Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник копати до чого сниться?

Сонник копати до чого сниться?

Копати тлумачення сонника

У сновидіннях нерідко доводиться займатися важкою фізичною працею. Дії сплячого можуть по-різному інтерпретуватися сониками. Що зрозуміти, наприклад, до чого сниться копати, необхідно скласти осмислений сюжет бачення, пригадати його деталі, час і місце.

Сновидінню доведеться напружитися для того, щоб здійснити задумане, до чого, згідно сонникам, сниться копати яму. При цьому сплячій людині дає пораду: якщо хочете досягти бажаної мети. Не зупиняйтеся на половині шляху, незважаючи на труднощі, які чекають. Сприймайте їх, як послані понад випробування. Пройшовши їх, можна отримати гідну, заслужену нагороду — заслужити повагу людей, досягти неабиякого матеріального становища.

Приснилося, що скапываете ґрунт лопатою? Це тривожний сигнал, застережливий від необдуманих вчинків, висловлювань. А ще сонникрекомендует обов’язково завершити розпочаті справи. Інакше потім ці невиконані в строк зобов’язання дадуть про себе знати і призведуть до сумних наслідків.

В сонник Хассе є згадка про те, до чого сниться копати яму. Сновидінню не пощастить, незважаючи на те, що він сумлінно виконати всі поставлені перед ним завдання. На жаль, але його зусилля не будуть оцінені належним чином.

А ось Міллер пророкує людині, копавшему землю, непросте життя, повне випробувань і важкої роботи. Але, тим не менш, це гарантує йому і його рідним пристойне фінансове забезпечення. Зовсім по-іншому інтерпретується бачення про те, що викопана яма заповнилася водою. У такому разі спляча людина ризикує в реальності потрапити під вплив авторитетної, владної персони, яка і буде диктувати йому умови. Він неодноразово спробує взяти ініціативу в свої руки, але, на жаль, нічого з цього не вийде.

Роботи в саду і городі

До чого снилося, що копали город? Щоб точно відповісти на це питання, треба згадати яким був ділянку і що на ньому вирощують. Наприклад, якщо пригрезившийся город виглядав занедбаним — на ньому було багато каміння, бур’янів, бруду, то сонник радить тому, хто спить задуматися над власним моральним виглядом. Може бути він веде себе неналежним чином, і це головна причина всіх його невдач в реальності?

Зате якщо у сні ви бачили доглянутий, акуратний ділянку, то з пробудження вас чекає приємний сюрприз, і інші щасливі зміни.

Доведеться витратити чимало сил для того, щоб зберегти сім’ю або мир, спокій в ній, ось до чого жінці може приснитися копати город.Сонник натякає дамам, які присвятили себе повністю веденню господарства й виховання дітей, що непогано б згадати про те, що знаходиться за межами домашнього мірка. Непогано було б змінити зачіску, обновити гардероб, записатися на розвиваючі курси або в кружок за інтересами.

Людям, які займаються сільським господарством сон про те, що вони копають землю, пророкує відмінний урожай. Але щоб одержати його, доведеться чимало попрацювати. Зате по осені засіки будуть повні, а на виручені від продажу продукції гроші можна буде забезпечити гідне існування домочадців. Подумайте, а не втягнули у вас надзвичайно ризикована, небезпечна захід?

Ось до чого сниться, що викопуєте овочі. Такий сюжет згідно сонником, попереджає про те, що необдумані, спонтанні вчинки приведуть до того, що вам потім доведеться дуже довго відновлювати втрачені позиції в бізнесі. Цьому можуть посприяти і недоброзичливці, які заздалегідь приготували підступний план, з пастками для сплячого. Діловим людям це бачення може передвіщати судові розгляди, перевірки, ревізії.

Викопували буряк уві сні? За версією сонника, це чудова прикмета. Вона обіцяє сновидінню прекрасне фізичне самопочуття, довголіття. А також і те, що товариші завжди прийдуть йому на допомогу.

До чого сниться, що ви обробляєте землю в городі? Чоловікам сон пророкує удачу в справах. А дівчатам на виданні, дарує надію на швидку зустріч із заможним кавалером. І він не сповільнить запропонувати руку і серце.

Копаючи уві сні картоплю, людина може завоювати високий авторитет у оточуючих і отримати чималий прибуток. Чим більші бульби. Тим більше грошей вдасться заробити сновидінню. До чого сниться дрібну картоплю? До того, що особливу увагу треба приділити дрібниць. А гнилий овоч передрікає невеликі проблеми, складності.

Приснилося, що викопуєте траншею? Це ваше підсвідоме бажання сховатися від реальних проблем і негараздів, уникнути відповідальності. Іноді такий сюжет підказує, що сплячого пригнічує щоденна суєта, сірість, буденність. Рано чи пізно його роздратування, що нагромадилося виллється у справжню депресію, нервовий зрив. Тому знайдіть можливість для повноцінного відпочинку, хоча б протягом тижня.

Морква, яку довелося викопувати в нічних мареннях, досить неоднозначний символ. Наприклад, чоловікам, таке бачення обіцяє величезну прибуток, відкриття величезного спадку, пристойний виграш. А для жінок служить докором в зайвому марнотратстві, пристрасті в марних витратах, безцільним, але руйнівних походах по магазинах.

У сновидінні ви мирно копали клумби та висадили на ній квіти? Тоді і в реальності вам належить такий же гармонійний, світлий період. Ви поспілкуєтеся з добрими знайомими, рідними, чудово проведете разом з ними вихідні або свята.

Розкопки і поховання

У сні ви копали хробаків для риболовлі? Якщо ви знайшли їх, і зібрали достатньо, то цей сюжет може передувати тому, що ви, прокинувшись, дізнаєтеся дуже цікаву, але секретну інформацію. Вона може бути для вас дуже корисною. Одночасно це може бути попередженням про те, що серед ваших друзів, є персонаж, який насправді ваш заклятий ворог. Але до пори до часу він спритно приховує це.

Черв’яків уві сні не виявили? Тоді шлях, обраний вами, веде у глухий кут. Проаналізуйте недавні вчинки, рішення. Серед них точно є серйозна помилка.

Снилося, що копали пісок у сні? Не варто затівати серйозні проекти в найближчий період, вони точно приречені на провал. Корисно також, приділити увагу рідним і близьким. Не виключено, що у когось з них виявиться серйозне захворювання. І цей вплине істотно на розпорядок дня і на весь уклад життя сновидця.

Копаючи в сплячому стані сніг, ви повинні знати, що доля ось-ось піднесе вам неприємні сюрпризи, проблеми. Жінкам подібний сюжет підказує, що потрібно боротися за своє щастя, збереження шлюбу.

До чого сниться рити колодязь? До підступів недругів, які можуть призвести до втрат і невдач.

Якщо привиділося, що копаєте льох, то, швидше за все, в реальності вирішили помститися, допекти кому. Подумайте, чи не простіше пробачити кривдника? Ще одне пояснення до цього сну: ви хочете абстрагуватися від проблем, бажаєте, щоб оточуючі з розумінням ставилися до ваших потреб, прохання. Якщо це було бачення жінки, то вона не проти пуститися у всі тяжкі — завести сердечного друга, іншими словами — готова до адюльтеру.

Басейн у нічних різи копають люди, втомлені, які страждають від самотності. Їм дуже хочеться знайти свою половину, облаштувати гніздо. Але якщо ви кар’єрист і бачили подібну картину в дрімоті, то будьте впевнені, що запланована вами операція пройде успішно, дозволить втілити ваші давні мрії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: