Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кучеряве волосся до чого сняться?

Сонник кучеряве волосся до чого сняться?

Кучеряве волосся тлумачення сонника

Якщо вірити приказці про те, що: в радості кучері в’ються, в сумі січеться, то розкішні локони, спадаючі хвилями і завитками, у сні символізують веселощі, зовнішню привабливість, бажання бути в центрі уваги і вміння фліртувати з представниками протилежної статі. Однак, не все так просто. Якщо ви бажаєте знати: до чого сняться кучеряве волосся, то зверніться до сонником, який в залежності від довжини, густоти, кольору і стану пригрезившихся волосся, точно розтлумачить вам нічне бачення.

Хто бачив сон?

Якщо кучеряве волосся бачила уві сні панночка, то наяву їй потрібно бути обережною, велика ймовірність того, що її спробують втягнути в якусь інтригу. Участь, в якій завдасть непоправної шкоди репутації дівиці, застерігає сонник.

Коли чоловік в сновидінні з подивом виявляє, що у нього на голові копиця розкішних кучерів, то в реальності цей кавалер буде користуватися шаленим успіхом у жінок. Навіть ділові партнери будуть зачаровані ним, і часом готові йти на приводу, погоджуючись на всі його прохання і пропозиції.

Кучерява дівчинка

За сонником дівчинка з кучерявою голівкою віщує тому, хто спить велике щире почуття, любов. До чого сниться такий сюжет жінці? Це бачення обіцяє сновидице незабаром народження прекрасної дочки.

Дуже часто чарівна малятко з милими завитками на голівці це символ ангела-хранителя сновидця. Якщо в нічний фантасмагорії вона розмовляла з вами, то спробуйте згадати кожне її слово. Це може бути і застереженням і безцінною підказкою про те, як вчинити в тому чи іншому випадку наяву.

Тлумачення Міллера

Міллер підкаже: до чого чоловікові приснилося, що він пестить і гладить жіночі хвилясті локони. Як не прикро, але провидець настійно радить джентльменові терміново задуматися про свою поведінку. Поглинений пристрастю і плотським бажанням сновидець може зробити страшну помилку, яка позбавить його сім’ї і люблячої дружини.

Довжина волосся

Сонник запевнять, що довгі кучеряве волосся — чудова прикмета, яка обіцяє успіх у маніпуляціях з фінансами. Такі кучері пророкують благополуччя не тільки спить, але і його найближчим родичам. Правда часом, цей же образ в сновидінні пов’язують з промовистими думками і хитромудрими прожектами, до яких має схильність спляча людина.

Втім, якщо у сні ви зраділи побачивши у себе на голові довгі кучері, укладені в хитромудру зачіску, то знайте: в реальності у ваших справах трапиться справжній прорив. Події будуть розвиватися з дивовижною швидкістю, вам тільки треба встигати за ними, щоб не упустити унікального шансу, подарованого долею.

До чого ж тоді сняться коротенькі кучерики? На жаль, це передбачення про те, що у вашому особистому бюджеті утворюється суттєва прогалина. Значить треба вчитися економії, ощадливості.

Колір пасом

За сонником чимале значення має і колір волосся.

До чого жінці сниться, що кучері пофарбовані в різні кольори? Приміром, у дами частина локонів світла, а інша темна? Таке бачення готує сновидицу до того, що найближчим часом їй доведеться доленосний вибір. Не потрібно поспішати і діяти навмання, рішення варто приймати, лише зваживши всі «за» і «проти».

Для закоханих сонники є окрема главку, сповіщає, що білі кучері обіцяють побачення, поїздки, подорожі, чорні — флірт і залицяння, а руді легковажність, мінливість.

Все буде добре!

Кучері, за версією більшості сонників, обіцяють сновидінню відмінне здоров’я, прилив сил, творчої енергії. Якщо волосся в нічному видінні вразили своєю густотою, пишністю, то наяву ви будете багаті і щасливі у шлюбі.

Помітити в сновидінні майстерно виконану укладання, зачіску з кучерявих пасм, означає те, що в цей період справи складаються для сновидця найвигіднішим чином.

А ось сплутані, брудні косми, навпаки, уві сні служать відображенням вкрай складною, запущеної ситуації. Втім, якщо у сні почати розчісувати ці волосся, то по пробудженню виникне бажання зібратися з думками, почати розгрібати авгієві стайні, покинутих справ, обов’язків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: