Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кататися на велосипеді до чого сниться?

Сонник кататися на велосипеді до чого сниться?

Кататися на велосипеді тлумачення сонника

Велосипед — відмінний вид транспорту: маневрений, економічний, корисний для здоров’я. Правда катання на двоколісних моделях вимагає особливої вправності, інакше ймовірні падіння, та інші аварійні ситуації. Саме тому сонники неоднозначно тлумачать бачення з велосипедами. У такому сюжеті з одного боку у сновидця очевидне бажання свободи, з іншого перешкоди, які не дозволяють йому діяти у відповідності з його бажаннями та мріями.

Зарулем

Поки спали, ви опинилися за кермом велосипеда? В такому випадку прийміть вітання від Азбуки Тлумачення снів, що вважає, що такий сюжет характеризує сновидця, як людини серйозного, впевненого, грамотного, вміє вірно розставляти пріоритети і досягати намічених цілей. До речі, якщо ви їхали в сні на триколісному «велике», то перераховані вище якості повною мірою властиві й вам. І до того ж, приснився машина такої конструкції передвіщає успіх у найскладнішому і ризикованому підприємстві.

В італійському соннику Менегетті, є оригінальне пояснення того, до чого сниться кататися на велосипеді. Виявляється, це можлива схильність сплячого до еротичних фантазій. А ось якщо доросла людина пересувається в сновидінні на триколісному велосипеді, то по пробудженню йому хтось запропонує вагому допомогу.

Поломки і аварії

До чого сниться аварія, поломка? Пригрезившаяся аварійна ситуація віщує наяву нудне проведення часу з сексуальним партнером, з яким ви відчуєте незвідані перш плотські задоволення. Якщо впали з двоколісної машини, тоді знайте — назрів конфлікт, і вам належить тяжке з’ясування відносин з якоїсь персоною. А ще такий сон попереджає про невдачі в ліжку.

Сонник стверджує, що зламаний велосипед це знак того, що вам належить завойовувати або відстоювати свої позиції. За Фрейдом такий сюжет символізує пристрасне сексуальне бажання сновидця. За версією сонника від А до Я поламане колесо, пророкує розставання з близькою, коханою людиною. А ось накачувати колеса в сні добре. Така картина в реальності обернеться прибутком і гармонією в любові. Уві сні злетів ланцюг? Будьте обережні, заздрісники починають будувати підступи проти вас.

Куди їдемо?

Цікаво, що «велосипедні» бачення трактуються по-різному в залежності від того куди прямував їздець, і з якої місцевості він пересувався. До чого, наприклад, сниться, як ви намагаєтеся рухатися вгору по гірській дорозі? Міллер переконаний, що це прикмета успіхів і нових звершень у бізнесі.

А ось рух під гору, на його думку, навпаки, має на увазі, те, що сновидець помиляється і витрачає свої сили і час на справу, яка свідомо збиткове, або не принесе йому ні успіху, ні задоволення.

Сонник Міллера застерігає даму, якій снилося, що вона спускається з пагорба на велосипеді. Жінці потрібно бути гранично тактовно у своїх словах і вчинках. Її недоброзичливці стежать за кожним її рухом і словом, намагаючись очорнити її добре ім’я, зіпсувати репутацію.

Величезні можливості відкриваються перед тим, кому в нічний фантасмагорії довелося їхати по грунтовій дорозі через ліс у сні. Цікаво, що переїзд через міст, за Фрейдом, віщує зміну партнера.

Запам’яталися деталі

Часом, прокинувшись від сновидіння згадуєш лише його фрагменти. Так якщо в пам’яті чітко закарбувалися педалі, знайте: комусь з ваших рідних зараз необхідна підтримка та допомога. Якщо перебуваючи в обіймах Морфея ви намагалися крутити педалі в зворотному напрямку, то прокинувшись задумайтеся: може бути, ви робите помилки в роботі або в особистому житті?

Приснилося, що крутили педалі з дивовижним завзяттям, енергійно? Тоді, швидше за все, ви здивуєте колег, проявивши небачений раніше завзяття і ентузіазм.

Колеса в нічних мареннях це ознака світу і добробут у рідному домі. А ось кермо інтерпретується, як майбутні цікаві пригоди і захоплюючі подорожі. Велосипедний дзвінок сигналить у сні напередодні важливих новин в дійсності. Причому отримавши звістки, доведеться оперативно приймати якесь рішення.

Уроки їзди

До чого сниться, що ви вчіть малюка кататися на велосипеді? Така картина у сні пророкує, то, що ви задумаєтеся над тим, як передати власний досвід, накопичений багаж знань наступним поколінням. Можливо, напишіть книгу, завершіть важливий експеримент, отримати патент на винахід.

Уроки, які сновидець бере в секції велоспорту, сняться до того, що його ідеї та задуми ще « сирі, і потрібно їх ґрунтовно проаналізувати і доопрацювати.

Якщо ви насправді досвідчений велосипедист, але тільки намагаєтеся проїхати уві сні перші метри, знайте, що прийшов момент вашого тріумфу — колеги і товариші по достоїнству оцінять ваші досягнення, проявивши повагу і увагу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: