Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник книга до чого сниться?

Сонник книга до чого сниться?

Книга тлумачення сонника

Кожне сновидіння, при певних навичках і бажання, можна прочитати, немов відкриту книгу. Пригрезившиеся кошмари і радісні сни іноді тлумачаться сониками абсолютно інакше. Тим цікавіше розгадка, побаченого в стані дрімоти. Пригрезившийся фоліант, згідно сонникам, символ загадковий, неоднозначний. До чого сняться книги? О, тут багато сюрпризів!

Тлумачення з найавторитетніших збірників сновидінь

В давні часи, ще за правління китайського імператора Хуан-Ді був складений знаменитий сонник «Книга змін». У його трактуванні читання в нічних мареннях це відображення гармонії почуттів, що дозволяє тому, хто спить переосмислити власні вчинки і думки, змінити їх на краще. І це бажання вдосконалювати себе позитивно позначиться на подальшому житті.

Однак часто приснилося книгу, ототожнюють з прийдешніми мінливостями долі, а також новими знаннями та набуттям досвіду, мудрості.

Ванга так інтерпретує у своєму соннику бажання і спроби сплячого прочитати якийсь текст чужою мовою, — він має поки прихованими, незвичайними здібностями. Але якщо у досліджуваній ним книгу, вирвані, зіпсовані сторінки, то це попередження про те, що сновидець недалекоглядний і надто імпульсивна. А тому багато його нездійсненні плани, задуми безглузді.

До чого сниться, що тримаєте в руках книгу про таємниці магії? Обережніше! Сюжет попереджає про те, що великий шанс не встояти перед спокусою, вчинити гріх. Ще сонник рекомендує захистити себе від підступів недоброзичливців, які звернуться за допомогою до чаклунів. Тому нікому не давайте своїх фотографій. Одна з кращих страховок від привороту і змов – срібна шпилька, приколотая усередині кишені.

Зі сну книги дивні пророкують біди і нещастя. Виняток становить тільки Біблія, — цілком сприятливий, благословляє знак.

Сімейний сонник, підказує, що старі книги, привидевшиеся дівиці, обіцяють їй зустріч з батьками нареченого. Дуже скоро до неї завітають свати. Таке ж бачення по версії Індійського сонника обіцяє вагітній жінці, народження розумного, талановитого немовля чоловічої статі.

Якщо уві сні ви уважно читали, намагаючись знайти якийсь прихований сенс, або зашифроване послання автора твору, то Міллер пророкує гідну оцінку вашої багаторічної, добросовісної роботи: почесті, нагороди. Цей віщун пояснює, до чого сниться шафа, забитий книгами битком. Це, на думку Міллера, ознака того, що успішно вдасться поєднати навчання і роботу. А ось порожній шафка, свідчить про те, що сновидець незадоволений займаній посадою і своїми доходами. Добре якщо в нічному видінні помітили дітей, захоплених читанням. Значить, у вас в сім’ї панують мир і любов.

Сонник популярного автора Цвєтаєва запевняє, що бачення про книги передбачає цікаву зустріч, корисне знайомство. Якщо їх було багато, то сновидець візьме участь в корисних справах. Погано, якщо тома загорілися. Це прикмета втрати товаришів.

У Французькому соннику є пояснення до дій в бібліотеці. Якщо сниться, що ви зайшли до неї, шукайте потрібне видання, то всі ваші плани здійсняться, як і розпочаті раніше проекти. Коли ви просто розглядали тому на полицях, то чекайте прибутку або запрошення повеселитися.Занадто багато непотрібної інформації зберігає ваша пам’ять. Ви все одно ніколи не скористаєтеся цими знаннями, ось до чого сниться книгосховище, Езотеричного сонника.

А ось сонник Англійська, навпаки, стверджує, що книги в сні сприятливий символ, що знаменує щасливе, спокійне життя. Але якщо ви байдуже відклали в сторону здалося нецікавим друковане видання, то вас чекають неприємні контакти і обтяжливі обов’язки.

Читати, писати, купувати

Розгадати секрет бачення допоможуть і дії з книгою. Якщо просто повільно гортали її, то древній китайський сонник пророкує чудові перспективи, що відкриваються перед вами. Причому ви навіть у мріях не могли уявити їх масштабу. Збільшиться і ваш творчий потенціал в будь-яких сферах діяльності.

В інших джерелах, ця картина розшифровується, як забуття. Сплячий про що віддає перевагу ні думати, ні згадувати. Зате абітурієнтам це передрікає успішну здачу вступних іспитів.

Індуси в своєму соннику писали про те, що зі сну фоліанти обіцяють жінці народження хлопчика, який стане знаменитим, а якщо це примарилось дівиці, то вона знайде гідного, утвореного нареченого.

Полиці на яких тісняться тома, у фантасмагорії це підтвердження того, що сновидець людина дуже ерудований, інтелектуально розвинений. До чого сняться безуспішні пошуки потрібного видання? Це— метання і розгубленість наяву. Він сумнівається у виборі, не знає, що робити. Від того і переживає, витрачаючи сили, втрачаючи дорогоцінний час.

Цікаво інтерпретують езотерики те, до чого сниться, ніби ви знайшли необхідну книгу на стелажах безлічі інших. На їхню думку, сновидінню стане відомий якийсь секрет. Якщо він вірно зорієнтується, проявить кмітливість і заповзятливість, то зробити видатне відкриття, винайде унікальну, корисну річ. Куди гірше, якщо полиці, призначені для бібліотеки наснилися порожніми. Така картина попередження про майбутню нужді, бідності.

Величезне число авторів пропонує свої варіанти того, до чого сниться сам процес читання. Майже всі тлумачення наповнені позитивним змістом. Для більш точного передбачення можна згадати деталі і звичайно, сам прочитаний текст. Якщо пам’ять підкаже вам ці подробиці, то співвіднесіть їх з поточними подіями в житті, зі сформованими обставинами.

Якщо уві сні ви читали, то в житті чекають зміни на краще. Опинилися в ролі слухача декламатора? — чекає зустріч з добрим знайомим, або отримання звісток. А ще по пробудженню чекає важкий день, в кінці якого можна відчути нездужання.

До чого сниться, як ви написали і видали власне літературний твір? На жаль, але наяву це загрожує загостренням відносин з роботодавцем.

Чудово якщо примарилось, як купували книжку. Це передбачає успіхи у навчанні, важливі наукові відкриття, і навіть творчі осяяння, натхнення.

Тепер розберемося з тим, які бувають друковані видання в сновидіннях. Якщо це альбоми репродукцій прославлених художників, то сплячий, ризикує в реальності, виявитися загнаним у кут. Дитячі книжки сняться до отримання листів.

Що означає засохлий квітка, забута кимось серед сторінок? Це прикмета майбутнього любовного побачення, на якому можна почути і довгоочікуване визнання і пропозицію руки і серця.

Книжонки розпусного характеру, з порнографічними зображеннями, дають знати про те, що помисли злі, і він поплатиться за свою неблаговидное поведінку.

Найкращий подарунок

У сні ви отримуєте посилку з книгою? Це натяк на те, що слід задуматися над недавніми вчинками. Швидше за все, ви допустилися помилки, проявили поспішність, не стримували емоції.

Книга, отримана в якості презенту в сновидінні, підказує ваша любов ось-ось знайде вас. Якщо серце вже зайняте, то це підказує те, що ваше хобі неждано звернеться до стабільне джерело пристойного доходу. А ще подарована книжка характеризує сплячого, як мудрого, авторитетну людину.

У сні ви презентували фоліант комусь іншому? Тоді знайте, що ваша чуйність, добросердя, показано раніше, не залишаться непоміченими. Люди, яким ви колись допомогли, сторицею відплатять за добро.

Мабуть, це всі основні трактування видінь про книгу. Майже всі вони сприятливі. А якщо і знайдуться попереджають, застерігали, то вони пов’язані не з зовнішніми факторами, а з особливостями характеру, психіки сновидця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: