Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кукурудзяне поле до чого сниться?

Сонник кукурудзяне поле до чого сниться?

Кукурудзяне поле тлумачення сонника

Видалося уві сні пройтися по полю кукурудзи, милуючись стиглими, налитими злаками? В такому випадку більша частина сонників обіцяє шану, повагу, прихильність начальства, стабільність фінансового положення. Але це далеко не всі можливі передбачення. Для того, щоб дізнатися, до чого сниться кукурудзяне поле, треба відновити в пам’яті всі можливі деталі сновидіння, згадати про випробуваних емоціях.

Відмінні передбачення

З психологічної точки зору, ціле поле кукурудзи — чудові перспективи, що відкриваються перед сновидцем. Це нові корисні знайомства, вигідні пропозиції, які сприятимуть процвітанню бізнесу. До того ж, для вас настає черговий життєвий етап, з більш високою якістю життя і становищем у суспільстві.

Але сонник пропонує безліч варіантів тлумачення цього сюжету, в залежності від дій. Наприклад, збір врожаю пророкує щедру нагороду. Якщо ходите в густих заростях високих рослин, знаходити нових знайомих, і спілкування з ними буде дуже тісним.

Зіпсовані, гнилі качани попереджають про те, що ви нажили собі ворогів. А той, хто рвав молоді листочки кукурудзи уві сні, наяву буде учасником любовних авантюр і пригод.

В гаманці неждано з’являться пристойні грошики, ось до чого снилося, що ви обсипали себе золотистими зернятками.

Грошові сюрпризи

У нічних мареннях перебирали зерна кукурудзи на полі? Тоді ви відразу станете дуже забезпеченою людиною. Сонник пояснює, що таке диво станеться не тільки завдяки вашій працьовитості й ощадливості. Швидше за все, ви отримаєте багату спадщину або зірвете куш у лотереї.

Випробування великими грошима обіцяє сонник і того, хто збирав, перебирав кукурудзу в полі. Але в цьому випадку добробуту сновидець доб’ється лише своєю працею, розумом. Не гаючи часу, працюйте і активно взаємодійте з діловими партнерами, — всі операції в даний момент виявляться вигідними, прибутковими.

До вас у двері стукає щастя!

Самотній людині сон про поле, на якому тільки з’явилися яскраві, зелені сходи кукурудзи передрікає шанс знайти свою половинку. Дуже скоро сновидець зустріне ту єдину (того єдиного, хто стане супутником на все життя — прекрасним коханцем і надійним другом.

Не випадково, кукурудза була визнана царицею полів. Частинка гумору в цьому є, але цей злак люблять майже всі, а ще це прекрасний фураж, якщо мова йде про кормових сортів рослини. Тому і сонники одностайно визнають: якщо в опівнічної дрімоті відбулася прогулянка по безкрайніх кукурудзяним полям, сновидця приймуть з розпростертими обіймами в будь-якому суспільстві. До нього неодмінно поставляться з повагою, інтересом.

Слава і перемога таланту

Ванга, у своєму соннику вказала, що побачити на одному стеблі безліч кукурудзяних качанів — чудова прикмета. Нострадамус також пояснюючи, до чого сниться таке сильне рослина, писав: у сновидця з’являться віддані шанувальники, які будуть захоплюватися якимось його якістю або талантом.

Людям мистецтва: художникам, письменникам, акторам, така інтерпретація сюжету особливо приємна. Тим більше буде важливо дізнатися про те, що по відношенню до них, навіть найзапекліші критики змінять свій гнів на милість.

А що якщо стебла рослини на полі зростають настільки близько, густо, що не дають змоги зробити жодного кроку вперед? Тоді ви станете душею будь-якої компанії. Друзі і приятелі буквально будуть рвати вас на частини, запрошуючи на вечірки, банкети. Вони впевнені, що ви творча, видатна особистість, знайомство з якою особлива честь.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: