Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник космос до чого сниться?

Сонник космос до чого сниться?

Космос тлумачення сонника

У наших сновидіннях політ фантазії воістину не має меж. Поринувши у царство Морфея можна без праці потрапити на простори Галактики. До чого сниться космос? Сонник пропонує досить цікаві коментарі, деякі з яких обіцяють виконання заповітних бажань, інші попереджають про насування небезпеки. Точне значення цього бачення можна витлумачити лише з урахуванням настрою сплячої людини і цілі його міжпланетного вояжу.

Будьте готові до будь-яких несподіванок

Сонник Мандрівника запевняє, що космічний політ снитися того, хто бажає удосконалюватися духовно, прагне отримати нові знання. Така людина вступає на новий щабель особистісного зростання, буде дотримуватися строгих моральних правил. Втім, в іншому збірнику тлумачень сновидінь, цей же сюжет інтерпретується інакше: в реальності з’явиться спокуса похвалитися своїми досягненнями. Але краще проявіть стриманість і скромність, інакше потім пошкодуєте про те, що поквапилися рапортувати про успіхи.

У світі значно більше таємниць, секретів, і можливостей, ось чому згідно Езотеричного сонника, в нічних мареннях нам бачиться безмежний Всесвіт. Таке сновидіння — потужний імпульс до того, щоб не зупинятися на досягнутому, нічого не боятися, бути впевненішими у власних силах.

До чого сниться політ у відкритому космосі? На жаль, це сюжет відбиває положення справ сплячого наяву — він витратив багато сил, коштів, часу, але поки, ще дуже далекий від наміченої мети. Приснилося, що космічні дали підкорює хтось інший? Не турбуйтеся, така картина підказує, що дуже скоро перед вами відкриються прекрасні перспективи, як в особистому житті, так і в професійній сфері.

Над головою нависли темні хмари, — ось до чого сниться, за твердженням Міллера, крах пілотованого міжпланетного корабля. За версією осіннього сонника, космічні польоти уві сні, потрібно асоціювати з багатою фантазією і сміливими планами сплячого. Але, на жаль, він зуміє реалізувати лише дещицю з усього задуманого їм.

Цікаво пояснення, яке дає сонник Лоффа, до сюжету про те, що сплячий пролітає зовсім поруч з далекими планетами, а Земля бачиться йому крихітної точкою на межі Галактики. До чого сниться подібне? Сновидінню випаде рідкісна можливість поглянути на себе, оточуючих, і на багато речей, як би з боку. Несподівані відкриття дозволять йому зробити якісь висновки, скориставшись якими в подальшому він зможе досягти багато.

Приснилося, що ви космонавт, що борознить простори Всесвіту в пошуках незвіданого? Таке бачення може бути продовженням думок, дій наяву. Швидше за все, ви щось або когось довго шукайте, і майже втратили надію на позитивний результат своїх зусиль.

Втеча від буття

На думку психологів, якщо бачите в сні, що летите в космос на ракеті, але не знаєте кінцевої точки своєї подорожі, значить, у дійсності ви втомилися від проблем і тяготитесь спілкуванням з оточуючими. Ймовірно, часом ви не задоволені і власною поведінкою, лаєте і корите себе за щось, але так втомилися. Не можете обрати правильну лінію поведінки. До чого може снитися космос в такому випадку? Висновок один: прийшла пора відпочити. Інакше кожну ніч ви будете летіти від насущних проблем, а по пробудженню, сумно усвідомлювати що «віз і нині там». Один у Космосі

Літаючи вві сні з міжзоряним простором, відчули нудьгу і самотність? Тоді знайте, що дуже скоро вас чекає спілкування з друзями. Таке бачення відносять до снів перевертышам, значення яких абсолютно протилежно тому. Що станеться насправді.

А от якщо вас в такому сновидінні охопило почуття тривоги, то сонник пророкує недобрі звістки, так чи інакше пов’язані з вашим матеріальним становищем. Таке ж відчуття у сні, може передувати та вимушених змін у реальності. Сплячий чоловік покине звичні для нього умови і буде змушений пристосовуватися до менш комфортним.

До чого сниться, що політ у всесвіті явно затягнувся? Прокинувшись, проявіть обережність і уважність. Не виключено, що можете виявитися в неприємній ситуації.

Сприятливі прогнози

Річний сонник іменинників обіцяє тому, хто уві сні бачив Землю з космосу підвищення рівня життя та підвищення соціального статусу. Космічні круїзи ось-ось стануть одним з найпопулярніших туристичних напрямків. Знайдеться чимало землян, які готові викласти кругленьку суму за те, щоб поглянути на нашу планету, наприклад, з Місяця. Тому Сучасний сонник передрікає тому, хто в нічних мареннях подорожував в навколоземному просторі виконання мрії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: