Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник купальник до чого сниться?

Сонник купальник до чого сниться?

Купальник тлумачення сонника

Купальник досить пікантна частина гардеробу, особливо коли мова заходить про крихітному бікіні. Якщо побачили його в сні, то чекайте з боку осіб протилежної статі підвищеної уваги і викликають якихось дій, що були, між іншим, спровоковані саме вашою поведінкою. А які тлумачення запропонують сонники, складені самими досвідченими провидцями?

Отже, до чого дівчина в спокусливому вбранні з пляжних плавок і бюстгальтера приснилася молодій людині? Таке бачення може відображати дефіцит спілкування з прекрасною статтю в реальності. Юнак занадто боязкий, не впевнений у собі або йому просто бракує досвіду.

А Міллер пояснює, до чого дівиці приснилося, що вона одягає модний купальний костюм. Провісник впевнений, що в реальності юна обличчя не надто розбірлива, і охоче приймає запрошення до участі у вечірках і розважальних различениях, де панують занадто сміливі звичаї. Така поведінка може зіпсувати репутацію панянки або призвести до біди.

Відверте вбрання

Пригрезился красивий, оригінальний купальник? Сонник Квіток коментує це так: ви незабаром будете блищати на якомусь світському заході. Але якщо фасон був занадто сміливим, то успіх в суспільстві може обернутися конфузом. Так, що будьте скромніше, не привертайте до себе підвищеної уваги.

Майже також інтерпретується сонний сюжет про те, що ви приміряли або наділи купальник там, де цей літній наряд абсолютно недоречний. Ви ризикуєте насправді стати героєм гучного скандалу, який буде активно обговорюватися громадськістю. Сон, у якому пливете в море, одягнена в зручний купальник, пророкує нові емоції, враження. А ось надягати костюм для плавання в басейні, важливе застереження — у сплячого поки недостатньо сил і досвіду, фінансів, для реалізації задуманого плану.

Цікава трактування у сновидіння, в якому фігурували дві дами в однакових купальниках. Це передбачення сновидінню про те, що він сам в дійсності стане прикладом для наслідування, або для порівняння з кимось.

Фасон і колір

Щоб точніше розшифрувати таємницю і дізнатися: до чого приснилася одяг для пляжу і купання, потрібно врахувати колір матерії, фасон. Одягали у сні чорне бікіні? У соннику знайдеться порада: не піддавайтеся смутку, песимізму, і не думайте про людей погано. Все не так жахливо, як вам здається. А якщо ви побачили наряд такого кольору на іншому сновидіння персонажа, який вам знайомий, то в реальності ваші сумніви з приводу його порядності аж ніяк не безпідставні.

Якщо у нічних мареннях вибрали купальник спокійній забарвлення не яскравий, досить скоромний, то і в звичайному житті ви спокійні, незворушні, і впевнені. Ви знаєте собі ціну і не женіться за дешевими компліментами, миттєвим визнанням.

Для пляжу уві сні купили обновку жовтого кольору? В такому разі у вашому житті ймовірні суттєві метаморфози. Вони можуть торкнутися професійної сфери або ви захопитеся вивченням окультних наук, пориньте в осягнення духовних практик.

Примірка білого атрибута для плавання, теж передрікає сновидінню зміни в долі. На жаль, не надто приємні. Втім, мова може йти лише про додаткові обов’язки, пов’язаних з кимось із знайомих, що потребують підтримки.

До чого сниться червоний купальник? Тут коментарі можуть бути зайвими. Червоний колір асоціюється з пристрастю, бажанням. Та сонник вторить цього, підтверджуючи, що це прикмета підвищеною сексуальною активністю сплячого.

Вибір і купівля

Примірка купального костюма може примаритися і напередодні цікавого знайомства, або вдалого шопінгу. Ще одне трактування цього сюжету — сновидець виявить у собі якийсь неабиякий талант або видатний дар!

До чого жінці сниться, що вона придбала новий купальник і гордо красується в ньому по узбережжю? Сновидице потрібно бути готовою до зустрічі з чарівним чоловіком, яка можливо продовжитися палкими амурними відносинами.

Але якщо дама уві сні підшукувала зручний, практичний костюм для плавання, значить і в реальності вона привертає до себе увагу не помітною одягом, біжутерією та макіяжем, а іншими особистісними якостями, прекрасними манерами, і особливим, рідкісним якістю — харизмою.

Сон про те, що ви шукайте бікіні серед звичайних, ділових, повсякденних речей пророкує швидкий відпочинок, можливість абстрагуватися від суєти буднів.

Непередбачені ситуації

Приготуйтеся до низки дрібних проблем, негараздів, ось чому вам привиділося, що ви прийшли на пляж, і виявили, що забули купальник. А якщо цей предмет забирає морська хвиля, будьте пильні! Такий сюжет по соннику передрікає проникнення у ваш будинок шахраїв або злодіїв.

В опівнічної дрімоті помітили в роздягальні забутий плавальний костюм? Тоді Сучасний сонник радить навести порядок у справах і навчиться ставити крапки над «і». Ваша звичка ховати, як страус голову в пісок може стати причиною сварок з коханим або конфліктів на службі.

Сон про те, що одягнувши купальник, відчуваєте ніяковість, пророкує насправді незручну ситуацію, спровокують яку ваші необдумані дії або різкі висловлювання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: