Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коса до чого сниться?

Сонник коса до чого сниться?

Коса тлумачення сонника

З давніх-давен на Русі вважали, що коса — жіноча краса. Насправді розкішними волоссям могли похвалитися тільки дівчата, а заміжні пані ретельно ховали свої локони під головними уборами. До чого сниться коса? Сонники можна знайти чимало варіантів тлумачень. Щоб пророцтво було максимально точним, потрібно згадати всі деталі сновидіння і проаналізувати їх, намагаючись скласти логічний сюжет.

Версії з різних джерел

Якщо представник сильно підлоги уві сні бачить косу своєї коханої, то сонник попереджає про ймовірне обмані з її боку або навіть зраду, зраду. Швидше за все, дівчина вже зацікавилася іншим кавалером.

Коли уві сні дивіться на товсту, тугу косу з темного волосся, яка належить незнайомій вам дамі, сонник обіцяє неждана надходження грошей, відмінну прибуток. Причому для примноження власних капіталів майже нічого не потрібно буде робити. Гроші, що називається, самі припливуть до вас у руки.

Бачення, в якому панночка бачить косу у себе на голові, розшифровується сонником Мандрівника. Він радить дівчині не бояться нових знайомих, сміливо заводить контакти з різними людьми. На щастя, на її шляху будуть попадатися порядні, чесні люди, в тому числі і гідні хлопці, у яких навіть не виникне думки зазіхнути на честь юної особи.

В іншому соннику по-іншому інтерпретують те, до чого сниться коса. Вважається, що це знамення шляху, подорожі. І чим довше вона була, тим далі доведеться відправитися сновидінню. Якщо заплетене волосся в сновидінні були нескінченними, то і людина назавжди покине свій будинок. Цілком можливо, що він знайде своє щастя на чужині, в іншому місті, країні.

До чого сняться дві коси? Сонник пояснює, що по пробудженню людині належить зробити вибір. Як не помилитися? Порада одна: прислухайтеся до свого внутрішнього голосу — інтуїції. Тоді яким би дивним не здалося ваше рішення, воно точно буде вірним.

Сучасні дівчата вибирають самі різні зачіски, і коси у них зустрічаються нечасто. Але якщо молода жінка, прокинувшись, згадує, що хтось заплетал їй волосся, то сонник обіцяє радісну звістку. Може трапитися і так, що вона найближчим часом зустріне свого судженого. Це рандеву буде невипадковим. Хтось із приятелів панянки подбає про те, щоб молоді люди знайшли один одного. У цьому немає нічого дивного. Тим більше, що складеться в реальності прекрасна пара.

В сонник Симона Кананіта є дуже цікаві тлумачення про приснився косі. По-перше, він вважає, що сплячий отримає величезну суму грошей та ще й без усяких зусиль. По-друге, Апостол попереджає, що в оточенні сплячої людини є персона, якій він сильно захопиться або навіть закохається. Словом, яскравого і пристрасного роману не уникнути. Заміжню даму сновидіння про жінку з косою попереджає про ймовірну суперниці. Таке бачення служить їй підказкою: треба прикласти всі зусилля для того, щоб зберегти сім’ю. Не сваріться через дрібниці з чоловіком, не «пиляйте» його з будь-якого приводу і без нього. Пам’ятайте, що вам доріг ваш чоловік, а дітям потрібен батько. Не дайте розлучниці відвести його.

Догляд за волоссям

До чого сниться плести косу? По Малому Велесову соннику цей сюжет людина бачить напередодні перипетій долі. Він опинився в непростій ситуації, заплутавшись у проблемах. А якщо косичка пленталася з працею, то неприємності і прикрі прорахунки будуть просто переслідувати його найближчим часом. Але почекайте, цим негараздам прийде кінець!

Міллер інакше пояснює те, до чого може снитися плести косу. Він упевнений, що якщо ця картина привиділася молодій жінці, то наяву вона прекрасно проведе час з подружками: посплетничает, поболтает і просто посміється. Для заміжньої жінки собі косу заплітати у сні — поганий знак, предрекающий їй охолодження подружніх відносин, навіть розлучення. А от не обтяженої шлюбними узами дамі плести косу сниться, навпаки, до того, що вона одягне весільна сукня і постане перед вівтарем.

Заглядеться на себе в дзеркало в сновидінні в той час як заплітали волосся —хороша прикмета. Вона обіцяє вам зміни в долі. Причому всі вони будуть тільки позитивними, радісними.Що означає, якщо в нічних мареннях розплітали косу? Для представниць прекрасної статі це тривожний сигнал, предрекающий втрату честі і гідності. Чоловік, якщо в нічний фантасмагорії расплетал волосся коханої, повинен по пробудженню або збиратися в дорогу (в ділову поїздку), або чекати візиту гостей, яких, втім, не запрошував.

Приснилася гладка, охайна зачіска з кіс? Тоді подорож буде вдалою: без пригод, втрат, неприємних сюрпризів. А ось заплетене волосся недбало пророкують важкий, повний небезпек шлях.

Недобре, коли юна діва бачить уві сні, як у неї відрізають косу. Це передбачає неприємна подія, внаслідок якого вона буде спаплюжена і довгий час не зможе прийти в себе. Майже все життя бідолаху будуть мучити спогади про цю подію.

Вам примарилася незвичайно густа, товста коса? Вітаємо, в такому випадку ви розбагатієте, отримавши небачену прибуток. А якщо міцно тримали її в руці, то знайте, несподіваними грошима ви розпорядитеся вміло, примножите їх, а не пустити за вітром.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: