Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник карти до чого сняться?

Сонник карти до чого сняться?

Карти тлумачення сонника

До чого сняться карти? Для початку згадаємо, що це слово багатозначне. З допомогою карт, ми визначаємо своє місце розташування, прокладаємо маршрут, розплачуємося в банківських терміналах, проводимо вільний час за азартною грою.

За сонником колода звичайних гральних карт може також мати неоднозначні тлумачення. Багато залежить від масті, стану колоди. Якщо ви прокинувшись можете все це пригадати, то без зусиль дізнаєтеся своє майбутнє.

Візьмемо сонник Медеи. Чаклунка особливе значення надавала масті. Вона вважала, що черв’яки — це любов, дружба, бубни — бізнес, професія, трефи — фінанси, а піки — перешкоди, проблеми.

Що передбачав Міллер

Забудьте про справи, сумнівах, не думайте про те, як заробити гроші, ось до чого сниться грати в карти, на думку Густава Міллера. Американський психолог був переконаний, що це бачення притаманне везучим людям, у яких на певному етапі все складається самим чудесним чином. Вдалося уві сні виграти? Тоді знайте, що будь-які судові тяжби наяву завершуватися на вашу користь, але доведеться докласти зусиль, витратити нерви, для того, щоб здобути перемогу.

По соннику Міллера програш в картковій грі, обіцяє сутички з недоброзичливцями. Сновидець буде змушений відстоювати свою честь, репутацію, а часом навіть захищати майно.

У кавалера несерйозні або корисливі наміри, ось до чого дівчині сниться, як її коханий грає в карти.

Коли вам просто привиділися карти, то задумайтеся: чи не надто прискіпливий, педантичний і вимогливий ваш супутник життя? Якщо ви поки «вільний птах», то знайте, шлюб з цією людиною буде нелегким випробуванням. Партнер постійно буде пиляти вас за запізнення, улучать в невірності, в невігластві, марнотратстві. Сновидінню, який одружений (замужем) можна лише порадити: не вступати в сварки і суперечки з таким персонажем.

У Міллера є пояснення того, до чого сняться карти червоної масті. Червоні серця пророкують відмінні відносини з людьми. Ваші друзі ніколи не зрадять вас, разом ви переживіть багато цікавих пригод. Пікова дама, по соннику цього автора, передрікає фінансові труднощі овдовілої жінки. Швидше за все, це борги, за якими нещасної доведеться розплачуватися протягом багатьох років, економлячи кожну копійку.

До чого сниться, як виграєте в карти? Виявляється, цей сон обіцяє вам надійних товаришів, готових прийти на допомогу у важкий момент. Зате якщо ви програлися, то бережіться — у дійсності ви залишитеся наодинці зі своїми бідами, до того ж серйозно розчарований в людях, яких вважали своїми друзями. На жаль, повністю вирішити проблеми вам не вдасться.

Приснилося, що ви — учасник карткового турніру? За столами у величезному залі сидять дами в діамантах, панове в смокінгах? Тоді радійте! Ви зумієте досягти суспільного визнання, високого соціального статусу, причому, не докладаючи жодних зусиль. Буває і таке!

Тлумачення з інших джерел

Згідно Езотеричного сонника, ворожити, — відчувати сумніви, тривоги в реальному житті. Втім, все це цілком виправдано. Не потрібно поспішати, приймаючи важливі рішення. Обман, зрада — ось до чого сниться, як граєте в карти. Врахуйте, поряд чимало охочих поживитися чужим добром, і вони вміють спритно обвести навколо пальця. Такі персонажі, до чималого подиву, можуть бути і серед ваших самих довірених осіб

Ворожіння на картах Таро уві сні, як вважав Девід Лофф, сниться напередодні важливого рішення, відповідального кроку. При цьому тому, хто спить важливо заручитися підтримкою, або отримати пораду від досвідченого, мудрого людини.

Якщо довіриться соннику 20 Століття, то карти — марні надії, ілюзії, омани. Сновидець немов одягнув рожеві окуляри, і не розуміє, що навколо, на жаль, не панують лише благоденство, безкорисливість, шляхетність.

До чого сниться, що на картах долю пророкувала ворожка? Якщо вдалося запам’ятати все сказане нею, то трактуйте її слова з точністю навпаки. Погано, якщо ви взяли колоду і ризикнули зіграти з незнайомцем у сні — насправді це може обернутися фатальною помилкою.

У соннику О. Смурова можна знайти пояснення того, до чого сняться карти різного достоїнства. Так, король — це удача, успіх. Туз — втілення заповітної мрії незабаром. Дами — плітки, наклепи, інтриги, тому — притримайте язика за зубами. Прибуток, примноження капіталів віщують хрести.

У повному толкователе є версія, того до чого сняться карти повною колодою. Це символ невідомості, туманного майбутнього. Розкриваючи її, сновидець ризикує щось втратити, в результаті підлості, підробки, обману.

Гадальні карти, за сонником, характеризують сплячого. Як людину дуже недовірливого, що надає занадто багато значення дрібницям. Ставитеся до чого простіше, спокійніше, філософськи. Так збережете нерви і сили. Циганка уві сні розкинув колоду, повинна насторожити вас. Подібний сон застерігає від шахраїв, участі в сумнівних заходах, аферах. Остерігайтеся надзвичайно спокусливих пропозицій від малознайомих персон.

Інші види карт

До чого сняться карти, які заводять для пацієнтів у медичних установах? Це попередження про те, що потрібно бути уважнішими до власного здоров’я. Якщо ж сновидець хворий в момент сновидіння. то скоро він піде на поправку.

Пакуйте валізи, і сміливо вирушайте в захоплюючу подорож, ось що означає, помічена в сновидінні географічна карта.

Пригрезившаяся карта банку, як свідчить Сучасний сонник, фінансова незалежність, стабільність. Поганий знак, якщо в сні ви примудрилися втратити її. Тоді доведеться тугіше затягнути пасок, — вам загрожує злидні, нестатки.

У нічний фантасмагорії ви вивчали карту світу? Таку картину по-різному інтерпретують сонники. В одному з них, це ознака корисних, приємних знайомств, змін у справах. В іншому — рекомендація, без зволікання задуматися про недавні вчинки, а також проаналізувати думки, почуття. Щось у вас не складається, причому ви самі винуватець цих нещасть. Якщо зараз не обдумати все грунтовно, то проблеми будуть множитися, ви опинитеся в глухому куті.

Череда турбот, непередбачених обставин, в дорозі, ось до чого сняться карти, в інтерпретації Дворянського сонника Н. Гришина. Вона ж передбачає, що сидіти за ігровим столом уві сні, — до скандалів, непорозумінь, і хвилюванням. Зі сну ворожіння — несподівана звістка. Буде радісну новину чи засмутить, поки сказати важко.

Поки спочивали, бачили кредитку? Відмінно! Сонник віщує, що в родині запанують мир, повага, достаток. Скористайтеся цим сприятливим періодом і зарядитесь позитивною енергією, випробуйте яскраві емоції. Хто знає, що чекає вас за горизонтом долі, можливо, сили, терпіння, підтримка рідних вам скоро знадобляться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: