Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник красива дівчина до чого сниться?

Сонник красива дівчина до чого сниться?

Красива дівчина тлумачення сонника

Уві сні вас відвідала писана красуня? Таке бачення не насторожує, не лякає, і тому, багато хто легковажно забуває про нього відразу ж після пробудження. А даремно, тому, що сонники зовсім не однозначно інтерпретують сюжети з присутністю красунь. Для того, щоб їх правильно розшифрувати, треба пригадати: як вела себе прекрасна леді, і як ви спілкувалися нею.

Загальні передбачення

Як зрозуміти: до чого сниться красива дівчина, якщо ви належите до тих людей, які погано запам’ятовують, те, що бачили уві сні, і не можуть відновити в пам’яті стрункого сюжету і його хронологію? Що ж сонник дасть короткий, узагальнене пояснення, якщо ви пам’ятаєте хоча б деякі деталі.

Отже, якщо ви познайомилися з красунею уві сні, то по пробудженню можете сподіватися на приємний сюрприз. Цілувалися в сні з прекрасною незнайомкою? Тоді, на жаль, наяву чекають обман і розчарування! До чого сниться, що ви займалися любов’ю чаровницей? Це ознака того, що ви страждає від неуваги і черствості близьких. Просто побалакати з нею в сновидінні означає те, що прокинувшись, ви відчуєте бадьорість, прилив сил, — настрій у мажорі.

У сні ви обговорювали з красивою жінкою важливі теми, і зрозуміли, що вона ще й розумниця? Сонник вказує, що вам потрібно лише докласти зусиль, і тоді досягнете бажаної мети з небаченою легкістю і швидкістю.

З тлумачень Густава Міллера

У соннику Міллера сказано, що красуня сниться до того, що вдома ви будете почувати себе радісно і щасливо. А якщо вона зблідла або занедужала в сновидінні, то хтось з ваших родичів захворіє. До чого юнакові сниться, що вона дівчина раскрасавица? Міллер, будучи професійним психологом, не виключає того, що це один із симптомів душевного розладу сплячого. Втім, якщо він обертається в богемних колах, служить в театрі, то прославиться завдяки творчим успіхам.

Все буде добре!

Коли уві сні ви знайомитеся з молодою красунею, то це відмінна ознака. Воно готує вам захоплюючу подорож, незабутнє пригода. А ще сонник конкретизує: якщо дівчина була в сукні год чорного кольору, то веселощі і свято триватиме всю ніч до ранку.

Ви всерйоз захопилися, та що там — по вуха закохалися в красуню? Таке сновидіння пророкує прекрасні перспективи. Спочатку вони вам здадуться примарними, але сонник Цвєткова, є вказівка на те, що відкриваються перед вами можливості треба неодмінно використовувати!

Коли в нічних мареннях ви полюбили панночку з ангельською зовнішністю: з блакитними очима і золотим волоссям, то наяву скоро захопитеся чим раніше вам зовсім невідомим. І нова справа не просто повністю захопить вас, але доставить чимало радості і захоплення.

Дуже особисте, інтимне А тепер про нічних мареннях, в яких красуня віддалася вам і душею і тілом. Під час сексу уві сні ви цілували її? На жаль, але це всього лише підтвердження того, що насправді вам не вистачає жіночої і ласки та уваги. Та й взагалі поцілунки у сні — до обману, до труднощів у спілкуванні з особами протилежної статі.

Циганський сонник пояснює, до чого чоловікові сниться, як він має намір поцілувати вродливу дівчину. Такі картини в дрімоті, характеризують сплячого, як прожектера і фантазера. А такий персонаж навряд чи завоює серце красуні.

У нічний фантасмагорії бачите себе на розкішному ложі в оточенні оголених дівчата? Часом такий сюжет-лише віддзеркалення ваших безкінечних метань в реальності — ви шукайте ідеал, і пред’являєте надзвичайно високі вимоги до жінок, з якими знайомитеся, а потім недовго зустрічаєтеся.

Фрейд запевняє, що група оголених дів сниться тому, в кого в майбутньому ймовірні проблеми з потенцією.

Обійми — символ тріумфу

Міс Хассе стверджує, що обнімаючись з прекрасною дівчиною у сні, ви можете сміливо за нову справу в реальності. Воно просто приречене на успіх.

Якщо дівчина сама проявила ініціативу — уклала в обійми сновидця, йому пощастить наяву зустріти однодумців, які допоможуть втілити найсміливіші задуми.Місячний сонник радить випробувати долю, ризикнути, якщо напередодні уві сні ви обіймалися з симпатичною незнайомкою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: