Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кухня до чого сниться?

Сонник кухня до чого сниться?

Кухня тлумачення сонника

У приміщенні, призначеному для приготування їжі стикаються всі стихії: від Вогню до Води. Тому сонники, пояснюючи: до чого може приснитися кухня, дають дуже суперечливі прогнози щодо майбутніх тому, хто спить змін. Людина може сприймати ці нововведення, з вогненним пристрасним бажанням та ініціативою, або «прохолодно» поставиться до будь-яких перетворень у своєму житті.

Важливі прикмети

За версією Міллера кухня уві сні може відображати депресивний настрій сплячого. Він переживає кризу, але сонник, рекомендує йому бути готовим до всього. Це допоможе пережити складний період.

Брудна кухня, по соннику, під авторством Дмитра та Надії Зими, прикмета того, що сновидець явно не володіє організаторськими здібностями і погано підготувався до важливої справи. Але ще є час для того, щоб реалізація плану пройшла успішно — потрібно лише обміркувати деталі, етапи, по можливості порадитися з досвідченими колегами, старшими товаришами.

Ви ризикуєте стати жертвою інтриганів і підступних ворогів, ось до чого по Сучасному соннику, примарилася неохайна кухня. А Місячний сонник, вважає, що безлад в цьому приміщенні відображає хаос, сум’яття в душі сплячої людини.

Привиділася чиста, затишна кухонька? У такому випадку немає причини для хвилювань, у вас все йде своєю чергою. А ось порожня свідчить про якійсь розгубленості, викликаної тим, що справи наяву тимчасово застопорилися.

Примарилось приміщення з новими меблями? Це передвістя радісних змін. Якщо в сновидінні ви були запрошені на урочистий обід, під час якого заглянули й на чудово обладнану кухню, то вас чекає підвищення в посаді, з збільшенням окладу.

Фрейд, як зазвичай, досить оригінально пояснює: до чого приснилася кухня. Він порівнює побачене уві сні з жіночими геніталіями. Якщо вразили чистота і порядок на пригрезившейся кухні, то у вас, або у випадку з чоловіком сновидцем у його подруги, здорові сексуальні бажання. А ось запущена кімната за Фрейдом свідчить про подавляемой пристрасті, нервовому перенапруженні.

Хто господиня?

Опинившись в сні на чужій кухні, в реальності ви дізнаєтеся про чиїсь задуми, і навіть зможете активно взяти участь в їх реалізації. А ось побачивши в сновидінні сусідську, треба насторожитися, — не виключено, що люди, що проживають поруч безжально ваші кісточки перемивають, пліткують і лихословлять.

До чого жінці сниться, що вона господарює на красивій, ідеально прибраній кухні? Сучасний сонник запевняє, що сновидица стане рішучіший, деятельнее й сама керувати своєю долею, насичуючи її яскравими подіями, цікавими знайомствами.

У нічних мареннях ви опинилися в величезному залі, де готують їжу, обладнаному самою передовою технікою, з масою різних пристосувань і горами посуду, то ви боїтеся реальності. Іншими словами вас лякає сучасний ритм життя, швидкості пересування, можливості комунікацій. Вам здається, що більшість оточуючих вас людей байдужі, занурені у власні думки та проблеми.

Ще одне тлумачення цього сюжету, передрікає сновидінню публічну популярність після участі в якомусь грандіозному заході. Він може стати героєм телепрограми, або газетної публікації.

Дії в сновидінні

У нічний дрімоті ви побачили себе на чужій літньої кухні? Тоді заздалегідь збираєте сили для того, щоб перенести низку негараздів, проблем. Якщо всі ці біди застануть вас зненацька, то ви попадаєте духом, зануритися у стан зневіри, апатії. Плітки, брудні інтриги за вашою спиною, ось до чого снилося, що розставляєте новий стіна на кухні.

А ось ремонт харчоблоку обіцяє по соннику удачу. Сновидіння про те, що ви готуєте на кухні їжу, інтерпретується по-різному. Це може бути вказівкою на те, що прийшла пора взятися за здійснення задуманих ідей. Фрейд стверджував, що даний сюжет — переживання сновидця з приводу невдач інтимного життя.

Займаючись в опівнічної дрімоті прибиранням кімнатки для приготування їжі, ви в реальності прийшли до висновку про те, що пора систематизувати свої думки. Розставити пріоритети, визначитися з послідовністю дій.

Плита, що в давні часи виконувала функцію домашнього вогнища, символізує теплі, щирі взаємини домочадців. Однак, якщо в сновидінні ви обпеклися про розпечену сковороду, або вхопилися за нагріту каструлю, будьте обережнішими у висловлюваннях. Кинуте спересердя недобре слово може спровокувати серйозний конфлікт у родині, загострити зупинку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: