Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кролик до чого сниться?

Сонник кролик до чого сниться?

Кролик тлумачення сонника

Відомий своїм безжурним вдачею і бурхливою енергією кролик не випадково став символом одного дуже пікантного чоловічого видання. Здавна популярною була і приказка: плодяться як кролики. Тому не так складно здогадатися, до чого сниться цей симпатичний звірок — до яскравого і насиченого особистому житті, наповненою природними людськими радощами. Це бачення тому, хто спить пророкує не тільки повну гармонію з партнером в сексі, але і процвітання, успіх в роботі. Втім, це далеко не всі з можливих тлумачень, пов’язаних з вухатим боягузкою.

Версії Універсального збірника сновидінь

В Універсальному соннику, кролик з біленької шерстю — відмінний знак. Він точно віщує сновидінню стабільний, високий дохід, підписання перспективних контрактів. До того ж і в коханні пощастить, — почуття виявляться взаємними, щирими, міцними.

До чого сниться кролик білого кольору жінці? Такий спосіб передбачає зустріч з людиною, з яким можливі романтичні відносини. Уві сні дама цілувала, пестила звірка? Тоді почуття буквально захлиснуть її, вона закохається всерйоз і надовго.

Не пощастило, якщо привидівся чорний кролик. В Універсальному соннику сказано, що звір такий забарвлення це сигнал про неминучі збитки, порожніх витратах. До того ж крім матеріальних витрат, великий удар буде завдано самолюбству сплячого. Переживати доведеться і з приводу несправедливості. Дізнавшись заздалегідь, за допомогою сонника про сумні перспективи, постарайтеся, з розумом розпорядитися фінансами, не брати участь в сумнівних підприємствах, і не спілкуватися з підозріло ввічливими особистостями. Ще будьте акуратніше в побуті і на виробництві — не виключені травми, нещасні випадки.

Дивне створіння зі шкіркою фантастичної розмальовки, наприклад, рожевий або блакитний, бачать в сновидінні люди, які в поспіху, через недосвідченість, наївність можуть зробити дурний вчинок. Остерігайтеся непродуманих кроків.

Вивчаємо Сучасний сонник

У Сучасному соннику описаний сюжет, про те, що кроленя загнаний в кут. Вважається, що сновидінню належить допомогти товаришеві, який опинився в незручній ситуації, незаслужено скривдженому, приниженого. Нещастя і проблеми, ось до чого сниться кролик, що перетинає шлях сплячого. Після такої фантасмагорії не варто звертатися до начальства з якою-небудь проханням, раціоналізаторською пропозицією — ініціатива точно виявиться караною.

Крім того, що зайці в реальності часто асоціюються з «статевими гігантами», їх вважають милашками через м’якою, шовковистою шерстки, умильной мордочки. Насправді вони швидко звикають до господаря і повністю довіряють йому. За сонником така їх особливість інтерпретується, як крайня наївність і довірливість, яка характерна для сновидця. Але йому пора вже стати трохи розумнішою, зняти рожеві окуляри.

Сучасний сонник підказує, — кролик часто сниться тому, хто вірить в ідеали, і досить пасивно споглядає на все, що відбувається навколо. Цей образ спостерігають люди, які потребують ласки, турботи.

З психологічної точки зору маленький, зворушливий, але спритний і цікавий кроленя це образ жертви зради і обману. Так, що прокинувшись, згадайте про відважного наївному звіряті: хто знає, чи не доведеться вам приміряти його пухнасту шкуру, ставши у чиїйсь складній грі.

Ваш внутрішній світ

Деніз Лінн, відповідаючи на питання: до чого сниться кролик, в першу чергу згадує про його легендарної боягузтва. Вона натякає сновидінню, що пора вже навчитися сміливо дивитися в очі майбутніх проблем і негараздів, подолати фобії і патологічні страхи.

Ще провісниця вважає, що цей гризун у сні символізує такі риси характеру, як сором’язливість, скромність, самопожертву. У ряді ситуацій кролики в нічних мареннях ввижаються тим, хто потрапив у цейтнот турбот і проблем, і шукає терміновий вихід з важкої ситуації. Звідси порада: візьміть тайм-аут, і спокійно обдумайте свої дії.

В сонник Хассе зазначено, що кролик обіцяє неприємності з боку товаришів, насправді опинилися лицемірами і заздрісниками. А от якщо ви їли кролятину, то розбагатієте, займете більш високе соціальне становище.

Циганські, індіанські таємниці

Індіанці майя вірили в те, що пухнастий звір сниться напередодні поповнення в родині. Але якщо побачений кролик не бігав і метушився, а мирно дрімав, то між відносини між подружжям можуть засмутитися. Причому, настільки серйозно, що вони розпочнуть шлюборозлучний процес.

А ось цигани вважають, що пасивний, спокійний кроленя — прикмета зростаючого добробуту. А якщо в клітці відразу кілька особин — то стан сновидця збільшиться в рази. Втім, у циганському збірнику сновидінь є і вказівку на колір шкірки — біла віщує отримання спадщини, а темна — витрати, марнотратство.

Цікаві тлумачення

В сонник Езопа кролика ототожнюють зі швидкими змінами в житті людини. Вони трапляться стрімко, несподівано, але принесуть радість, задоволення.

Менегетті, також склав прекрасний тлумач снів, писав про те, що очікує людину, побачив побачити в нічних мареннях мертвого звіра. Цей ознака депресії, занепаду, застою.

Полювання на кроликів в сплячому стані це асоціація з подіями, що відбуваються в реальності. Хтось може критикувати сновидця, конфліктувати з ним, намагаючись підпорядкувати своїй волі. Але сплячий і сам не боязкого десятка, і готовий постояти за себе, за свої інтереси.

А ось кроляча нора в нічних мареннях символізує підсвідоме прагнення піти у себе. Іншими словами — усамітнитися, подумати. Це бажання може виникнути від накопиченої втоми, постійних турбот, коли навіть доросла людина згадує про безтурботне дитинство і опіку батьків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: