Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кішка народила кошенят до чого сниться?

Сонник кішка народила кошенят до чого сниться?

Кішка народила кошенят тлумачення сонника

Деякі нічні видіння, вкрай складно зрозуміти і витлумачити без допомоги сонників. До чого, скажімо, снилося, що кішка народила дитинчат? Вважається, що подібний сюжет це прикмета пліток і інтриг, які можуть помітно ускладнити життя спить. Але не поспішайте робити висновки. Все не так однозначно. Адже будь сновидіння можна розшифрувати, лише враховуючи деталі, а також співвідносячи його з подіями, що відбуваються в реальному житті.

Але справедливості заради, треба відзначити, що більшість сонників інтерпретують бачення про окотившейся кішці, як негативні. Міллер, наприклад, упевнений в тому, що це дуже тривожний сигнал, про те, що в недалекому майбутньому сновидінню доведеться зіткнутися з сильним, хитрим ворогом, невтомно будують підступи, плете інтриги. Але в соннику це автора є і важливе уточнення: якщо в сні вдалося прогнати або налякати кішку, то підступи ворога виявляться безрезультатними, і сплячий здобуде перемогу над ним.

До чого чоловікові сниться сюжет про принесла приплід кішці? Часом це попереджає його про те, що його нинішня кохана не щира. Сонникпоясняет: дівицю, швидше, цікавлять: матеріальне становище сновидця, його статус у суспільстві. Зрозуміти наскільки вона меркантильна не так вже складно, треба просто уважно спостерігати за її поведінкою у тій чи іншій ситуації, а також зверне увагу на міміку і очі.

А як зрозуміти: до чого сниться дівчині такий сюжет? Сонник вважає, що це порада молодим особам бути обачнішими і вести себе трохи скромніше. Будь-яке її зайве слово, помилка, неоднозначний вчинок можуть бути використані недоброзичливцями, які поставили своєю метою зганьбити честь дівчини. Чому вони це роблять? Та тому, що банально заздрять красі та матеріальним можливостям красуні. Щоб убезпечити себе від злісних випадів, треба ретельно проаналізувати коло людей, з якими ви звично спілкуєтеся. І якщо виникли сумніви з приводу деяких персон, то краще припиніть всілякі контакти з ними.

Якщо за родом служби або навчання ви змушені досить тісно спілкуватися з заздрісником, то чесно порозумітися з ним, розставивши, таким чином, всі точки над «І».

Коли заміжня дама уві сні бачить як в її будинку, що незнайома кішка принесла кошенят, то є привід уважно поспостерігати за поведінкою домочадців, зокрема придивитися до чоловіка. Сонник підказує, що їй потрібно якомога більше часу приділяти йому, намагатися зрозуміти його нові захоплення, спільно проводити дозвілля, обговорювати новини. Вам здається це зайвим? Тоді ви останній дізнаєтеся про те, що на вашого благовірного має види інша спритна жіночка. Він не погребує спокусити і відвести його з сім’ї. Так, і ще важливий нюанс, навіть не намагайтеся вирішити проблему скандалами, погрозами, істериками. Ваша головна зброя — впевненість, спокій, доброзичливість. Кілька походів в салон краси, і модні обновки в гардеробі, також допоможуть врятувати шлюбний союз.

Такий же сон, що випав на частку дорослого чоловіка, передрікає з’ясування відносин, сварки з домочадцями.

Як виглядали кошенята?

Щоб точно дізнатися, до чого сниться кішка з новонародженими кошенятами, треба пригадати, як виглядали дитинчата, скільки їх було. Якщо у кішки великий, численний приплід, то сонники інтерпретують цей сюжет по-різному. В одних можна знайти передбачення, обіцяють сновидінню шанс проявити себе з кращого боку перед керівництвом. Але, врахуйте, що товариші по службі можуть ревно ставиться до ваших досягнень, тому не надавайте особливого значення їхніми словами, далеко не завжди прислухайтеся до порад «доброзичливців».

В інших збірках тлумачень снів, написано, що кішка з безліччю кошенят — поганий знак для того, хто поставив своєю метою домогтися видатних успіхів у професії. Це може бути ознакою перешкод, зміни планів. А бізнесменам, які спостерігали таке бачення, треба проявити пильність. Навіть самі перевірені компаньйони можуть не просто підвести, а нанести удар в спину.

До чого снилося, що кішка народила дохленьких кошенят? Не лякайтеся, такий сумні сон пророкує наяву перемоги. Ви розправитися з усіма недоброзичливцями, їх плани зазнають повне фіаско. Якщо тварин умисно позбавив життя в сновидінні якийсь персонаж, то спробуйте пригадати його обличчя. Можливо, що схожий на нього незнайомець насправді, неждано надасть вам допомогу, допоможе впоратися з нелегким завданням, виплутатися з біди.

Колір шерсті

Не забувайте і про те, що інтерпретація нічного бачення залежить від масті тварини. Якщо окотилася чорна кішка, то знайте, у вас з’явилася суперниця. Це не просто цікава зовні дама, але і чудова співрозмовниця, хороший психолог. Якщо бажаєте зберегти шлюб, то не панікуйте, не впадайте у відчай, а займіться своїм іміджем, а ще знайдіть собі цікаве хобі, яке, можливо, зацікавить і дружина. Таким чином, ви відродити в ньому колишні емоції і почуття до вас.

Інтригани зроблять все, щоб очорнити ваше добре ім’я, ось до чого сниться руда кішка з приплодом. Якщо ви зайняті в бізнесі, то мета склочних хитрунів зрозуміла — ця підступи конкурентів, давно задумав зруйнувати ваші тісні зв’язки з надійними партнерами, вигідними постачальниками. Якщо ви юна леді, то такий сон вас має насторожити, тому, що хтось мріє посварити вас з нинішнім кавалером, який вам далеко не байдужий.

Мамою стала біла кішечка? На жаль, але сновидець витає в хмарах, не замислюючись про завтрашній день. Це дратує його близьких, а тим паче людини, з яким вони зв’язали або планує зв’язати своє життя. Поспішіть знайти себе, визначитися з пріоритетами, твердо, послідовно досягайте поставлених цілей.

Ви занадто захоплені собою, або роботою, ось чому в нічний фантасмагорії бачили кішку черепаховій забарвлення, принесла кошенят. А що ж ваші рідні діти, чоловік? Вони теж потребують вашої ласки, уваги. Не забувайте про них!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: