Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник квартира до чого сниться?

Сонник квартира до чого сниться?

Квартира тлумачення сонника

Людина, в нинішній час, не може обійтися без житла. На жаль, зараз придбати власну квартиру — завдання майже нездійсненне, якщо не брати кредити в банку або у своїх знайомих в борг. Тому часто можуть відвідувати думки про те, як чудово було б мати свою квартиру. Якщо ви живете у батьків, то втекти від них, мріє кожна молода пара. Жінка хоче бути однією господинею в будинку, а чоловік — мати можливість повноцінно відпочити після роботи, без зайвих докорів і повчань батька або тестя. Сон, де ви купуєте нову квартиру або будинок, не тільки розправляє крила, але і дає надію. Не завжди сни мають прямий сенс, тому дізнатися, до чого сниться нова квартира, допоможе сонник. Адже саме він виступає достовірним джерелом затребуваної інформації.

До чого сниться квартира? Щоб відповісти на запитання, потрібно згадати деталі сновидіння, вид житла, і, звичайно, уважно проаналізувати емоції, випробувані під час сну, і те, що ви відчували відразу після пробудження.

За сонником квартира — знак приємних звісток або змін. Але не все так просто. Існує чимало інших тлумачень, які вказують на те, що станеться в недалекому майбутньому.

У сні бачити квартиру

Нове житло, в будь-якому випадку віщує істотні зміни в звичайному житті. Точніше дізнатися, що віщує сон можна, якщо згадати деталі сновидіння. Так, темне житло, незважаючи навіть на те, що воно нове, говорить про важкий здійсненні задуманого. Особливо, для молодої особистості — це до майбутніх небезпек і втрат.

Нова квартира, в яку вселяється у сні, наяву обіцяє клопоти, але вони притягнуть за собою нові можливості. Тому завчасно засмучуватися не варто. Також такий сон до змін і в звичному ритмі життя. Вас чекають нові знайомства, приємні зустрічі, нова посада і, можливо, ви зміните свої життєві принципи.

По соннику Міллера, квартира, яка викликає тривогу, обіцяє неприємності і несприятливі часи. А якщо житло було світле і просторе, то удача на вашій стороні, і не покине вас довгий час.

Якщо житло вже було облаштовано меблями, то ваші починання принесуть успіх і повагу з боку колег. Розстановка меблів самостійно — до розбіжностей у сімейному колі.

Сонник пожежа в квартирі, що трактує як майбутні складні справи, але до всієї ретельності, вони принесуть додатковий дохід.

Апартаменти і комірчини

Наприклад, нова квартира, згідно сонником, обіцяє зміна фінансового положення, яке зміцниться. Але ж це бачення може приснитися напередодні нового романтичного знайомства, яке переросте в тривалу любовний зв’язок. А ось порожнє житло у сні символізує душевну спустошеність, втому, нудьгу, бажання позбутися від буденності.

У соннику сказано, що і чужа квартира, обов’язково принесе в життя сновидця деякі метаморфози. Які саме? Тут багато чого залежить від настрою сну. Скажімо, якщо приміщення було просторим, добре освітленим, і перебування в ньому викликало відчуття спокою, затишку, то сон прогнозує успіх у справах, вигідні пропозиції про співпрацю, цікаві бізнес контракти.

Похмурі, темні кімнати, знаходження в яких викликало занепокоєння, тривогу, пророкують за сонником, сплячому довгі, нудні тяжби, перешкоди і проблеми.

Швидке заміжжя, ось до чого може приснитися панночці чуже житло. А ось замужній дамі після такого бачення доведеться пережити душевне сум’яття. Не виключено, що жінка серйозно захопиться певним суб’єктом, і буде мучитися, розуміючи, що обманює законного чоловіка.

Потопи, та інші комунальні аварії в будинку, трактуються сонником, як прикмета, що означає, що господареві доведеться пережити нелегкі часи. Якщо ж у сні затопило квартиру стороннього, то сновидінню доведеться зламати стіну непорозуміння, негативу, яка виросте між ним і навколишніми.

До речі, сни про прориви водопроводу, можна тлумачити в залежності від того, якою була вода. Конфлікти і сварки між людьми, що живуть під одним дахом — ось до чого сниться мутна, брудна рідина. А якщо квартира заливало чистими, прозорими «струмками», то мешканцям пощастить — вони стануть трохи багатше, успішніше.

Примарилось, що робите ремонт в оселі? Це хороше бачення, яке вказує на те, що ви доклали чималих зусиль, для того, щоб облаштувати своє життя. І тепер має право насолодитися першими плодами своїх зусиль. Ремонтувати квартиру знайомого, приснилася така картина означає те, що вам потрібно буде в реальності надати комусь підтримку.

Приснилося, як ремонтуєте старе житло? Тоді, сонник обіцяє надходження цікавої пропозиції з колишнього місця роботи, або один з колишніх клієнтів знову побажає скористатися вашими послугами. Причому заплатить за них вельми щедро.

Спите і купуєте нерухомість? Відкривши сонник, дізнаємося, що це прикмета легкої, швидкої прибутку. Але якщо уві сні купуєте фешенебельне житло, то врахуйте, що ваші мрії іноді надто відірвані від реальності. Ви, що називається, літаєте в хмарах. Для того, щоб здійснити фантазії треба багато, наполегливо працює.

Намічені плани буде складно втілити в дійсність, ось до чого сниться стара квартира.

Цікаво трактує сонник нічні видіння про перебування в незнайомих приміщеннях. Це знак того, що доля сплячого зробить крутий віраж. Причому, не одного разу. Якщо кімнати, в яких ви опинилися в мріях чисті, просторі, чудово освітлені, то все, що трапиться, — на краще. Якщо ж це були запущені, захаращені клітки, то, на жаль, чекають позбавлення, біди.

Перед людиною, який побачив у сні ключі від будинку, наяву відкриються нові, привабливі перспективи, з’являться унікальні можливості. Втратити ключі — погано. Так ви і насправді пропустіть рідкісний шанс, наданий долею.

А ось знахідка зв’язки ключиків, дає надію на те, що як тільки прокинетеся, дізнаєтеся якусь таємницю. Такий секрет стане запорукою майбутнього успіху. Але сонник уточнює, якщо знайдені ключі були з дорогоцінного металу — золота, срібла, то для реалізації задуманих проектів знадобиться допомога відданих соратників. Іржаві, викривлені, зламані ключі по соннику — перепони на шляху до намічених цілей.

Будь-які переїзди уві сні інтерпретуються сонником, як зміни, нововведення. Якщо в сновидінні людина відчуває себе щасливим новоселом в новобудові, то в справжньому житті будуть приємні сюрпризи. Якщо ж він з усім скарбом змушене перебирається в видавшую види халупку, то пощастить куди менше. Навпаки, треба запастися терпінням, адже попереду багато тяжких випробувань.

Тепер про те, до чого сниться велика квартира. Подібне бачення повинно надихнути сновидця на нові звершення. Тим більше, що у нього для цього є всі шанси. Сонник рекомендує звернути увагу на обстановку в приміщеннях. Якщо меблі сучасна, дорога, то всі плани втіляться з величезним тріумфом.

Неоднозначно пояснюється сониками те, до чого сниться пограбована квартира. В одному випадку це може бути відображенням внутрішніх проблем сплячого. Він соромиться, відчуває в даний момент страх і невпевненість у спілкуванні з людьми. В іншому, — людину гнітить затаєна образа на когось із родичів.

Наліт грабіжників у ваш дім у сні, не завжди погана прикмета. Так один з сонників пророкує дівчині, якій примарилось подібне, цілу армію шанувальників. Причому ці хлопці будуть змагатися між собою, бажаючи отримати прихильність прекрасної того, хто бачить сон. Дорослому сплячій людині така картина може передвіщати приїзд довгоочікуваних гостей.

Нічна фантасмагорія про крадіжку може бути приводом для занепокоєння. Чоловікам вона може передбачати появу досвідчених, сильних конкурентів в професійній сфері. Приснилося, що злодії орудували в чужому житлі? Тоді у вас накопичилося занадто багато негативних емоцій. У цьому нелегко зізнатися, але сонник, радить позбутися злих, заздрісних думок.

У сні ви самі переступили закон і вирішили поживитися чимось цінним в чужому домі? Такий кримінальний сюжет сонник пояснює, як швидке вирішення хвилюючих вас довгий час питань.

Спогади і перспективи

Що скаже сонник того, хто спостерігав, перебуваючи в обіймах Морфея, пожежа в квартирі? Це цікаве бачення, пов’язане з любовними переживаннями. Якщо сновидець (сновидіння) полягає в законному шлюбі, то не виключено роман на стороні — класичний адюльтер. Якщо вогонь лютує в кімнатах, але стіни цілі і неушкоджені, то встояти перед спокусою вдасться. Повністю вигоріле приміщення це символ втрачених ілюзій, погаслих почуттів, затягнутих, обтяжливих відносин.

Вільним від сімейних уз громадянам сновидіння про бурхливому полум’ї обіцяє в недалекому майбутньому доленосну зустріч і весільне торжество.

Ви часто думаєте, з ніжністю і сумом про минуле ось що означає по соннику сюжет про колишній квартирі. Швидше за все, хочете зустрітися з друзями дитинства, юності. Згідно з тлумаченням цього бачення таке цілком можливо.

Коли в нічний дрімоті помічаєте нові меблі в колишній своїй квартирі, то чекайте підвищення по кар’єрних сходах, або привабливої пропозиції від ділового партнера. Що сказати з приводу сну, про те, що ваша колишня квартири знаходиться в жалюгідному стані? Не турбуйтеся, в реальності, навпаки, все йде більш ніж вдало — частина проблем дозволена, що залишилися неприємності вирішуватися самі собою.

Що значить сон, про те, що й донині мешкаєте на колишньої своєї житлової площі, в розрусі? Не переймайтеся, всі ваші неохайності залишаться далеко позаду. Вони не варті навіть спогадів. Але якщо колишнє житло виглядає гідно, то треба переосмислити багато, і проаналізувати плани. Дівчину такий сюжет попереджає про те, що вірити на слово кавалеру не можна. Багато його брехливі обіцянки.

Отримана у сні квартира у спадок передбачає низку прикрих непорозумінь, які потребують нагального вирішення. Інше успадковане приміщення може обіцяти зміцнення фінансового добробуту, успіх у будь-яких інвестиціях.

Коли в нічних мареннях ви — спадкоємець великого об’єкта нерухомості або акцій, то сміливо розраховуйте на протекцію впливової персони і допомогу від державних структур у вашому бізнесі. Ще ймовірні грошові надходження в бюджет.

Новини, пов’язані з особистим життям, ось до чого сниться знімати квартиру. Якщо це сновидіння незаміжньої жінки, то у неї з’явиться гідний шанувальник, для дами, що складається в шлюбі це спокуса завести роман з галантним, приємним джентльменом. Здавати в сні житло, означає те, що ви не встоїте перед спокусою завести нового сердечного друга.

Добрий знак у сновидіння про те, як ви займаєтеся збиранням свого гніздечка. Дружини і матері можуть в такому разі сподіватися на повагу і допомогу чоловіка, дітей. А ось недоглянута житлоплощу це символ клопоту, суєти. Якщо ви вирішили привести таке приміщення в порядок, то зумієте швидко позбутися дивного відчуття незадоволення, що переслідує вас тривалий період.

Що значить прибирання в чужому домі? Сон вказує на те, що вам доведеться залагоджувати розбіжності між друзями або родичами, виступивши в ролі посередника.

Як сонник пояснює те, до чого сниться знімати квартиру? Пошуки відповідної житлової площі тлумачаться, як прагнення кардинально щось змінити в житті. Можливо, ви робите спроби знайти нове місце служби або змінити свій сімейний стан.

Що за значення у сну, в якому ви вирішили продати квартиру? Це прагнення позбутися від порожніх, обтяжливих зв’язків, або шанс отримати великий грошовий куш від угоди в реальності.

Якщо продаєте квартиру у сні з важким почуттям, знехотя, то це асоціація з вашими відчуттями наяву. Ви переживаєте нелегкий період розставання з небайдужим для вас людиною. Якщо «сонна» угода купівлі-продажу нерухомості, навпаки, радує вас, то сміливо ризикуйте — будь-яке вкладення грошей принесе вам відмінний дохід.

Що пророкує сон про відкриту навстіж двері? Насправді до вас завітають непрохані візитери. А якщо це сон панянки, то вона морально дозріла для того, щоб почати нові амурні стосунки, і навіть створити сім’ю.

Поганий знак, якщо уві сні двері відкривається сама по собі — по пробудженню вас чекають неприємні звістки. Коли сниться, що ви захлопываете дверцята, то зумієте позбутися від порожніх турбот, і вже дратують вас партнерських або романтичних зв’язків.

Про минулому і майбутньому

Всупереч поширеним повір’ям, пригрезившиеся голуби в квартирі — до радості. Спіймати птаха означає, що щастя і любов оселяться у вашій родині. Якщо голубок стукає дзьобом у вікно, то чекайте на добрий звісток, або накривайте стіл для гостей, яких давно хотіли бачити.

Тлумачення сну про ремонт у квартирі, обіцяє і позбавлення від минулого, яке не здається вам безхмарним і щасливим. Можливо, що у вашій родині щось радикально зміниться. В яку сторону? Все залежить від результату ремонту, проведеного, поки спали.

Скажімо так, якщо ви задоволені плодами праці будівельників і дизайнера, то між вами і чоловіком запанує мир і гармонія. А ось неякісні ремонтні роботи пророкують лише загострення відносин, що загрожує розлученням.

Що за секрет таїть у собі сновидіння, в якому, незважаючи на всі зусилля, не помітно слідів ремонту? Таємниця така — подружжя виявлять мудрість, погодяться на компромісне вирішення проблеми, незабаром помиряться.

Що скаже Міллер? Іменитий провидець так пояснює сни: незнайома квартира — зміни, новини; здавати житло — збільшення числа проблем, які, на жаль, не вирішити без сторонньої допомоги; власна дах над головою — приємні звістки. Якщо мучить кошмар про те, що ви не знаходите виходу з квартири? На жаль, це сновидіння передує поганим новинам і повної неможливості в реальності реалізувати плани.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: