Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться кури, що говорить сонник, детальні значення сну

Уві сні курки найчастіше віщують тому, хто спить, щось хороше, але що саме? І чи може курка уві сні пророкувати щось негативне? До чого взагалі сняться кури? Відповідь на це запитання знайдеться в нашому соннику, де зібрані максимально точні трактування цього сну.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник кури

Слов’янський сонник. Якщо заміжня жінка побачила уві сні курей, курчат, то її очікує радість і щастя у родині, сім’ї. Не факт, що пощастить персонально їй, скоріш за все це буде загальне щастя або ж успіх чоловіка, дітей.

Але якщо при цьому ви відчували погані емоції уві сні, то трактування геть інше: існує реальна можливість втратити чоловіка і залишитися із дітьми без нього. Щоправда, це дуже рідко трапляється, здебільшого кури та курчата сняться до успіху, навіть якщо емоції були погані, моторошні.

Вам наснилося кілька курей, серед яких півень ганяється за квочкою? Тоді в сім’ї можливий скандал, який спровокує чоловік. Якщо уві сні курка наздоганяла півня, то сварку у будинку спровокує жінка.

Чорні кури. Доведеться на якийсь час відкласти власні плани, відмовитися від ряду вигідних пропозицій, заради близьких людей. Не поспішайте засмучуватися, ваш вчинок буде належним чином оцінений, а обставини складуться так, що ви потім навіть зрадієте від того, що були змушені відмовитися від початкових задумів.

Руді кури — сигнал того, що необхідно подумати про безпеку житла, в першу чергу звернувши увагу на стан електрики і всіх інших побутових приладів, так або інакше пов’язаних з вогнем, або вибухонебезпечних. Профілактика та обережність ніколи не бувають зайвими, адже руді кури уві сні пророкують пожежу в будинку.

Білі кури. Це ознака швидкого весілля. А якщо спляча людина вже перебуває в законному шлюбі, тоді її запросить на весільний банкет хтось з найближчих родичів або друзів.

Інші значення

Англійський сонник. Поповнення в сімействі — ось до чого жінці сняться кури за Англійським сонником. А ще в соннику цей же сюжет пророкує веселе проведення часу з рідними, близькими в неформальній, теплій домашній обстановці.

Якщо птахи уві сні ведуть себе шумно, кудахкають, то того, хто спить чекає наяву тривала поїздка. Втім, він буде пакувати валізу в чудовому настрої, так як давно чекав цієї подорожі або відрядження. Це хороший сон, поїздка буде вдалою.

А от дохлі кури – це поганий знак, що попереджує про небезпеку. Якщо уві сні птахи смерділи, було моторошно від їх вигляду, то життя сплячого під загрозою! Якщо ж вони просто лежали і не викликали почуття огиди, то згодом вас очікують великі неприємності. Дохлі кури завжди сняться до втрат, неприємностей, проблем.

Годувати, ловити, смажити

Приснилося, як годуєте мешканців курника? В такому випадку представник протилежної статі почне доглядати за вами, залицятися. Втім, якщо стосунки з цією людиною не складуться, він стане вірним, відданим другом.

До чого приснилося, що кури клюють зерно? Такий сюжет точно натякає на підвищення матеріального добробуту.

Вас дзьобнула курка? Ваша принциповість може стати причиною конфліктів з іншими людьми, найближчим часом намагайтеся тримати свою думку при собі, щоб уникнути серйозних проблем у житті.

Вам наснилась смажена курка, можливо, ви самі її готуєте? В реальності ви почнете проявляти шалену активність. Робота закипить, ви з жадібністю, інтересом будете братися за нові плани, при цьому встигаючи благополучно завершити раніше розпочаті проекти. Попереду біла смуга.

Уві сні ви ловили курей? Це до дрібних клопотів. Тим не менше, після такого сну хоча б два тижні намагайтеся не інтригувати, адже саме звідти очікується загроза.

До чого сниться багато курей? Китайський сонник радить готуватися до приїзду гостей. Цей же сон передрікає замужній жінці турботи, які з’являться несподівано, але так само непомітно і завершаться.

Сонник обрадує того, хто спав і бачив, що несучки терпляче сидять на яйцях. Такий сон трактується просто: потерпіть трохи і наступить сприятливий момент для реалізації планів, втілення надій.

Курчата разом з куркою, яких ви намагаєтеся спіймати, сняться, як попередження про неприємні події, що можуть статись найближчими днями. Просто будьте обережні і не ризикуйте, неприємності будуть направлені на ваше особисте життя, тому просто будьте терплячі, не сваріться із чоловіком/жінкою. Це може бути і наклеп від недоброзичливців, який направлений проти вас і ваших відносин із своєю родиною.

Коментарі відвідувачів

Ганна

Тиждень тому я бачила уві сні квочку з курчатами, курчат я ловила в руки, гладила. Зранку подивилась сонник і зрозуміла, що буде сварка з хлопцем або ж хтось спробує погіршити наші відносини. Стала дуже уважною. За чотири дні до мого хлопця зателефонувала його колишня подруга, їй була потрібна його допомога. Він спеціаліст по комп’ютерам. Я одразу зрозуміла чим це все пахне і зі скандалом не дозволила йому з нею зустрітися, він відправив замість себе когось із робітників, хоча вона хотіла бачити саме його. Виявилось, що проблема була дріб’язкова.

Наступного дня вона знову подзвонила моєму хлопцю і дуже добре, що я була у ту мить поруч (він саме обідав). Я вихопила у нього слухавку і почала кричати образи, вона відключилась і більше не дзвонить. Хлопець був у шоці від моїх дій, адже я не ревнива і спокійна, але в цей раз мене наче підмінили, ладна була пошматувати ту … (нецензурне слово вирізано модератором).

Коротше, сон попередив про небезпеку, я її змогла уникнути. Дуже дякую вам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: