Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник карась до чого сниться?

Сонник карась до чого сниться?

Карась тлумачення сонника

Приснився жива риба, згідно сонником, пророкує матеріальне благополуччя, прибуток. А ось мертва, попереджає про те, що ймовірні втрати, збитки, неприємності. Втім, для тлумачення велике значення має і вид риби. Наприклад, до чого може приснитися карась?

Що пророкує Міллер? Карась уві сні, на думку відомого провісника Густава Міллера, символізує успіх і зміцнення матеріального становища. Якщо довелося ловити карасиків у чистій, прозорій воді, то справи будуть складатися як ніколи вдало, а от якщо рибалка не вдалась, видобуток зірвалася з гачка, то наяву тоді доведеться багато працювати, щоб втілити задумане.

Їсти карася в сновидіння, значить, скоро доведеться гучне застілля, в ході якого сновидець може явно перебільшити свої сили — випивши забагато алкоголю.

Щаслива рибалка

До чого жінці сниться, ніби вона ловити карасиків у сні? Якщо їй вдалося спіймати хоча б одну маленьку рибку, то тоді у неї великий шанс завагітніти найближчим часом.

А ось чоловікові, спритно порыбачившему в сновидінні, сонник пророкує вкрай вдалий збіг обставин у всіх життєвих сферах. Хоча є важливе доповнення до цього сюжету. Плескающиеся у відрі спіймані живі риби обіцяють, що смуга везіння сплячого буде тривалою, а мертва, навпаки попереджає про те, що довго радіти цьому не вдасться.

Тлумачення сну про безліч спійманих карасів, який випав на долю юної панночки, має змусити її готується в реальності до майбутнього візиту сватів. Її молодий чоловік зважиться зробити пропозицію руки і серця.

Що означає бачення про те, як на гачок попалася велика рибина, але вишукуючи її зламалася вудка або лопнула волосінь? Це вірна ознака прийдешнього успіху, але для його досягнення потрібно подолати чимало перешкод.

Про фінансах

За Східним соннику чистити карасів, означає, що не далекий той час, коли сновидець буде радіти нежданному вступу великої грошової суми. Наприклад, він виграє в лотерею, переможе в тендері.

Смажити цих мешканців ставків і озер, у нічних мареннях вдається тому, хто отримає додаткове джерело доходу. Скажімо, керівництво на службі доручить окреме завдання, за яке і буде пристойно доплачувати.Снилося, що ви вирішили загасити карасів у сметані, і як тільки почали їх розбивати, виявили, що майже всі вони з ікрою? Це бачення — вірна прикмета того, що ви знайдете більш високооплачувану і престижну роботу.

На ринку, в магазині

На щастя, спокій, злагоди в родині, ось до чого жінці сниться, як купує живих карасів. Але якщо товар не першої свіжості, то, на жаль, у шлюбі можливі неприємності і проблеми. На рідкість щасливий день належить по пробудженню того, хто у сні зайшов в магазин, з величезним асортиментом карасів.

Сонник Квіток пояснює, до чого може приснитися заморожений карась.Виявляється це знак того, що до сновидінню ось-ось нагрянуть далекі родичі, чи гості з далеких країв.

Уві сні вам довелося торгувати рибою? Врахуйте, подібний сюжет передує, необдуманих покупок, провальним інвестицій, і іншим нерозумним витрат грошей.

Про самопочуття

Літнім людям привидевшийся в сні карась, яким вони з задоволенням ласували, передрікає відмінне самопочуття та довгі роки життя.

Всі знають, що в річкової та озерної риби дуже багато кісток. Вдавитися однієї з них в сновидінні, це ознака того, що в реальності можуть бути проблеми з гортанню, порожниною рота. В сонник Ванги навіть є точна вказівка: ні їсти, ні пити холодного, утриматися від спілкування з людьми, які страждають на вірусні інфекції носоглотки.

Хвороби шлунка, травної системи можуть бути передбачені за сновидінь, в яких довелося їсти пересолені, недосмажені, підгорілі рибні страви. Звідси рекомендація — будьте вибагливі в їжі.

У нічний фантасмагорії ви ретельно вибирали з смаженої рибини кістки? Тоді знайте, що ви змушені будете зіткнутися з прийомами, методами нетрадиційної медицини наяву., тому, що звичайні лікарі не зможуть вам допомогти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: