Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кров місячні до чого сниться?

Сонник кров місячні до чого сниться?

Кров місячні тлумачення сонника

Якщо вдалося запам’ятати сновидіння, то ми намагаємося відгадати його таємний сенс. Трапляється, що уві сні не просто бачимо події, людей, але й акцентуємо увагу на якійсь деталі, яка потім стає головною темою бачення. Скажімо, до чого сниться кров, місячні? Що це сигнал небезпеки або застереження від ймовірних помилок? На ці питання допоможе знайти відповідь сонник. Відразу обмовимося, що поширена думка про те, що менструація уві сні — це один із симптомів хвороби, яку лікують у гінеколога, невірно. Так, що переживання з цього приводу залиште відразу. Тим більше, що сонникпредложит куди більш цікаві, важливі тлумачення.

Бережіть нерви!

Часом кров, місячні уві сні бачать жінки, у яких ось-ось мають розпочатися критичні дні. Чому так відбувається, зрозуміти нескладно: дама психологічно напружена, це пов’язано з підвищенням гормонального фону, заспокоює сонник. До того ж і медики часто кваліфікує це стан, як передменструальний синдром.

Якщо менструація почалася, а ви ще й уві сні бачите кровотеча, то сонник не рекомендує надавати цьому особливого значення: ви просто дуже втомилися напередодні вдень, і навіть задремав, не можете повністю розслабитися.

Ще одна причина — переживання жінки, яка вираховує кожен день перед місячними, або, мріючи стати мамою, або вважаючи, що вагітність вкрай не бажана в даний період.

Перемоги і конфузи

Ви переживаєте, передчуваючи якесь важлива подія, ось до чого сниться місячна кров. Приміром, турбуєтеся про те, як на наступний ранок ви постанете перед новим шефом, влаштовуючись на роботу, або як пройде іспит, важливе торжество. Але сонник попереджає, що сновидица повинна докласти всі сили для того, щоб значуща подія пройшла успішно. Це вплине на всю її подальшу долю!

До чого сниться кров, місячні, почалися раптово, та ще й у присутності сторонніх? Сонник попереджає про те, що в дійсності можлива безглузда, вкрай неприємна для сплячого ситуація: конфуз, приниження на очах у людей. Як ні сумно, але хвороблива менструація у цьому випадку сниться до того, що наяву доведеться випробувати не просто конфуз, але і серйозне потрясіння, відчуття пекучого сорому, відчаю.

Остерігайтеся лицемірів

Приснилося менструальна кров на одязі знайомої, родички, приятельки? Коли прокинетеся, зателефонуйте цій персоні, поцікавтеся: чи не потребує вона допомоги, підтримки. Згідно сонником, подібного роду плями це підтвердження близьких, довірчих відносин між сновидицей і людиною, присутнім в її баченні.

До чого приснилося, що хтось зайшов у ваш будинок і забруднив менструальними виділеннями вашу постіль, меблі? Будьте обережні. Це ознака того, що хтось навмисно намагається приспати вашу пильність. Прикидаючись іншому, добродій, ця людина хоче проникнути у ваше житло, сім’ю, а потім зруйнувати ваше щастя. Особливо уважно придивляйтеся до нових знайомих!

Якщо під час сну помітили кров, місячні незнайомки, і при цьому відчули огиду, відразу? Це неприємна картина в реальності може обернуться тим, що з’явиться підступна суперниця або конкурентка. Плюс до всього, ваше особисте життя опиниться у фокусі суспільного інтересу, і пусті приятельки почнуть активно пліткувати за вашою спиною.

Жінок, що знаходяться в цікавому положенні, і побачили в сновидінні місячні відразу заспокоїмо — це хороший знак, що передвіщає легкі, безболісні пологи без ускладнень.

Чоловічі сновидіння

Відомий тлумач нічних картин Міллер, вважає, що немає сенсу розділяти бачення за статевою ознакою. Він упевнений, що місячні, кров сниться і чоловікам і жінкам до всіляких неприємностей, хвороб.

Але в інших сонники можна знайти інші варіації передбачень. Приміром, якщо чоловікові примарилася прокладка, або предмет гардероба зі слідами місячних, то йому треба замислитися: чи не надто він захоплений чужими справами, на шкоду своїм власним?

Коли представнику сильної статі сниться дама, у якої почалися критичні дні, то він повинен бути готовий до непередбачених витрат і проблем. Іноді цей образ підказує молодій людині, що його поведінка по відношенню до подруги, коханої негідно і низько. Крім того, він занадто недовірливий і ображає її своїми підозрами.

Більш зрілим чоловікам, давно перебувають у шлюбі, подібне бачення може передбачати повне охолодження, згасання сексуальної прихильності до дружини. Або, навпаки, у темпераментних чоловіків, такий сон викликають як раз сумніви і ревнощі до дружини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: