Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник корабель тоне до чого сниться?

Сонник корабель тоне до чого сниться?

Корабель тоне тлумачення сонника

У сновидіннях ми потрапляємо в химерний, фантастичний світ, зовсім несхожий на той, що оточує нас під час неспання. Приміром, ми живемо далеко від моря, і раптом бачимо уві сні, як терпить лихо судно. До чого може приснитися тоне корабель?

Більшість сонників підказують, що кораблі сняться до виконання бажань, серйозних змін у долі. Якщо сновидець бачить себе стоїть біля штурвалу, то він самостійний, рішучий і твердо знає, чого прагне. Однак тоне корабель не дуже хороший знак, що пророкує неприємності, проблеми, з якими скоро доведеться зіткнутися наяву.

Крах планів і надій

Відомий тлумач Міллер, вважав, що кораблі бачать уві сні люди, перед якими відкриваються надзвичайно широкі перспективи. Він асоціював судно в морі під час шторму з низкою яскравих подій у житті сновидца. Але якщо хвилі піднялися до небезпечної висоти і корабель йде на дно, то це може попередженням про те, що справи підуть з рук геть погано. Імовірні великі грошові витрати, витрати. До того ж партнери зроблять спроби обдурити, обдурити вас, словом, поведуть себе нечесно і непорядно.

Ви дізнаєтесь, що таке ностальгія, надовго залишивши Батьківщину, ось до чого сниться терпить корабельну аварію військовий есмінець. А ще військові кораблі бачать в мріях ті, хто бере активну участь у політичних процесах, які не обходяться без інтриг та інших ризикованих підприємств.

Добрий знак від піратів

Приснилося, що ви на борту безуспішно бореться з хвилями і вітром корабля? Тоді знайте, що попереду — неприємний сюрприз, з-за якого ви будете змушені кардинального змінити свої робочі плани або зовсім від них відмовитися. Вороги теж не дрімають і скоро активізують свої дії проти вас, скориставшись вашим розгубленістю та хвилинною слабкістю.

Якщо спляча людина перебуває у шлюбі, то у нього є привід підозрювати чоловіка (дружину) у нещирості і навіть невірності, — ось до чого по соннику сниться тоне корабель.

Зате сон про те, як йде до дна піратське судно, можна вважати відмінною ознакою, пророчащим тому, хто спить успіх в особистих справах, перемогу над конкурентами в бізнесі, прибуток.

Загибель під час шторму

Нічний кошмар, про те, що ви загинули, перебуваючи на борту тонучого корабля, в дійсності ні чим поганим не загрожує. Навпаки, ви виявляєте неабияку силу волі і завидну енергію, для того, щоб впоратися з усіма поставленими завданнями або неприємностями. Але є і ще одне пояснення до подібного сонного сюжетом — рідні серйозно образяться на вас, і навіть перестануть спілкуватися, і все тому, що у важкий момент ви байдуже відмовили їм у підтримці, допомозі.

До чого сниться, що до дна разом з судном пішли інші люди? Таке бачення передрікає сновидінню ганьба і загальне презирство, з-за того, що він не зумів правильно розпорядитися фінансовими засобами. Це можуть бути і чужі гроші, довірені йому, або величезні суми боргу, які він своєчасно не віддав. Сон про людей, загиблих в морській катастрофі — недобра прикмета. Можливо, ви будете змушені на час відкласти всі справи і почати доглядати за тяжкохворим. Це буде абсолютна несподіванка, як для вас, так і для вашого підопічного, який і не думав про те, що підступний недуг за лічені години вкладе його в ліжко.

Примхи погоди

Шторм, безжальний вітер — така картина в сні пророкує складності в справжньому житті. Сновидець переживе справжні бурі пристрастей. Треба приготуватися до того, що буде дуже нелегко, і часом буде здаватися, що насправді все тріщить по швах, і немає надії на порятунок. Але не впадайте у відчай, тому, що за темні хмара скоро розсіятися, і вигляне ховаються за ними сонце.

Куди гірше, якщо в нічний фантасмагорії ви спостерігаєте дивне пригода — корабель тоне при ясній погоді, повному штилі. Таке бачення теж попереджає про біду, яка чатує на сплячого. Причому ця напасть станеться зовсім несподівано, віроломно порушить всі задуми і плани.

Цікаві думки Фрейда

Геніальний психіатр Зигмунд Фрейд, вельми оригінально інтерпретує багато нічні бачення. На його думку, корабель це символ жіночий статевих органів. Якщо уві сні корабель тоне, то це означає, що сновидець побоюється за те, що залишиться бездітним, позбавленим спадкоємців.

Подорож на палубі морського лайнера тлумачиться, як жахливе передчуття сплячого чоловіка, який боїться померти під час сексуального контакту. Дамі подібне може пригрезится в разі, якщо її мучать сумні думки про ймовірну смерть однієї з родичок.

Помітити корабель здалеку, можуть уві сні люди, у яких благополучно, гармонійно складаються інтимні взаємини з партнером.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: