Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кліщ до чого сниться?

Сонник кліщ до чого сниться?

Кліщ тлумачення сонника

Кліщ у сні — не найприємніше видовище. Тим більше, що в соннику це павукоподібну інтерпретується як ознака з запущених захворювань, лицемірства, боргів. Так само символізує борги перед оточуючими, відкриті невирішені питання. Втім, це далеко не всі тлумачення нічних видінь про це маленькому комаху.

Сучасний сонник

Поява кліща у сні — заклик уважно подивитися на друзів, знайомих, і позбутися тих, хто використовує вас, нічого не пропонуючи взамін. Упорядкуйте своє життя, без жалю розлучіться з людьми, які неприємні, або безсоромно використовують вас у своїх корисливих цілях.

Цікаво, що за версією цього ж джерела, побачений кровосос на тілі, аж ніяк не поганий знак. Навпаки, така картина підказує сновидінню, що у нього з’явиться можливість поправити своє матеріальне становище. Сонник уточнює, що вихід треба шукати в недосконалості чинного законодавства, де, як відомо, завжди можна знайти різночитання і лазівки. Наприклад, такі, що дозволять не платити за старими рахунками, уникнути банкрутства.

Комаха забралось під шкіру? Ви надто залежні від думки оточуючих, люди без докорів совісті впливають на ваші рішення і вчинки. На цій особливості його характеру охоче спекулюють деякі персони, нахабно втручаються в особисте життя сновидіння та його професійні справи.

До чого сниться, наче кліщ кусає? Поставтеся до такого бачення з особливою увагою, це застереження про те, що даремно втрачаєте сили, енергію, час, витрачаєте нерви. Чому так відбувається? Так, тому, що в реальності поряд знаходиться людина, спритно манипулирующий вами. Словом, цей паразит.

Уві сні бути покусаним кліщами, значить, безглуздо витрачати енергію. Це необов’язково трудовитрати, а також, фінанси, емоційна залученість, час.

Думка Шереминской

Укладачка одне з популярних сьогодні сонників Людмила Шереминская, також впевнена, що кліщ, або його укус уві сні, це символ безкорисливості, альтруїзму сновидця. Але у всьому треба знати міру, і не потрібно забувати про себе. Інакше це схоже на гру в одні ворота, де в програші постійно виявляється сновидець.

До чого сниться укус кліща? Серед знайомих присутній «паразит». Використовуючи вас у своїх цілях, він не допомагає, придумуючи правдоподібні і не дуже відмовки. Позбавтеся від нього, і жити стане легше.

Уві сні знайшли кровопивцю у волоссі, значить, нахабство приятеля надмірна. Він буквально сів на голову, звісивши ніжки. Ця особистість, негідна підтримки і морального участі, планує зробити з вас маріонетку. Якщо ви здогадалися хто цей нахлібник, то негайно відмовтеся від будь-яких контактів з ним.

У сні ви виявили бридка комаха і намагаєтеся його видалити? Витягуючи комаха, розчавили його? Якщо його розчавили, значить, в реальності сонник пророкує появу сильного і підступного ворога, впоратися з яким надзвичайно важко.

Якщо паразит залишився неушкоджений, Шереминская передбачає складну розмову, яка не буде мати негативних наслідків і не зможе нашкодити вам, порушити плани.

Тлумачення від Міллера

Психолог, якщо в грезе з’явився паразит, пророкує: доведеться побути доглядальницею для хворого. Можливо, ваше самопочуття теж різко почне погіршуватися, попереджає сонник.

Кліщ, на думку Міллера, уособлює брехливого і корисливого людини в найближчому оточенні.

Бути покусаним комахами у сні, означає, проявивши надмірну доброту і чуйність, ризикуєте потрапити у складну ситуацію. Наприклад, величина фінансової допомоги виявиться більшою, ніж ви планували. Або пообіцяєте здійснити справу, яку складно виконати.

У нічних мареннях кліщі або клопи накинулися і боляче щипають з усіх боків? Тоді прокинувшись спробуйте розставити пріоритети — найголовніше це ваші інтереси, завдання. Не намагайтеся бути хорошим, не взваливайте на себе чужі проблеми. В кінець кінців, ви ж не долар, щоб подобається всім.

Інші тлумачення

До чого сниться кровососущее на думку Міс Хассе? В реальності у вас виявиться серйозне хронічне захворювання. Також дане сновидіння вказує: серед близьких є лицеміри.

За сонником Езопа бачення з кліщами, пророкують спори, судові тяжби. Сновидінню, приміром, належить боротися за спадщину, з’ясовувати стосунки серед колег по службі, або розбиратися у фінансових хитросплетіннях бухгалтера. Давньогрецький філософ не говорить, на чию користь вирішиться справа, але дає вам можливість підготуватися до неприємних подій.

Ванга у своєму соннику, теж згадала сновидіння про кліщів. Вона радила придивитися уважніше до оточуючих. На жаль, але серед товаришів можуть виявитися дріб’язкові, лукаві, хитрі люди. Цей дріб’язковий, підступний, хитрий людина добре влаштувався завдяки вашій доброті.

Виявили комаха на собаці — сонник передбачає розчарування в близькій одного. Дізнавшись про скоєне нечесний вчинок, ви не зможете з ним спілкуватися як раніше. Щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому, пам’ятайте, що у всіх людей є свої недоліки.

Мусульманський сонник трактує кліщів, що повзуть по дереву, як ворогів. Вони не зупиняться, поки не присвоять майно, що належить вам.

Феломена впився в тіло комахи розшифровує як людину, з якою важко спілкуватися, але зовсім обірвати контакти неможливо.

Якщо кровопивців багато, очікуйте різноманітних бід і нещасть. Щоб пережити складний період, зверніться за підтримкою до близьких, вони охоче допоможуть. У деяких випадках безліч кліщів символізує висновок сумнівної угоди і подальші збитки. Будьте вкрай уважні, підписуючи договору, і уникайте ненадійних особистостей.

Дмитро і Надія Зима, складаючи сонник, вказали: знімати з себе в грезе паразита, значить, в реальності з’ясувати причину проблем і невдач. Для хворого даний сюжет вказує на правильно обрану тактику лікування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: