Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник карієс на зубах до чого сниться?

Сонник карієс на зубах до чого сниться?

Карієс на зубах тлумачення сонника

Іноді дуже складно здогадатися до чого сниться те чи інше бачення, тому, що пригрезившиеся образи часто мають неоднозначні тлумачення. Але бувають і такі сни, які майже відразу дають відповідь на болюче для сплячого питання, чи чітко попереджають його про що-небудь. До таким сонним символів відносяться зуби, а якщо вони передбачалося ще й ураженими карієсом, то клопоту і проблем з пробудження не минути.

Невже все так безрадісно? Як зазвичай, сенс сну, залежить від деталей і настрої сновидця. Тому, візьмемо в руки сонник, і точно дізнаємося, що обіцяє нам «страшний» карієс.

Загальні тлумачення

Відновити в пам’яті хронологію розвитку подій уві сні дуже важко, але якщо запам’ятали хоча б один фрагмент, то саме його і потрібно спробувати розшифрувати. Припустимо, що примарилася маленька чорна точка на здоровому, білому зубі. Виявляється це знак прийдешніх конфліктів на грунті непорозуміння. З ким доведеться сваритися? На жаль, сонник не дає ніякої підказки. Але будьте готові до подібного розвитку подій.

Ще більші біди і передрікають сновидіння, в яких ви жахнулися, помітивши у роті практично згнилі пеньки. Під час сну, ви рішуче попрямували до стоматолога, щоб привести ротову порожнину в порядок? Це непогано, так як і наяву ви зробите все можливе для пошуку виходу зі складної ситуації. Що буде, якщо приснилася каріозна порожнина, виявилася несправжньою? У такому випадку чекайте несподіванок. Наскільки приємними вони будуть, сказати складно.

Що передбачав Міллер?

Доктор Міллер вважав, що хворі зуби сняться до проблем, головним чином, стосуються самопочуття людини. А якщо так, то спробуйте їх запобігти або звести до мінімуму — займіться профілактикою, поповніть раціон свіжими фруктами, овочами, зеленню, висипайтеся і більше гуляйте на свіжому повітрі.

Загадка голлівудської усмішки

У сні ви милувалися білосніжною посмішкою, але раптом побачили темні відмітини карієсу? Врахуйте, такий сюжет попереджає про те, що поруч з вами знаходиться дуже підступна особистість, готова на різні підлості. Якщо при найближчому розгляді все-таки з’ясувалося, що це застряглі між зубами шматочки їжі, то скоро зможете дізнатися, хто проти вас будує підступи.

Якщо примарилось, що карієс вразив зуби вашого товариша, то згідно соннику пастора Лоффа, близька вам людина, якому ви повністю довіряєте, може зрадити вас в самий відповідальний момент. Але зробить він це ненавмисно.

Втрата зубів

До чого сниться, що інспектуючи свою ротову порожнину, ви крім карієсу помітили, що один з молярів випав? Таке сновидіння пророкує напасті і засмучення. Якщо втрата зуба не обійшлася без кровотечі, незручності і засмучення доставить хтось з родичів. Сон, у якому ви відчули ще й біль сигналізує про те, що ваше здоров’я в небезпеці.

Приснилося, що каріозний зубик випав у малюка? Тоді приготуйтеся до низки тяжких турбот. Якщо це був молочний різець, то справи повністю захоплять вас. У Місячному соннику є інтерпретація бачення про те, що дитина позбувся постійного зуба. Цей сон підказує сновидінню, що йому потрібно вчитися брати на себе відповідальність, приймати доленосні рішення без підказки з боку.

Візит до дантиста

Що віщує сон, у якому ви прийшли до стоматолога, щоб вилікувати каріозні зуби? Це лише підтвердження того, що наяву ви налаштовані досить рішуче, завершити всі розпочаті справи, підведете підсумки, роздасте борги, виконайте взяті зобов’язання.

Але якщо в сні на порозі стоматологічного кабінету ви раптом злякалися і дали задній хід, то насправді ви будете діяти вкрай нерішуче, болісно лякаючись наслідків кожного свого кроку. Ці страхи і сумніви допоможе вам подолати хтось із друзів або близьких, якщо приснилося, що на прийом до стоматолога вас хтось привів за руку. Будьте впевнені, при підтримці ви впораєтеся з будь-якими труднощами, подолаєте негаразди та випробування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: