Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник корабельна аварію до чого сниться?

Сонник корабельна аварію до чого сниться?

Корабельна аварія тлумачення сонника

Шкода, але нездійсненні надії, мріям не судилося збутися, — так найчастіше коментують сонники нічні видіння про корабельні. На щастя, ці песимістичні прогнози не завжди збуваються. Та й подробиці сновидіння, іноді дозволяють трактувати його зовсім по-іншому.

Наприклад, якщо судно затонуло, а ви залишилися цілі і неушкоджені, то наяву чекає щастя, удача. Якщо ж ви пішли на дно разом з кораблем, то будьте уважніше і обережніше. Такк чого сниться корабель? Найбільш точні прогнози, з урахуванням запам’яталися нюансів, ми знайдемо в соннику.

Тлумачення Міллера

Приснилося, що отримали повідомлення про аварію пасажирського судна? У такому разі Міллер попереджає про те, що вороги можуть сплутати ваші карти — розладнати плани і завдати істотної шкоди. Чи вдасться їм це завдяки каверзам і брехні. Тому перевіряйте будь-яку інформацію!

Якщо примарилось, що ви — жертва корабельної аварії, то прокинувшись, чекайте прохання про допомогу з боку когось із близьких.

Уві сні спостерігаєте, як у штормовому морі гине корабель? Не будьте відвертий з сторонніми. У даний момент вас може підвести інтуїція. До того ж суперник, дізнавшись про ваші плани, може їх зіпсувати або створить додаткові перешкоди на шляху до їх здійснення.

Цей же сюжет може привидітися і до втрати деякої суми грошей, і навіть до того, що сновидець опиниться в незручній ситуації, випробує почуття сорому. А ще у відповідальний момент товариш може підвести відмовившись допомогти.

Збитий військовий корабель, що йде до дна, найчастіше бачать у нічних мареннях люди, які обожнюють брати участь у політичних інтригах.

Чудесний порятунок Сонник під авторством Цвєткова обрадує того, хто в нічних мареннях зумів врятуватися під час аварії корабля. В реальності сновидець без проблем впорається з будь-якої, навіть дуже складним завданням. А якщо після загибелі судна уві сні ви не тільки вижили, але і благополучно повернулися додому, то чекайте добрих змін у долі. У вас попереду багато щасливих, радісних подій.

У сновидінні змогли вистрибнути з палаючого пароплава у воду? Тоді неодмінно прислухайтеся до поради Місячного сонника: не надавайте значення дрібних неприємностей. Вони не стануть перешкодою на вашому шляху, але віднімуть масу нервів і часу.

Цікаве тлумачення дається до сновидіння, в якому ви єдиний щасливчик, який зумів вижити після того, як судно пішло на дно. У реальному житті у вас і вашого коханого (коханої) має все складалося якнайкраще. Суперник, якщо такий і був, тепер не має жодних шансів.

Якщо ви не тільки зуміли вціліти після корабельної аварії в сні, але і врятували крихітну дівчинку, то по пробудженню чекайте незвичайних, але радісних подій.

Відважний рятувальник

Що обіцяє сновидіння про те, що після аварії корабля, ви допомагаєте виплисти вцілілим людям? Згідно Жіночого сонником, насправді вас чекає багато складної, відповідальної роботи. Але не турбуйтеся — як тільки ви впораєтеся з нею, то і отримаєте відмінну прибуток, відчуєте гордість.

Якщо приснилося, що врятували тонучого дитини жіночої статі, то наяву отримаєте можливість непогано заробити.Міс Хассе інтерпретує сумний сюжет про те, що ви витягуєте на берег трупи людей, загиблих під час аварії корабля. Така картина передує важкої праці, який випаде на долю людини. Але ні подяки, ні гідної оплати за цю роботу чекати не варто.

Запам’ятали, що перебуваючи в обіймах Морфея врятували не тільки людей, але і тварин? Тоді готуйтеся — керівник доручить важливе, але незвичайне завдання. Впоравшись з ним на «відмінно» ви отримаєте пропозицію зайняти більш високу посаду.

Будьте обережніше!

Сновидіння про те, що ви зістрибнули за борт тонучого судна, пророкує втрати і збитки. Сонник Лоффа навіть конкретизує: ви складете свої позиції конкурентам, із-за власної невпевненості.

Погана прикмета в сюжету, в якому сновидець гине в результаті корабельної аварії, але встигає врятувати життя дитині. Незважаючи на шляхетність намірів, насправді у сплячого зростає ризик потрапити в аварію або нещасний випадок. Чим менше був врятований ним малюк, тим менше шансів уникнути травм, поранень та інших неприємних наслідків.

Кошмарний сон про те, що ви затонули разом з кораблем і вам не вистачає кисню для дихання, що передрікає небезпеку в подорожі, підказує Весняний сонник.

Сон чоловіка про те, що дорога його серцю дама стала жертвою аварії судна, може попереджати про те, що кохана жінка сновидця дійсно серйозно хвора.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: