Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коробка до чого сниться?

Сонник коробка до чого сниться?

Коробка тлумачення сонника

До чого сниться коробка? О, це вельми інтригуючий символ! Адже поки не розкрили її, ви не знаєте, що знаходиться в ній. Тому сонники вельми багатозначне тлумачать це бачення. Іноді воно може обіцяти успіх, радість, а часом попереджати про неприємності, втрати, підступи недоброзичливців.

Бізнес, робота

Помітили в сновидінні коробочку з цукерками? Сонник запевняє, що всі мрії збуваються, якщо у вас є друзі, які не відмовляться допомогти. Коробка з шоколадками — хороша прикмета, партнери у бізнесі виявляться надійними, порядними.

А якщо в ній зберігаються ягоди, то ваші плани не тільки здійсняться, але і принесуть прибуток вище очікуваної. Згідно сонником, отримавши в якості презенту, набір шоколадних цукерок в упаковці, можна сміливо розраховувати на збільшення доходів. Не виключено отримання високих дивідендів від вкладених коштів, або прибутку від укладеного контракту.

Багатство, прибуток, ось до чого сниться коробка з кольоровими олівцями.

Рівне також чудово в нічних мареннях купити нову пару чобіт в коробці. У цьому випадку бізнес піде в гору. Всі зміни будуть тільки сприяти його процвітанню. Втім, сонник вважає, що будь-яке взуття в упаковці чудова прикмета для ділових людей.

До чого сниться заморожена риба, розфасована в ящики? Це привід задуматися: а чи немає у вас незавершених справ наяву? Якщо згадали, то негайно приступайте до їх завершення.

Прийшла пора засукати рукави!

Красива подарункова коробка. До чого вона може приснитися? На жаль, сонник, не радить чекати подарунків долі, а навпаки не сидіти, склавши рук, активно братися за справу. Тільки добре попрацювавши, ви отримаєте бажані результати.

Відкрили уві сні пакувальний ящик, а там лежить пара взуття? Тоді ваша рішучість наяву цілком виправдана. Ви на вірному шляху!

Сонник підказує, що для подолання виниклих проблем знадобиться час і сили, ось до чого сниться коробок сірників. Прекрасне тлумачення у нічний фантасмагорії про те, що купуєте в магазині цілу упаковку сірників про запас. Такий сон бачать потенційні мільйонери! З дня на день ви значно примножите свої капітали!

Як зрозуміти дивний сонний сюжет про знайдену коробці, в якій лежить дитя? Не лякайтеся. Така картина віщує поповнення сімейного бюджету і щастя.

На сердечному фронті

Ви надзвичайно контактна обличчя, легко завязывающая нові зв’язки. Ось до чого снилося, що купуєте коробку з цукерками. За версією сонника,панночці коробка цукерок пророкує нав’язливого шанувальника, а юнакові – відмова дівчини, на яку він має види. Загадка видіння «матрьошці» — коробці знаходиться в ще одній коробці. Розкривається просто – наяву чекає приємний сюрприз від рідної людини або друга.

Чудово, якщо дівчина бачить у сні, як її коханий підносить коробочку з кільцем. Це пряма підказка – він готовий зробити пропозицію руки і серця. Якщо в подарунковій упаковці були квіти, то молода людина буде відданим, турботливим чоловіком.

Коробочка з соком уві сні, пророкує прекрасні, радісні несподіванки, які вам підготували товариші.

Безхмарні горизонти

Якщо привиділися коробки зі скарбом, то чекайте великих змін. До чого сниться, що старанно запаковуєте щось? Сонник віщує те, що ви, нарешті, розправитися з клубком проблем, що назріли, і все налагодиться, піде своєю чергою. Якщо пакували речі у велику картонну тару, обставини почнуть змінитися з неймовірною швидкістю. Не губіться, вірте в краще!

Сон про торті в коробці – ознака безбідного, просто казковою, солодкого життя.

Глядіть, будьте обережні

У сні ви котите на автомобілі з автоматичною коробкою передач? У такому разі задумайтеся, а чи немає у вас звичаю, пускати все на самоплив.

Коробок з жуком у сні, що бачили в сплячому стані, готує до низки дрібних неприємностей. Але якщо ви знищили комаха, то все обійдеться – Фортуна посміхнеться вам.

Привиділися порожні упаковки? Що ж, тоді один з ваших поганих вчинків стане надбанням громадськості. Доведеться червоніти від сорому.

Настали в сні на сірникову коробку? На жаль, це ознака сліз, смутку в реальності. Кошенята в коробці сняться перед несуттєвими втратами, прикрими дрібницями, що можуть просто зіпсувати настрій.

Ви самі шукайте проблеми на свої голову, ось до чого сняться шпильки та голки, розсипані в коробці. Сонник дає пораду: не проявляйте зайвої активності, пам’ятайте про те, що іноді ініціатива карається.

Версії Міллера

Якщо пригрезились коробки, повні купюр? Міллер запевняє, що таке бачення дасть вам шанс скоро відпочити, усамітнитися, провести час без турбот про хліб насущний.

У вас буде можливість істотно поправити своє матеріальне становище, і навіть відправиться в далеку подорож, ось що передбачає Міллер того, хто уві сні розпаковував коробки з товарами. Прикро, але приснився порожня упаковка для туфель, констатує той факт, що всі ваші зусилля виявилися марними.

Інші тлумачення Сонник звертає увагу і на колір упаковки. Якщо вона була білою, то сновидець дізнається приємні для нього звістки, чорна — буде сильно переживати, горюючи про щось. Якщо коробка була червоною, то це сигнал до дій, рішучим і сміливим.

Кошмарне бачення про те, як підняли кришку і побачили в ємності змію, ототожнюється з заздрісниками, ворогами, які до пори до часу приховують свою сутність, запобігають перед сплячим. Такі лицеміри можуть бути в колі його товаришів, колег.

Приблизно також поставтеся до сну, в якому в коробці копошилися павуки. Це теж символ ворогів, які марно намагаються вам насолити. Не хвилюйтеся, їх злим умыслам не судилося збутися.

Коробка з сулією шампанського в нічний дрімоті? Не прийшла вам в голову по пробудженню популярна фраза про те, що той, хто не ризикує, ніколи не спробує ігристого вина? Якщо так, то знайте, це точне відображення ситуації, в якій ви опинилися. Якщо ризикнете, можливо, і виграєте, втім, сонникуказывает і на те, що великий шанс зазнати фіаско. А тому все ретельно продумайте, перед тим як зробити рішучий крок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: