Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник картопля до чого сниться?

Сонник картопля до чого сниться?

Картопля тлумачення сонника

Сни про картоплю вважаються сприятливим знаком. Але до чого сниться картопля кожен сонник розповідає по-різному. Важливо враховувати всі нюанси, щоб максимально точно дати визначення відання.

Картопля уві сні найчастіше передвіщає приємні події і зміни на краще. Але в деяких випадках прогноз не настільки сприятливий.

Куштувати плоди

Жінки уві сні їсти картоплю віщує фінансову стабільність в результаті отримання нової посади і підвищення зарплати.

Місячний сонник попереджає: збирати урожай картоплі, значить, в реальності доведеться займатися неприємною порожній роботою, яка не принесе задоволення.

Є коренеплоди в грезе — до необхідності уважніше стежити за якістю продуктів. Можливі проблеми з шлунком і травною системою.

Симон Кананіт, розшифровуючи, до чого сниться бачити бульби або ласувати картоплею, говорить про гарний врожай фруктів і прибутковому підприємстві.

Трактування Міллера

До чого сниться картопля з передрікання психолога?

Кулінарія

Готувати їжу з картоплі у сні — до отримання пропозиції перейти на нову високооплачувану посаду, про яку давно мріяли.

Але якщо овоч не основний інгредієнт у страві, сонник попереджає: вас чекає неприємний візит.

Зі сну бульби за розмірами більше схожі на горох? Це вказує, що в житті є моменти, які вас засмучують.

Садити

До чого сниться садити картоплю в землю? Значить, отримаєте привабливу пропозицію. Воно буде виходити від начальства або коханого.

Однак, якщо коренеплоди згнили в землі — готуйтеся до фінансових втрат. Поки є можливість, насолоджуйтеся життям.

Урожай

Універсальний сонник пророкує: копати картоплю в грезе — наяву виконувати кропітку роботу, за яку не отримаєте подяки. Іноді бачення попереджає про погіршення самопочуття.

За іншою версією діставати уві сні з землі бульби символізує успіх і заможність. А садити, до здійснення заповітних мрій.

Шереминская впевнена, що збирати картоплю — сприятливий знак, ситуація складатиметься на вашу користь.

Гниль

Але іноді ці події у сні передвіщають невдачі. Робота, на яку ви витратили багато часу і сил, виявиться марною і не принесе успіху.

Сонник XXI століття, якщо бульби були зіпсовані або погрызаны шкідниками, попереджає, що приємні несподіванки і радість закінчилися. Найближчим часом життя буде насичена виконанням обов’язків і вирішенням проблем.

Чистити

Сонник, якщо зрізали шкірку картоплі в грезе, обнадіює: ви позбавитеся від примушування, приниження, знущання.

Езоп подібний сюжет розшифровує як можливість дізнатися приятеля або родича з несподіваного боку. У результаті думка про нього значно покращиться.

Різні трактування

Східний сонник пророкує настання важкого часу, але завдяки передбачливості ви зможете впоратися зі складнощами. Ситуація виявиться не такою страшною, як здалося спочатку.

Лонго, складаючи сонник, дає інше тлумачення. Він вважає, що бульби картоплі означають підвищення зарплати, отримання премії або поява додаткової можливості заробити.

За Мусульманським соннику побачений коренеплід віщує цікаві знайомства. Крім того на вас чекає безліч клопоту, частина з яких буде в радість. Але діставати овоч із сховища або викопувати з землі означає швидку хвороба.

Величезна купа картоплі уві сні для городників — символ багатого врожаю, іншим даний образ обіцяє високий прибуток, цікаве прибуткова справа.

Якщо ви продаєте бульби уві сні до виконання мрій і бажань до позбавлення від докучливих знайомих або затрималися родичів.

Ванга розповідала, що якщо сниться картопля, то людину чекають нові події. Їсти картоплю — швидке увагу від начальства. Садити — відкриття нових перспектив. Це може бути підвищення по роботі чи може означати те, що скоро кохана людина вас помітить.

Фрейд пояснював картопляне бачення рівнем життя. Людина, побачивши уві сні картоплю, ні в чому не потребуватимуть. Посадити або викопати — новий сексуальний партнер.

Якщо уві сні трапезничаете картоплею, то на думку Сонника Лоффа, організм вимагає споживати більше овочів.

Якщо приснилося, що ви копаєте картоплю, то потрібно змінити роботу, каже сонник Цвєткова. На цьому місці вас оцінюють не по достоїнству.

Картопля в Россі — знак добробуту. Якщо приснився картопля, значить вас очікує швидка прибуток, пророкує Російська сонник.

Сонник Хассе. Є страви з картоплі — благополуччя фінансового стану. Чим більше їжі на тарілці, тим більше очікується прибутку.

Сонник Менегетті обіцяє швидке подія, яке у підсумку вас розчарує. Чистити — зміна думки про якусь людину в кращу сторону.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: