Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник картина до чого сниться?

Сонник картина до чого сниться?

Картина тлумачення сонника

Живописні полотна – величезний простір для фантазії авторів, так і людей їх созерцающих. Ми не просто дивимося на картини, але і розмірковуємо, замислюємося над тим, що хотів зобразити, вірніше, сказати художник. Деякі зразки живопису можуть викликати захоплення, інші – огиду і неприязнь. Такі ж емоції можна випробувати і уві сні, якщо привиділося твір майстра палітри і пензля.

До чого сниться картина? На це питання однозначної відповіді немає. Адже ми можемо споглядати в сновидінні портрет прекрасної незнайомки, або напружену сцену баталії. Таємниці шедеврів допоможе розгадати сонник.

Творчість у різних жанрах

Ви взяли в руки пензля і малюєте в сні на стіні натюрморт? Такий сюжет характеризує вас, як людину, що захоплюється, пристрасного, але, на жаль, не завжди просчитывающего наслідки власних вчинків, висловлювань. Тому Міллер рекомендує не поспішати, і перш, ніж зробити крок, дати відповідь гарненько його обміркувати.

До чого сниться, що ваш улюблений людина розміщує на стіні, написаний ним пейзажний ескіз? Згідно соннику Цвєткова, це бачення попереджає про брехні, нещирості з боку партнера, а також про його зраду.

Пригрезившееся полотно в милому стилі пастораль, обіцяє приємну прогулянку або побачення з симпатичним вам людиною. Не виключено легкий флірт, і навіть більш близькі стосунки.

Неймовірна картина, створена вами в нічному видінні з квітів і тріпотливих метеликів, чудова прикмета, яка обіцяє веселощі, свято, удачу.

Іконопис

Сон, у якому помітили в вітальні полотно з біблійним сюжетом, пророкує вам приїзд непроханих гостей, запевняє Міллер. Якщо сцена, зображена на цій картині мирна, умиротворена, то візитери порадують вас і залишать приємні враження. А ось тривожний момент з життя Спасителя, або його учнів, наприклад розп’яття, гоніння, побиття, зображені на полотні, підказує, що відвідати вас люди, внесуть у ваше життя сум’яття, суєту і клопоти.

Пильно розглядати старовинні фрески у сні, означає, те, що ви відновите колишні знайомства і скористаєтеся колишніми зв’язками.

Приснився репродукція роботи іконописця Андрія Рубльова, це – відображення мук совісті. Ви зробили неправедний вчинок і каєтеся в цьому. Знайдіть можливість виправити ситуацію, або попросіть вибачення у скривдженого.

«Дев’ятий вал»

До чого сниться, що вам презентували картину, пензля художника-баталіста? Це застереження про те, що підступні особистості невтомно плетуть інтриги проти вас, поширюють брудні плітки. А значить, рекомендує Міллер, саме час рішуче оголосити їм війну. Не бійтеся, перемога — на боці справедливості!

Малювати в сновидінні солдатів, означає просування вгору по кар’єрних сходах. Якщо поки спите, бачите шедевр із зображенням штормового моря, наприклад прославленого мариніста Айвазовського, то ваша совість нечиста. Ви розумієте, що робите щось недобре, але спокуса так великий. Зупиніться, поки не пізно. Рано чи пізно за цей грішок доведеться відповісти!

Абстракціоністи попереджають!

В Ісламському соннику є тлумачення сюжету, в якому сплячі підносять незвичайну абстрактну картину з живих квітів. Виявляється, таке сниться в момент душевного перелому, сумнівів і страхів, перед тим, як вступити на шлях чогось раніше небаченого, невипробуваного.

Як вчинити? Згадайте: які кольори присутні на цьому полотні? Якщо воно було в похмурих, темних тонах, то ваша нерішучість цілком виправдана. Якщо ж квіти в більшості своїй були яскравими, світлими, надавали картині мажорний настрій, то дійте сміливо, не роздумуючи. Попереду вас чекає слава, успіх.

Полотна пензля сюрреалістів, наприклад, Сальвадора Далі, Рене Магрітта, сняться, як попереджувальні сигнали. Хто намагається ввести в оману, обдурити сплячого. Швидше за все цей зловмисник працює поряд з вами.

На вернісажі

У нічний фантасмагорії ви потрапили в картинну галерею, де задумливо ходите, розглядаючи твори великих художників? На жаль, але це підтвердження того, що в реальності ви переживаєте, мучитеся від того, що вимушені займатися не своєю справою.

Сталося так, що на виставці у сні одне з полотен впало, тоді чекайте важливих новин. Якщо твір залишилося ціле і неушкоджене, то вести будуть приємними, радісними. А коли рама і полотно пошкоджені – сумними.

Сниться, що ви власник галереї або славетний живописець, то вас чекає удача в бізнесі, матеріальна стабільність, багатство.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: