваних гостей. Зустріч пройде успішно. Про неї залишаться найприємніші спогади.

Дбайливість і витримка

До чого сниться килим старий, потертий? Це попередження про необхідність проявити розсудливість в майбутніх витратах. Ймовірний конфлікт з начальством, і навіть догани, стягнення, що і призведе до зниження доходів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: