Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник карти таро до чого сняться?

Сонник карти таро до чого сняться?

Карти таро тлумачення сонника

Ворожіння і ворожіння — всі ці обряди чимало цікавлять людей і в реальному житті. Але, як зрозуміти значення сну, в якому вдалося побачити один з чаклунських атрибутів? До чого, наприклад, можуть наснитися карти Таро? Якщо відкриємо сонник, то прочитаємо про те, що це символ нерішучість, збентеження, в якому перебуває сплячий.

Прийняти рішення допоможе сновидіння, якщо людина його спостерігав запам’ятав значення карт. Такий сон можна назвати віщим, пророчим, з особливим змістом.

Значення розкладу

Якщо уві сні ворожите на картах Таро, то це відповідно сонником, підтвердження того, що вас не влаштовує нинішнє становище наяву. Ви хочете, щоб життя було більш динамічною? В такому випадку якщо розклад Таро був позитивним, то сміливо рухайтеся вперед, не боячись ніяких перешкод. У вас все вийде, і всі зміни будуть тільки на краще.

Нескладно здогадатися, що обіцяє поганий розклад — низка негараздів і невдач, помилок. Сонник Деніз Лінн підтримує цю версію, попереджаючи ще і про негаразди в сімейному житті і нездорової обстановки в робочому колективі. Тримайтеся!

Про взаємини

Приснилося, як розкладаєте пасьянс? В такому випадку будьте готові до дрібних неприємностей. Втім, іноді це бачення має змусити вас насторожитися і задуматися над тим, як будуються взаємини з партнером? Є всі підстави вважати, що між вами виникло деяке непорозуміння, відчуження. Якщо вам доріг кохана людина, і ви не хочете довести справу до розставання, розлучення, тоді подумайте, у чому ваша помилка. Так, так виправте для початку свої промахи, а потім побачите, як поведе себе ваш серцевий друг або чоловік.

Коли в нічних мареннях вам ворожить на картах досвідчена чаклунка, то це хороша прикмета. Вона запевняє вас, підказуючи, що у важкий момент ви не залишитеся наодинці з бідою. Вам на допомогу обов’язково прийде досвідчений, надійний чоловік.

Від сміху до ліки

Сонник Міллера передрікає тому, хто в сплячому стані гадав на картах Таро, веселе і безтурботне життя. А якщо ви розкладали карти, для того, щоб передбачити долі близьких і товаришів, то і їм належить прекрасний період — без турбот і проблем.

Інше тлумачення у сну, в якому оракул пророкує кому-то проблеми зі здоров’ям. Втім, будь-яке ворожіння з участю оракула, повинен, на думку сонника, змусити сплячого терміново записатися на прийом до лікаря. А все тому, що дуже велика ймовірність того, що у людини почало прогресувати серйозне захворювання. Перші ознаки якого поки не очевидні, непомітні. Але якщо не почати лікування в початковій стадії, можлива трагедія

Круті повороти долі

Примарилось, що виступаєте в ролі ворожки уві сні, і за допомогою Таро передбачаєте чужу долю? Тоді проявіть стійкість, терпіння — в реальності настають неприємності. Якщо в баченні положення рун благополучно, то й наяву зможете уникнути особливо серйозних випробувань і перешкод. А ось якщо привидевшиеся руни підказують біду, то і в реальності сновидінню доведеться витримати, пережити багато чого. Не впадайте у відчай, — чорна смуга завершиться.

Грандіозні події, круті повороти долі, ось до чого сниться Книга змін. Важко сказати, у чому найбільш очевидно це проявиться, але головне, що зміни відбудуться у світогляді, світовідчутті сновидця.

Тлумачення з різних джерел

Уважно вивчаючи сонники, можна помітити, що часом один з них суперечить іншому. Тому пропонуємо познайомитися з деякими поясненнями, в яких можуть бути різночитання.

Так, того, хто читав гороскоп уві сні або складав його, в справжньому житті чекають важливі кроки, рішучі дії. Коли спите і бачите, що звернулися за допомогою до оракула, то цього вам і не вистачає наяву, запитаєте ради у товариша, старших родичів, досвідчених колег.

Цікаво, що одна з мастей Таро — жезли, помічені у сні, свідчать про те, що спляча людина честолюбна, пихатий.

Таро тіней уві сні, передрікає страждання, муки. Сплячий буде розмірковувати над чимось, переживаючи, не знаходячи однозначного рішення.

Коли в сновидінні ви переглянули всі аркани, то, на жаль, наяву опинилися в нелегкому становищі, близькі до відчаю, через відчуття безвиході. Не здавайтеся, все зміниться в кращу сторону!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: