Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коханець до чого сниться?

Сонник коханець до чого сниться?

Коханець тлумачення сонника

Коханець, що з’являється в сновидінні, є, насамперед, відображенням підсвідомого бажання людини наситити власне особисте життя, зробити її більш захоплюючою, надати їй гостроту і пікантність. Для того щоб точно визначити, до чого вам приснився коханець, необхідно згадати основний сюжет, його деталі і власні відчуття від побаченого. Все це допоможе в пошуку відповіді на питання, що цікавить, у сонників.

З передрікання сонника Міллера якщо коханець привидівся заміжньої жінки, то, швидше за все наяву вона відчуває незадоволеність у своїй сексуального життя і розривається між власними бажаннями. Якщо ж сон привидівся вільної дівчини, то в найближчому майбутньому її чекає зустріч з молодим людиною, що значно прикрасить її життя і різноманітить дозвілля. Крім того, не виключена можливість і того, що флірт переросте у більш глибокі почуття і призведе молодих людей до шлюбу.

Приснився уві сні колишній коханець? Сонник Ванги вважає, що ви досі відчуваєте потяг до цієї людини або ж — навпаки, затаїли образу, і тому не можете відпустити минуле.

Заміжня дама, що цілується з коханцем у сні, в недалекому майбутньому може бути викрита. Їй слід краще приховувати свій зв’язок з іншим чоловіком або розірвати відносини зовсім. Велика ймовірність того, що і чоловік і оточення сімейної пари скоро про все дізнаються.

У разі, якщо дівчині приснилося, як вона цілує коханця у сні, у реальності якої просто не існує, то насамперед слід придивитися до цього персонажа. Якщо чоловік вам знайомий, значить, в дійсності він відчуває до вас непідробну симпатію. Незнайомець вказує на те, що ви незадоволені власним життям, що проявляється у вашому ставленні до оточуючих і може провокувати проблеми і неприємності в подальшому.

Замужній дамі, що не має сторонніх зв’язків на стороні, поява коханця в сновидінні говорить про брак уваги і любові. На думку сонника, вам слід обговорити ситуацію зі своїм партнером і зізнатися в своїх почуттях. Разом ви повинні знайти вихід зі сформованої ситуації.

До чого може снитися сон, у якому ви бачите свого полюбовника з іншою жінкою. Подібний епізод підтверджує, що ваш обранець ні у відносинах з вами. Приснився секс з коханцем? Наяву ви відчуваєте сильний потяг до якоїсь людини. Якщо цей чоловік вам знайомий, але в реальності у вас немає ніяких відносин, отже, необхідно більше часу проводити з власним чоловіком або коханим. Можливо, ваші почуття починають згасати, спробуйте відновити колишню гармонію.

Роздумуєте, до чого приснився померлий коханець? У випадку якщо він насправді живий, то побачений сон слід вважати попередженням. Ваша незаконна зв’язок повинна припинитися як можна раніше.

Сонник Хассе вважає, що якщо вам довелося розмовляти з коханцем у сні, то наяву вас чекає довге і щасливе сімейне життя, стосунки з обранцем будуть наповнені чуттєвістю і щирістю.

А до чого може снитися голий коханець? Такий сюжет підтверджує, що наміри вашого партнера більш ніж серйозні. Довелося бачити уві сні чоловіка і коханця разом? Швидше за все, в реальності ви часто порівнюєте їх обох.

Узи крові

Юній дівчині обов’язково слід звернути увагу на те, до чого сниться одружений коханець. Це їй допоможе уникнути купи помилок і неприємностей у майбутньому. Побачений сюжет може попереджати про можливу небезпеку, інтриги і обмані, що може торкнутися її життя.

Так, якщо спокусниця насправді зустрічається з невільним людиною, то, швидше за все, підсвідомо прагнутимуть опинитися на місці законної половинки. Бажання відвести чоловіка виражається в подібному сні.

Довелося зустрітися в сні з дружиною коханця? Значить, наяву законна дружина вже запідозрила чоловіка у зраді. Поговорили з нею уві сні? В дійсності можете не боятися викриття. Вона не стане робити спроб з’ясувати стосунки. А ось якщо у сні ви з нею посварилися, то і в реальному житті конфлікту ви не уникнете.

Привиділися уві сні діти обранця? Напевно наяву ви відчуваєте докори сумління перед ними за незаконну зв’язок з їхнім прабатьком.

Побачили будинок коханця? Незабаром ви створите свій сімейне вогнище і обзаведетеся дітьми. Довелося побувати в будинку свого партнера? Наяву ваша зв’язок буде розкрита, і чоловік буде змушений вирішувати чимало проблем.

Доросла дочка коханця, що з’явилася до вас у сні, і спокійно з вами розмовляє, натякає на можливі проблеми в інтимному житті. На думку тлумача, вам варто все ж розірвати поточні відносини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: