Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кіт до чого сниться?

Сонник кіт до чого сниться?

Кіт тлумачення сонника

Як розшифрувати сновидіння, в якому бачили кита? Це величезна, потужна ссавець і уві сні, і наяву здатне викликати захоплення, жах і подив.

Тому сонники одне з найбільш незвичайних тлумачень, пов’язано саме з цим мешканцем морської безодні. Виявляється, що той, кому приснився кіт, може пізнати одну з найбільших таємниць сучасності, вчення про ноосферу. Іншими словами, сновидець немов перенесеться на машині часу на кілька років вперед, і йому стане відомо: наскільки далеко шагне науково-технічний прогрес.

Білі гіганти

До чого можуть снитися білі кити? Ці тварини, які здійснюють сезонні міграції, подорожують стадами. Їх популяція на межі зникнення, та й зовнішній вигляд фантастичний. Тому згідно соннику Езопа, побачити білугу під час сну, доводиться не кожному. А якщо вам так пощастило в нічних мареннях, то удача не залишить вас і по пробудженню.

Але потрібно пам’ятати і про те, що хвастощами або іншими необдуманими діями, можна відлякати Фортуну, — такі перспективи може також передбачати сон про білому киті. У будь-якому випадку, сплячому не треба боятися змін, які настають у його долі. На шляху будуть труднощі, перешкоди, але потрібно, зібравши волю в кулак, і наполегливо, відважно долати їх.

Іноді білуга може привидітися напередодні добрих змін, наприклад, сватання, весілля. А ще кіт такого унікального забарвлення, за версією сонника, — знак щастя.

Зубаті розбійники

Зовсім інше значення мають нічні видіння, в яких фігурували біло чорні красуні — косатки. Це небезпечні хижаки. А значить, сняться вони неспроста!

Наприклад, Універсальний сонник, стверджує, що пригрезившиеся косатки ознаменують вигідну і вкрай цікава пропозиція, яка незабаром надійде сновидінню. Чи варто його приймати? На це питання однозначної відповіді немає. Потрібно пам’ятати про те, що безкоштовний сир, частіше всього лише приманка для дурних гризунів.

Переживання, хвилювання, турботи, ось до чого сниться косатка, за версією сонника Гришиній. Але не турбуйтеся, провидця запевняє, що при бажанні, спляча людина може переломити ситуацію і використовувати її з вигодою для себе.

Цей сон корисне нагадування про те, що треба покладатися на власні сили, інтуїцію та досвід. А ось роздавати необачні обіцянки, хвастати, злословити не просто негарно, але й небезпечно.

Доведеться пережити глузування або безглузді плітки, ось до чого сниться, як зграя косаток оточила судно, на якому ви подорожуєте Однак, засмучуватися не варто, адже якщо про вас пишуть, значить, ви — персона цікава, примітна. Поставтеся до навіть самим дурним чуток про себе з почуттям гумору.

Плавання з кашалотом

У нічний фантасмагорії ви чудесним чином приручили морського гіганта і пересуваєтеся по хвилях поруч з ним? Це ознака змін у вашій долі. Швидше за все, вони будуть позитивними, але для цього вам доведеться докласти деякі зусилля, проявити активність, ініціативу.

З цим тлумаченням солідарний сонник Мандрівника, лише уточнюючий, що доля піднесе грандіозні сюрпризи, оскільки тварина, з яким плавали велетенських розмірів. А от жінкам, які перебувають у положенні таке сновидіння пророкує легкі, безболісні пологи і поява на світ здорового спадкоємця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: