Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купити будинок до чого сниться?

Сонник купити будинок до чого сниться?

Купити будинок тлумачення сонника

Купівля будинку в сні — добра прикмета про те, що особисте життя налагодиться, так і добробут родини помітно зросте. Щоб отримати більш точне передбачення скористайтесь сонником, і звичайно, пригадайте все, що зможете про вашому нічному видінні.

Тлумачення Міллера

Знаменитий тлумач снів Міллер, вважає важливими такі деталі: зовнішній вигляд пригрезившегося будинку, хто супроводжував вас при огляді, і в якому настрої ви перебували в сновидінні, укладаючи угоду з купівлі нерухомості.

Наприклад, великий котедж, за версією сонника Міллера, обіцяє вам поповнення сімейства і підвищення матеріального стану.

Побачили в сновидінні маленький будиночок? Не турбуйтеся, це теж непогана прикмета, яка обіцяє, що у вашій сім’ї пануватимуть мир і злагода, а ще скоро зберетеся з близькими на невеличке свято. Ви отримаєте цінний подарунок, ось до чого сниться купівля нового будинку.

Маєте намір придбати старий будинок? Тоді по пробудженню можете відчути нездужання. Звернути увагу на здоров’я слід і в тому випадку, коли уві сні підписували купчу на дерев’яну будову. А якщо пригрезился недобудований об’єкт, то насправді ви накопичили багато незавершених справ.

Багатство й пошана

Ви забезпечите собі та своїм рідним щасливе, заможне існування, ось до чого сниться купівля будинку. Але сонники можуть дати більш точну інтерпретацію, з урахуванням привидевшихся дрібниць.

Так, якщо під час сну ви стали власником садиби з великою ділянкою на березі озера або на узліссі, то наяву будьте готові багато і напружено працювати. Робота дозволить вам набути впевненості і фінансову незалежність, тому, що зусилля окупляться сторицею.

До чого приснився розкішний особняк? Сонник рекомендує згадати: у кого ви купили його. Якщо колишній господар був знатної особливої чи комерсантом, то ви в реальності зможете увійти в місцевий вища суспільство або налагодите відмінні бізнес-зв’язку. Ви далекі від підприємництва? Тоді вас чекає різкий стрибок вгору по кар’єрних сходах, незалежно від сфери професійної діяльності, пророкує сонник.

Особисте життя

У нічних мареннях плануєте стати власником величезного будинку з просторими сходовими маршами, і великими світлими кімнатами? Це символізує готовність до нових стосунків. Іншими словами, настав час подумати про створення сім’ї. Якщо у вас є кохана людина, то він розділить ваші думки з цього приводу.

Врахуйте, що недобудований будинок у сні це застереження: треба добре зважити всі «за» і «проти» перед тим, як приймати рішення про вступ у шлюб. Сонники впевнені в тому, що це бачення підказка — сплячий ще не готовий до серйозних подружніх обов’язків.

Здоров’я

Старе, старе житло сниться до того що, потрібно терміново пройти медичне обстеження, в роботі організму стався якийсь збій. Дерев’яний будинок у сні свідчить про те, що потрібно відпочити, або змінити рід діяльності. Сновидець напружений, нерви його на межі, тому він потребує релаксації.

Тлумачення бачення про купівлю житла поруч з кладовищем, точне передбачення — ви непробачно легковажно ставитеся до власного здоров’я, запустивши ряд захворювань, що стали хронічними. До речі, це видіння ще й нагадування — зателефонуйте батькам, дізнайтесь про їх самопочуття.

Тріумф таланту

У сновидінні ви оглядали чудову віллу, прицінювалися? Тоді ваші таланти будуть затребувані в реальності. Якщо займаєтеся якоюсь творчістю, то ваші роботи стануть популярними, модними, дорогими.

Коли уві сні бачите, що ваша дитина просить купити гарний будинок, то знайте ви батько майбутнього генія! Сонник радить: уважно придивіться до задаткам свого чада. Музика, малювання, дизайн, ліплення, танці — в одному з цих видів мистецтв ваш малюк проявить свої видатні здібності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: