Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник котлети до чого сняться?

Сонник котлети до чого сняться?

Котлети тлумачення сонника

Тане в роті, ніжне, але при цьому з апетитною золотистою скоринкою, ситне і досить просте у приготуванні блюдо. Здогадалися, про що йде мова? Про котлети! Мабуть, це одне з найпоширеніших страв. Його можна зробити за традиційним рецептом з будь-якого сорту м’яса, птиці, овочів, круп, іл подати на стіл більш «чоловічий» варіант —на кісточці. До чого бачити уві сні це популярне блюдо? Які таємниці здатні піднести нам сновидіння в яких ми помітили або їли котлети? Про це повідає сонник, у якого, як завжди, є чимало трактувань, у тому числі і вельми несподіваних, інтригуючих.

Про особливості трапези

Сонник Міллера пропонує просте, але зрозуміле тлумачення бачення про котлети. Швидше за все, ви мрієте скинути зайві кілограми, вирішили на дієту. Ваші денні зусилля, спрямовані на схуднення, вночі не дають спокою – ви просто хочете заморити черв’ячка, щільно поїсти. Але не здавайтеся, твердо рухайтеся до поставленої мети. Приснилося, що їсте котлети численної компанії? Тоді чекайте запрошення на банкет. З нагоди важливого, доленосної події. Наприклад, весілля, ювілею.

Якщо ви підгодовували цим блюдом кішку, собаку, іншу живність, то незабаром після пробудження настає зустріч зі старими товаришами. Сонник пророкує непоганий прибуток тому, хто пропонував скуштувати котлет друзям, знайомим, іншим персонажам нічного бачення. Швидше за все, поповнити особистий бюджету вдасться за рахунок вигідного контракту, вдалої угоди, або начальство зверне увагу на ваші старання і преміює, або навіть підвищити в посаді з відповідним підвищенням окладу, підказує Місячний сонник.

Довелося уві сні їсти котлети в гордій самоті? Тоді приготуйтеся до того, що в реальності вам належить минути чимало перешкод і зіткнутися з масою дрібних, але прикрих проблем. Якщо страва сподобалася вам, здалося смачним, то прийдешні труднощі будуть пов’язані з грошима, а якщо ви з працею проковтнули шматочок, то подумайте, чи немає у вашому оточенні персонажа, який намагається маніпулювати вами.

Різноманітність кулінарних шедеврів

Уві сні їли котлети з курячого філе? Можливо, що надійде цікава пропозиція з приводу працевлаштування. Але знайте, що за високу латку з цієї вакансії доведеться багато працювати і виконувати безліч доручень, не прописаних в контракті, попереджає Весняний сонник.

Коли дама бачить у сні, що займається приготуванням котлеток з рибного фаршу, то варто купити тест, який підкаже: не вагітна вона? Якщо подібним заняттям був зайнятий чоловік, то у нього в колекції ймовірно поповнення. Мова йде не тільки про його спадкоємців, але і про новонароджених племінників, братів, сестрицах або онуків.

Згідно зі Східним соннику зрази з овочів можуть привидітися людині, рискующему бути обдуреним або залученим в неприємну історію. А от м’ясні котлети пророкують суттєві неприємності, причиною яких може стати хтось із товаришів. Причому, від майбутні труднощі не можна ігнорувати або відкладати їх дозвіл «на потім». Така позиція може призвести до сумних наслідків, в тому числі і до захворювань.

Заниматьсяприготовлением страви

Вам належить зустріч з неприємною персоною, ось до чого снилося, що смажили котлети. Якщо зі сковородою у плити у сні стояв хтось інший, то це непогана прикмета, яка обіцяє вам неждана грошове надходження. Це може бути виграш у лотерею, премія, бонус від парі, разрешившегося на вашу користь. Отримана сума буде невелика, але зате поліпшить настрій, запевняє сонник Цвєткова.

Коли уві сні ви затіяли приготування битків на пару, то врахуйте вам належить спілкування з агресивним, безпринципним обличчям. На жаль, контакту з ним не уникнути, але спробуйте не реагувати на його провокаційна поведінка, не вплутуватися у сварки, не брати участь у конфліктах.

Гасити котлетки в сновидінні випадає того, хто наяву зіткнеться з проблемами в сім’ї. Причому саме сновидінню і треба буде невідкладно взяти на себе весь тягар турбот і проблем. Пам’ятайте, що уві сні смажили напівфабрикати? Тоді вас підведе вас друг, який наламає дров і здійснить необдуманий вчинок. Розплачуватися за його легковажну поведінку доведеться сновидінню.

Кулінарні промахи

Шлях до мети намічено буде нелегким, тернистим, ось до чого вночі може примаритися, що приготовлені в сновидінні котлети виявилися несмачними. Але не можна впадати у відчай і падати духом — численні перепони при бажанні і завзятості цілком переборні.

Цікаве значення у сновидіння, в якому виявився протухнув биточек з риби. За сонником, це вказівка на те, що сплячий змушений приховувати від оточуючих якусь сторінку своєї біографії. Це може бути непорядний вчинок чи прикра помилка.

Пригорілі котлети, за версією сонника, пророкують людині, яка перебуває в царстві Морфея, плітки і пересуди, які активно будуть вести знайомі і колеги за його спиною. Не звертайте уваги — поговорять і заспокояться.

Пересолив фарш уві сні, людина повинна знати про те, що в реальності потрапить під вплив вельми авторитарної особистості. Щоб такого не сталося, потрібно навчитися зважувати все почуте і не слідувати сліпо чужому прикладу.

Підступи підступного супротивника, распускающего огидні чутки про сновидце. Ось до чого уві сні присутні котлети з поганим запахом. Врахуйте, що цей персонаж досить винахідливий і усілякими способами спробує отруїти вам життя, заздрячи досягнень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: