Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник короп до чого сниться?

Сонник короп до чого сниться?

Короп тлумачення сонника

У Народів Сходу короп — символ наполегливості, мужності, витривалості. Уві сні він обіцяє вигоду, і віщує достаток. Але в деяких сонники, є інше пояснення того, до чого сниться короп, пов’язане з клопотами і турботами, фінансовими витратами. Спробуємо розібратися, що саме вам пророкує подібне бачення.

Що скаже Міллер? Іменитий провидець вважає, що короп сниться напередодні турбот, пов’язаних з грошима, заробітком. Але якщо уві сні рибін було багато, то доля буде прихильна до сплячого — йому пощастить. А якщо вдалося ще й щось зловити, то не за горами почесті і зміцнення соціального і фінансового становища.

Риболовля

У соннику 21 століття є багатообіцяюче тлумачення для чоловіка, якому пощастило в сновидінні вивудити дзеркального коропа. Цій людині незабаром надійде вигідна пропозиція про цікаву роботу, з гарним заробітком. Поки спали, намагалися виловити сазана в каламутній воді? Тоді остерігайтеся — у дійсності ви станете жертвою підлості або обману.

Якщо це сон жінки, ловившей руками величезного коропа, то вона в думках вже бачить себе мамою, мріє про малюка. Коли сновидця примудрилася зловити моторну рибу, то незабаром вона дізнається про те, що вагітна.

У спілкуванні з якоїсь персоною ви відчуваєте себе, наче не в своїй тарілці, — соромитеся, не зумієте чітко сформулювати думки, прохання, ось до чого сниться великий короп за стінками акваріума. Спробуйте змінити себе, і зламати ці «невидимі» рамки. Коли уві сні ви помітили дві рибини в посудині з водою, то знайте, поруч з вами є відданий однодумець, товариш, соратник.

Поповнення в сімействі і авторитет

Коли представнику сильної статі в сновидінні доводитися їсти смаженого коропа, то насправді його чекають серйозні перешкоди на шляху до мети. Однак, якщо він відважно мине їх, то отримає гідну нагороду — авторитет серед колег, повагу оточуючих. Вживаючи в’ялену рибу уві сні, в реальності ви можете сподіватися на контакти з незвичайними людьми, прихильність і довіру яких можна завоювати, лише проявивши неординарність і оригінальність мислення.

Панночці пригрезившийся короп в будь-якому вигляді, пророкує вагітність. Зазвичай ця риба сниться до появи на світ немовля чоловічої статі. Але якщо дівчині, яка поки не носить на пальці обручки колечка, привиділося, як вона зловила або з’їла карпа, то їй дуже пощастить найближчим часом. Ймовірно, вона зустріне молодого чоловіка, який виявиться гідним претендентом на її руку і серце. До речі, він і не буде зволікати з пропозицією піти під вінець. Не сумнівайтеся, цей кавалер виявиться правильним і добрим чоловіком.

Будьте уважні і обережні!

У новітньому соннику, складеному Р. Івановим, короп — це негативний символ. Він пророкує події, які можуть ускладнити життя сновидця, і принести неприємності. На думку цього тлумача, спіймана риба з родини коропових, сниться напередодні несподіваного і підлого вчинку людини, від якого найменше можна було очікувати такого. Зате якщо ви в нічному видінні потрошили і чистили видобуток, то зумієте заздалегідь дізнатися про підлий задум лукаву персонажа, у вашому оточенні.

Складаються далеко не кращим чином обставини, втрати і перешкоди, ось що передрікає тому, хто спить дохла рибіна. І тут тільки один раду — не впадайте у відчай, все рано чи пізно утворюється. Коли уві сні доводиться вбивати виловленого сазана, то знайте, коли потрібно, допомогу прийде до вас з боку важливою, авторитетної особи, що володіє значною владою.

Прибуткова купівля

Сучасний сонник стверджує, що якщо чоловікові примарилось, як він купує карпа, то це чудова прикмета, прогнозирующая примноження капіталу, додатковий дохід. Цей же сон, побачений дівчиною, говорить про те, що вона скоро закохається. Причому почуття буде взаємним.

Трохи сумні прогнози можна знайти в збірнику сновидінь Мандрівника, в якому будь-які дії з коропом, інтерпретуються, як ознаки хвороб, нездужань. Зате японці вірять в те, що ця риба навпаки, сниться напередодні одужання або пророкує кінець низці злиднів, бідності, а також радує тим, що в родині запанують мир, спокій, достаток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: