Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник каша до чого сниться?

Сонник каша до чого сниться?

Каша тлумачення сонника

Навіть самі примхливі малоежки, з дитинства ненавидячи манку та інші каші, не відмовляють собі в розмаїтті гарнірів, серед яких страви з круп. Кчему сниться каша? Чи має значення для тлумачення сновидіння сорт і вид крупи з якої вона зварена? На всі ці питання допоможе відповісти сонник, де зібрані всі прогнози досвідчених віщунів за сотні років.

На кухні, біля плити

Якщо уві сні ви кашеварите, то будьте спокійні, такий сюжет пророкує мир, повага та добробут вашої сім’ї. Не доглянули, і уві сні страва підгоріло? З родичами чекають сварки і неприязні стосунки.

У соннику Міллера є тлумачення пригрезившегося сюжету про те, що з каструлі «тікає» гречана каша, але потрапляючи на плиту, не горить. Це віщує фермерам багатий урожай, а представникам інших професій пристойний прибуток.

Коли в сновидінні задумали побалувати себе різотто з овочами, але вже биту годину стоїте біля плити, а рис раніше твердий, сирий, знайте, — ваші плани поки далекі від досконалості. Зупиніться, подумайте ще раз, враховуючи кожну дрібницю, рекомендує сонник. У поспіху зробите помилки!

Що означає нічне бачення, в якому ви навчаєте когось у сні готувати кашу? Доведеться присвятити себе догляду і турботам за бідною людиною (стареньким, немічним, дитиною). Не турбуйтеся, і переживайте через те, що «рушиться кар’єра». На ділі все обернеться зовсім по іншому, ви отримаєте багато більше, ніж зумієте віддати.

Вас щось гнітить, не дає спокою, ось до чого за версією сонника, сниться гречана кашу на молоці, яка скисла. Щоб припинити метання, розчарування і поліпшити настрій, для початку спокійно подумайте над тим, що вас може так засмучувати? Ймовірно, причина криється у ваших недавніх вчинках, висловлюваннях.

Радійте, коли снився величезний чан з рисовою кашею! Це ознака багатства, фінансового благополуччя. Якщо рисинків виявилися круглими, то грошовий дощ проллється на вас в самий найближчий час, а от якщо довгастими, то поповнення бюджету очікується трохи пізніше, обіцяє сонник.

За тарілкою, з ложкою

Пияцтву бій, таким принципом ви будете керуватися, збираючись на вечірку без вина і більш міцних напоїв, після того, як у сні їли вівсянку з маслом і варенням. Це віщує обід, вечеря з товаришами, але без спиртного, що, втім, не зіпсує загальну атмосферу.

До чого сниться, що ви їсте гречку? Вітаємо,- виповниться давнє бажання. А якщо примудрилися забруднитися кашею, то виконання вашої давньої мрії порадує і торкнеться ваших близьких, друзів.

Образи, нез’ясовані стосунки, от що значить недоваренная пшонка в сновидінні. Сонник дає пораду, не відкладайте проблеми в дальній ящик, а зберіться з духом і откроенного поговоріть з тим, хто образив вас, або з тим, кого випадково зачепили словом ви. Помиріться, і відчуєте, що стало легше.

Привиділося, що подкрепляетесь живильним геркулесом? Тоді по пробудженню не буде ніяких причин скаржитися на самопочуття, здоров’я в повному порядку, і ви повні енергії.

Циганський сонник передрікає тому, хто випробував, поки спав пересоленим каші з гарбуза, погані новини і підступи недоброзичливців, заздрісників, пліткарів. Якщо страва була занадто солодким, то поруч з вами знаходиться персонаж, який часто хвалить вас, іноді навіть явно лестить. Але не хвилюйтеся, він робить це не заради користі, а бажаючи підбадьорити вас.

Ванга у своєму соннику описує сюжет про те, що хтось їсть горохову кашу. На її думку, таке бачення загрожує сновидінню турботами, клопотами. Коли він уплітав за обидві щоки це страва, то отримає наяву звістки від далеких родичів.

По зернятку, по крупинці

Приємні сюрпризи та розваги віщує сонник того, хто бачив уві сні тарілку з апетитною, димлячої гречкою.

Ціла каструля манної каші — знак того, що простодушністю сновидця нахабно користуються підлабузники і підлабузники. Не уподібнюйтеся цим персонажам і самі намагайтеся говорити з людьми відверто, в іншому випадку вас чекають проблеми.

Плов, за сонником, це прикмета професійних успіхів і досягнень. Начальство відзначить ваше старанність і підвищить посади.

Приснився куліш, пахне багаттям? Тоді збирайтеся в похід, на пікнік, або на дачу. Ваша подорож пройде цікаво, весело, якщо ви смакували кашею уві сні з апетитом.

Східні мудреці стверджували, що вівсянка з додаванням кислих ягід, сниться людям образливим і дріб’язковим. Спробуйте позбутися таких рис характеру. А перловка з ситної підливою з м’яса, на жаль, в реальності може обернутися недугами ваших рідних, якщо ж її подавали у сні з медом і молоком, то, навпаки, хворі люди скоро підуть на поправку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: