Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник корова до чого сниться?

Сонник корова до чого сниться?

Корова тлумачення сонника

Корова споконвіку вважалася символом материнства. Сни про домашніх тварин завжди дуже сприятливо впливають на здоров’я і сімейне благополуччя. А якщо подивитися в сонник — приснилася корова, то і тут ви нічого поганого не побачите.

Якщо вам сниться товста корова, яка мирно пасеться на лугу, то незабаром вас чекають нові знайомства та зустрічі, будьте до цього готові.

А ось до чого сняться стадо корів, тут вже трохи по іншому. Наприклад, якщо ви пасете цих корів, то вас чекає нудна й одноманітна робота, яка не буде викликати у вас жодного захвату. Якщо ж ви просто прогулюється і бачите череду гарних корів, то в недалекому майбутньому на вас чекає успіх і удача.

Корова у сні у жінки

Корову вважають годувальницею, символом ситого, безбідного життя. До чого ж може снитися корова? Сонник часто згадує про цю тварину в позитивних трактуваннях нічних видінь, обіцяючи зміни на краще або стабільність, гармонію. Однак, це не завжди так. Зустрічаються і сумні та попереджувальні передбачення.

Зазвичай корови сняться жінкам, щоб попередити, що потрібно більше часу приділяти дітям, не обов’язково своїм, можете приділити час дітям друзів або родичів.

Якщо у вашому сні корова зі своїм телям і він здоровий, вас чекає прибуток і успіх на роботі, може бути вам дістанеться якесь несподіване спадок від дуже далеких родичів.

У вашому сні ви бачите худу і вмираючу корову, це поганий знак, який вказує на здоров’я вас і ваших близьких. Варто приділити час своєму здоров’ю, такий сон не несе добрих звісток.

Корова у сні у чоловіка

На відміну від жінок, якщо чоловікові приснився худа, вмираюча корова то це означає, що його недоброзичливці затівають проти нього щось погане, але їм нічого не вдасться.

Якщо чоловік, пішла доїти корову уві сні і молока виявилося в достатку, в недалекому майбутньому у вас буде збільшення фізичних і духовних сил, що допоможе вам у нових звершеннях. А якщо молока у сні зовсім немає, приділіть більше часу своїй роботі, ви можете значно просунуться по кар’єрних сходах.

Рівносильним як для чоловіка, так і для жінки сон, де вони намагаються втекти або сховатися від скаженої корови. Такий сон до того, що скоро у вашому житті настане переломний момент.

До чого сниться стадо корів, яке не хоче вам підкоряться, може бути, ви взяли на себе занадто велику відповідальність і не можете з нею впорається. Розвантажите себе, така велика відповідальність не для вас.

Корову вважають годувальницею, символом ситого, безбідного життя. До чого ще може снитися корова? Сонник часто згадує про цю тварину в позитивних трактуваннях нічних видінь, обіцяючи зміни на краще або стабільність, гармонію. Однак, це не завжди так. Зустрічаються і сумні та попереджувальні передбачення

Агресивна Корівка

До чого сниться бодливая корова? У цьому випадку сонник поспішає застерегти: у вас з’явився небезпечний супротивник. Це може бути хтось із нових знайомих, колег. Але також імовірно, що це ваш давній приятель, який до пори до часу збирав образи, а тепер вирішив помститися.

Цей же сюжет можна витлумачити інакше. Адже сонник згадує не тільки про зовнішніх ворогів, але й про риси характеру сновидця, які неабияк ускладнюють життя. Це може бути нестриманість, заздрість, звичка вплутуватися в суперечки, розпалювати конфлікти. Спробуйте, контролювати емоції і поблажливіше ставитися до оточуючих.

Гряде невдалий період в житті, справи підуть з рук геть погано, — ось до чого сниться переслідує вас корова. За версією сонника, у вас зараз спостерігається занепад сил. Таке буває. Це треба просто пережити. Але все ж відкладіть на час проекти, що вимагають особливої уваги, зусиль. І будьте акуратніше, велика ймовірність отримати травму.

Якщо за сюжетом сну ви втекли від агресивної телиці, то знайте, — сонник пророкує одержання нежданого спадщини. Яким би не було успадковане вами майно, воно доведеться вельми до речі, бо, що допоможе залатати дірки у вашому особистому бюджеті. Всупереч відомій приказці, корова іноді буває з рогами. Виявляється, це не дуже приємна характеристика для сплячого.

Сонник підозрює у нього схильність до агресії. Якщо роги в сновидінні були закривавлені, той сновидець досить часто досягає бажаних результатів, діючи безцеремонно або підступно. Він переконаний в тому, що для досягнення мети будь-які засоби хороші.

До чого сниться скажена корова? Згадайте про тихою, скромною дамочке у своєму оточення. Може статися так, що ця «тихоня» стане причиною багатьох неприємностей, бід наяву. Вона здається такою милою, порядною, нешкідливою, але насправді це — тихий вир, в якому водяться… самі знаєте хто.

У Фрейда одна з найоригінальніших версій, щодо того, до чого приснилося, як вкусила зла корова? У соннику під авторством цього знаменитого психіатра зазначено, що це асоціація із збоченим статевим актом, про який не бажає згадувати сновидець. Або він зараз не може зважитися на деякі сексуальні експерименти, вважаючи їх не природними, ганебним.

Мертву тварину

Настають проблеми з фінансами, — ось до чого сниться нежива корова за сонником. Найнеприємніше те, що ви залишитеся з порожнім кишенею у найскладніший період момент. Приміром, придбаєте квартиру по іпотеці, і тут же вам оголосять про майбутнє скорочення на службі.

Дохлое тварина у всіх сонники, не віщує нічого втішного. Навпаки, пророкує побутові негаразди, матеріальні витрати, нужду і досить туманні перспективи. Але зовсім інші передбачення пропонує сонник у тому випадку, якщо поки спали, ви вбили корову. Тоді по пробудженню пощастить, і ви отримаєте непоганий дохід. Якщо ще й обробляли тушу, і готували страву з парної яловичини, то загадуйте бажання, воно обов’язково збудеться, обещаетсонник.

До чого сниться, тільки голова корови? У соннику — це містичний символ, пов’язаний зі зростаючою Місяцем або стихією Землі. Це вельми непогано, тому, що нічне світило в період зростання завжди асоціюється з доходами, вдалим початком нового проекту. А Землю ми часто називаємо неньку, тому, що на ній народжується все живе.

Приснилося вим’я, або той, як ви доїте корову? За сонником це сприятливий бачення, пророкує відмінні доходи. Але якщо ви зварили вим’я і їли його, то можете потрапити в реальності під негативний вплив непорядних людей, авантюристів, і навіть особистостей пов’язаних з кримінальним світом.

Корова з приплодом

Не сумнівайтеся, ви рухаєтесь у вірному напрямку і неодмінно досягнете поставлених цілей, ось до чого сниться корова і теля. Сонник вважає таке бачення суто позитивним, ниспосланним для того, щоб підбадьорити сплячого, вселити в нього впевненість.

Але якщо в нічних мареннях ви спостерігали за тим, як тварина отелилось, то, швидше за все ви особистість досить безініціативна, не звикла брати на себе відповідальність. Добре це чи погано— вирішувати вам. Але врахуйте, що вам вкрай складно буде просуватися вперед без досвідченого наставника або керівника.

У соннику є й інша трактування того, до чого сниться отелення корови. Такий сюжет відриває в дійсності перед сновидцем привабливі перспективи, широкі можливості. Спляча людина нетривіальним способом дозволить собі питання, що буде сюрпризом, несподіванкою не тільки для оточуючих, але і для нього самого. Однак таке оригінальне, сміливе рішення допоможе добитися відмінних результатів.

До чого чоловікові сняться пологи корови? Наслідків такого бачення, за сонником, може бути народження довгоочікуваного спадкоємця, або отримання великої суми грошей.

Якщо такий сон бачить вагітна жінка їй треба насторожитися. У процесі пологів у неї вірогідні ускладнення, що загрожують життю і здоров’ю її і малюка. Тому буде розумно заздалегідь вибрати сучасну клініку.

Знайти хорошого лікаря, проконсультуватися з ним, пройти додаткове медичне обстеження, ось до чого сниться корова, готова народити.

Що ще означає нічне бачення про вагітної корови? Навіть якщо вона за сюжетом вам належить, то в господарстві навряд чи можна чекати поповнення. Іншими словами, сонник підготував не радісну новину — доведеться пережити чорну смугу в житті. Тому відкладіть на час нові глобальні проекти, і не посипайте голову попелом, якщо не вдається завершити попередні. Заспокойтеся, витримайте паузу. Потім, коли Фортуна повернеться до вас обличчям, зумієте надолужити згаяне.

По норову і масті

Майже у всіх сонники можна знайти підтвердження того, що корова відмінну ознаку, що обіцяє сновидінню і його близьким впевненість у завтрашньому дні, стабільність, розміреність. Причому від сплячого, не потрібно особливих трудових подвигів, зусиль, для того, щоб гідно забезпечити сім’ю. Він може просто мирно «плисти за течією», попутно збираючи подарунки долі.

Також сонник передбачає того, хто поки спав, дивився на корівку, прекрасне самопочуття. До чого може снитися корова хворій людині? Це симптом того, що криза минула, і занедуживший скоро піде на поправку.

До чого сниться вибирати і купувати корову? Утримайтеся від серйозних покупок, і почекати з вкладенням коштів на банківські депозити. Зберігайте заощадження при собі — у фінансовому світі поки все так нестабільно.

Про мінливості долі і несподіваних її поворотах, пора згадати, коли йдеться про бачення, в якому сплячий годував корову. Події будуть розвиватися самим неймовірним чином, але це буде визначено зигзаг удачі. Він зможе найкращим чином скористатися ситуацією.

Що передбачить сонник того, хто бачив чорну корову? На жаль, це обіцяє майбутні неприємності і навіть хвороби комусь із близьких сновидця. Нескладно здогадатися: до чемуснится біла корова. Цей образ співвідноситься з прекрасними, радісними звістками, приємними сюрпризами, виконання заповітних бажань.

Сонник надихне і того, хто бачив, як білосніжна корівка йде з двору. Це аж ніяк не віщує краху надій, а навпаки, лише посилює сприятливе тлумачення значення.

Телиця рудої масті, що заходять у ворота, символ майбутніх перемог, грандіозних досягнень, які позитивно позначаться на фінансовому стані. Це може бути призначення на високооплачувану посаду, перемога в конкурсі, змаганні або шлюб з видатною особистістю, прогнозує сонник.

Будьте обережні з вогнем та електроприладами, якщо уві сні помітили червону корову. Таке бачення трактується буквально — зараз не до жартів з вогнем та нехтування правилами пожежної безпеки.

Стадо на лузі

Зате сновидіння про мирно пасуться на лузі коровках, сонник тлумачить, як ймовірність духовного самовдосконалення і умиротворення. Сновидець багато думає про своїх рідних, дорожить сім’єю.

Ви заклопотані про близьких людей, розуміючи, що вони потребують підтримки, ось до чого сняться корови в череді. Незважаючи на те, що це займає багато часу і вимагає немало енергії, ви нікому з них не в силах відмовити.

А от Східний сонник робить акцент на тому, що корови вміють голосно ревти. Якщо їх багато і вони дружно видають такі звуки, то сплячий виявиться серед страждають, плачуть людей. Та й сам заплаче по якомусь приводу.

Про вашому вмінні передбачати і тримати під контролем дії, вчинки людей, що знаходяться поруч, багато скаже сновидіння, про який стаді. Сонник запевняє, що хтось із наближених планує здійснити негарний вчинок по відношенню до вас. Якщо тварини рухаються в заданому напрямку, то сонник стверджує те, що ви заздалегідь здогадаєтеся про те, хто будує підступи і засмутите підступний задум лицеміра. Більш того, вдасться навіть вигідно скористатися цим інцидентом з вигодою для себе.

Менш райдужні прогнози дають сонники, якщо телиця несеться куди забажає. Приміром, кинулися в невідомому, незрозумілому напрямку корова, сниться до того, що можна втратити якусь важливу інформацію. Якщо рухається на сплячого, то йому не уникнути по пробудженню хвилювань і страждань, а коли промчала повз, то сонник, заспокоює — біди чудесним чином минуть вас.

У мріях стадо можуть бачити люди, яким доля підготувала багато приємного: щасливі години наодинці з коханою, чудову трапезу в його компанії, і розкішний подарунок від нього.

Приснилася інфантильна телиця, яка лежить на боці, перемелюючи жуйку? Тоді знайте, що скоро ви отримаєте приваблива на перший погляд пропозицію, але насправді воно виявиться абсолютно марною затією.

Довелося погладити корівку в сновидінні? Значить удача не залишить вас в бізнесі або роботі. Тварина сниться перед тим, як виповниться сокровенне бажання сплячої персони. Тільки врахуйте, що це бачення збувається в тому випадку, якщо мова йде про вашу давньої мрії, а не про сьогодення капризі.

До чого сниться корова хвора? Сприймайте це, як натяк на те, що розумніше буде на час відкласти реалізацію нових задумів. Поки не самий вдалий період для цього.

Про кохання і дружбу

Пасуться поряд бик і дівка в сні символізують гармонію, що панує в душі сплячого наяву. Можливо, він зустрів або скоро зустріне свою долю, він щасливий і повний надій. Це бачення відображає єдність двох начал — чоловічого і жіночого, даруючи нове життя.

Хорошим вважається бачення про те, як доїте корову. Такий сюжет говорить про те, що у сновидця буде прекрасний будинок, дружна сім’я, стабільний, високий дохід. Якщо корова мукає, то доведеться запастися терпінням. Щоб подолати деякі негаразди, але ці зусилля будуть виправдані. Іноді такий сон підказує, що поруч знаходиться вкрай нав’язлива, безцеремонна особистість.

Самотня корівка на зеленому лузі, теж добре знамення, що пророкують міцні дружні зв’язки, взаєморозуміння і контакти з приємними, цікавими співрозмовниками.

У соннику Міллера йдеться про те, що корівка, яку ви готуєтеся доїти уві сні, це асоціація з вашим достатком, добробутом. Провісник вважає, що є шанс отримати великий виграш, приз, подарунок.

Однак, іноді корова уві сні розцінюється, як приховане бажання сплячого віддалиться від суєти. Такі наміри викликані хронічною втомою, перевтомою. Надійний рецепт від сонника — взяти відпустку, щоб на кілька днів абстрагуватися від усіх проблем.

У Ванги в соннику вказується на те, що корова — перешкода на шляху заснув людини. В даний час він шукає спосіб подолати ці перепони. На це рахунок знаменита болгарська провидиця мала особі думка: поки всі робляться спроби безглузді. Трохи пізніше проблема зникне сама по собі.

Езоп у своєму соннику пояснює: до чого сниться дивна корова, яка вміє говорити. Незвичайна тварина бачать уві сні люди, які потребують в спілкуванні. Часом вони не знаходять однодумців навіть серед близьких. Це прикро, але не варто збирати претензії до рідних. Знайдіть можливість з ними поговорити по душах, проводьте більше часу в колі сім’ї, приймайте активну участь у вирішенні побутових питань

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: