Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник коротке волосся до чого сняться?

Сонник коротке волосся до чого сняться?

Коротке волосся тлумачення сонника

Найбільш часто тлумачення того, до чого сниться коротка стрижка, свідчить про те, що сновидінню належить важкий, напружений подорож. Але не все так просто. Сонник допоможе відкрити секрети цього бачення, якщо ви зумієте згадати подробиці. Адже значення має і колір волосся, і те наскільки доглянутою була зачіска.

Блондин, темно-коричневий, брюнет

Для початку зупинимося на кольорі. За версією сонника Міллера, каштанові пасма короткої довжини, пророкують неприємності в професійній сфері. А ось мінімальна стрижка на світлому волоссі сниться до того, що по пробудженню чекає добру звістку або приємна зустріч.

Приснилася дівчина, у якої короткі пасма відразу світлого і темного відтінку? Знайте, що наяву вам доведеться вирішити непросту дилему. Від обраного варіанту буде залежати дуже багато чого в подальшій долі. Тому сонник рекомендує виявити обачність і обережність.

Якщо помітили у сні коротке волосся золотистого, світлого тонів, то знайте, що ваш обранець гідний, відважна людина. А от бачення про темних кучерях застерігає сплячого від нещасливе, нерозділене кохання. Можливо, ваш партнер тільки прикидається, що відчуває до вас відповідні ніжні, щирі почуття. Стережіться він підступний обманець, азартно підраховує свої перемоги на амурном фронті і розбиті серця совращенных їм дам.

Буває і так, що уві сні у знайомого вам людини, може радикально зміниться колір шевелюри. Так, якщо ваша дівчина вам приснилася з коротко підстриженими рудим волоссям, то чекайте наяву від неї незрозумілих дій, несподіваних вчинків, за якими, звичайно ж, будуть і зміни у взаємовідносинах.

Доглянута або занедбана

До успіху в бізнесі, так і в усіх інших справах, ось до чого сниться доглянута, елегантна стрижка. Однак, сонник натякає й на те, що занадто коротко пострижені прядки можуть обіцяти тому, хто спить фінансові проблеми. Тому, якщо вам примарилось подібне бачення, навчитеся розумно витрачати гроші, це допоможе вам пережити лихі часи в недалекому майбутньому.

А ось сплутані, брудні, недоглянуті волосся у сні це поганий знак, предрекающий численні негаразди, біди, перешкоди сновидінню. Якщо уві сні милувалися легкими, пухнастими локонами, то в реальності знайдете спокій і щастя.

Незвичайна зачіска, в якій використані в якості прикраси квіти сниться, як попереджувального сигналу. Спящему чекають серйозні і неприємні випробування. Пройти через них складно, тим більше, що людина може впасти духом, зневіритися у власних силах. Але якщо ви прочитали це передбачення, то зумієте розправитися з будь-якими напастями.

Сон жінки, про світлих волоссі в яких закріплені білі квіти, також підказує непрості випробування. Сновидица витримає їх, якщо буде пам’ятати про те, як важливо проявити часом силу волі і характер. Коли ж їй знову доведеться зіткнутися з життєвими труднощами, вона вже буде загартованої і досвідченою жінкою.

Власні волосся у сні

Тяготи і напасті, ось до чого сниться, що у вас з’явилися сиві волоски. А якщо в нічний грезе обличчя залишилося молодим, без зморшок, а ваша голова посивіла, то готуйтеся до серйозних бід і нестатків.

Але не турбуйтеся завчасно, тому, що знаменитий Хассе інтерпретує цей же сюжет досить позитивно. Він упевнений, що сновидіння про сивини у волоссі пророкує тому, хто спить повагу та шану у оточуючих. Зате він попереджає того, хто уві сні бачив всклоченную шевелюру — в сім’ї вірогідні сварки, скандали, суперечки. Милувалися, поки спали, своїми гладкими, ретельно розчесаним пасмами? Тоді вам забезпечений неймовірний успіх у особливо протилежної статі.

Зачіски інших персонажів

Міллер упевнений, що якщо ви в сні, примітили сиві волоски в зачісці іншого персонажа, то це знак невдачі, провалу. Закоханим це передрікає появу суперника.

Примарилася незнайома дівчина, з короткою стрижкою? Не виключено, що сплячий понесе певні витрати і втрати. Дівчина здалася знайомою? Тоді насправді їй скоро може знадобитися ваша допомога і участь.

Дуже скоро ви зустрінете людину, з якою зв’яжете свою долю. Це буде правильний вибір, ось чому вам приснилося, як ви гладите когось по волоссю. А ось розчісувати чужі пасма уві сні доводиться людям, які надмірно захоплені особистим життям сторонніх. Сприймайте таке бачення, як цінний рада займіться своїми справами, не діставайте оточуючим своєю цікавістю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: