Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кататися на коні до чого сниться?

Сонник кататися на коні до чого сниться?

Кататися на коні тлумачення сонника

Розкішний, ставний скакун по соннику це знак успіху, припливу енергії, прийдешніх звершень. Але якщо ви в сні верхи вирушили прогулянку, то зверніть увагу на поведінку вашої коні і її масть. Це може істотно вплинути на тлумачення сновидіння, і стати або знаком змін, або закликом, не зволікаючи, активно діяти.

Щоб дізнатися точно, до чого сниться кататися на коні, необхідно пригадати яким був її норов, як вона себе відчувала, наскільки приємним було спілкування з нею.

По забарвленню і вдачі

Так, наприклад, якщо приснилося, що ви скакали на білому жеребці, то можете не сумніватися у вірності й щирості товаришів, а ось чорна конячка пророкує участь у ризикованих, авантюрних підприємствах, кобилка в яблуках передвіщає прибуток і успіх в бізнесі. Норовистое брыкающееся тварина, посоннику підказує, що попереду у сплячого чимало перешкод.

Якщо довелося осідлати гнідого коня, поки спали, то прокинувшись, будьте впевнені — бажання скоро виповниться. А от якщо ваш скакун був виснаженим, брудним, то, на жаль, серед знайомих є такі, що лицемірять, підступно поширюючи за вашою спиною плітки.

Прогулянка на вороному Ви досягнете успіху, але, на жаль, керуючись принципом: переможців не судять, ось що означає бачення в якому ви гарцуете на чорному коні. А ось молодій жінці такий сон обіцяє цікаве спілкування з мудрим і впливовою людиною.

Про кохання і не тільки

У іменитого Фрейда є своя думка щодо того, до чого сниться кататися на коні. Психіатр асоціює кінь з жінкою, сексуальною партнеркою. Якщо чоловікові привиділося, як він скаче на жвавою, ставний кобилі, то він готовий і хоче мати спадкоємця.

Жіночий сон, в якому сновидця галопує на розкішному коні темної масті, згідно Сучасному соннику, віщує тривогу. Вона може бути викликана підозрами в невірності коханого. Щоправда в інших збірників нічних видінь, цей же сюжет інтерпретується інакше — як прикмета того, що у дами з’явиться в реальності наполегливий, настирливий залицяльник.

Тлумачення Міллера

Один з найбільш знаменитих тлумачів снів Міллер, впевнений у тому, що променад на коні сниться до прибутку, процвітання, розвитку бізнесу. Якщо уві сні скачете верхи без сідла, то знайте, ви всього досягнете в реальності, але вам доведеться більше інших колег або партнерів трудиться для цього. Така ваша доля!

Перемоги і поразки

Ризикована ситуація, в якій ви опинилися наяву, знаходиться під вашим контролем. Ось до чого сниться кататися на коня в сідлі, за версією чаклунки Медеї. По соннику Міллера підніматися на коні по вузькій гірській стежці, зовсім непогано. Психолог стверджує, що цей сон пророкує зміцнення соціального становища і фінансову стабільність.

У сні ви перетинаєте невелику річку або струмок сидячи в сідлі? Якщо вода чиста, прозора, то в житті чекайте змін, які принесуть вам радість і отроют нові привабливі перспективи. Коли ж води каламутні, ваша майбутня радість може бути затьмарена, якоюсь неприємністю.

Снилося, що ви проминули навіть глибоководну річку, на спині вірного коня? Тоді сонник пророкує вам виконання всього задуманого, і з чималою вигодою. А якщо ви на іподромі, в ролі учасника бігових змагань, то такий сон свідчить про те, що вам не доведеться більше економити — попереду сита, благополучне життя.

Будьте напоготові!

Сонник радить проявити обережність, якщо в нічний фантасмагорії вам не пощастило, і кобила скинула вас з сідла. Таке сновидіння — це попередження, у вашому оточенні з’явився суперник, заздрісник, або ваші плани будуть порушені, із-за несподіваної хвороби, травми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: