Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кістки до чого сняться?

Сонник кістки до чого сняться?

Кістки тлумачення сонника

Неприємні наслідки від надмірної безпечності та наївності, нужда, ось до чого сняться кістки. Сонники часто висувають подібні версії, грунтуючись на хитросплетіннях пригрезившихся сюжетів. Але, іноді скелет у сні передвіщає позитивні зміни. Приміром, побачений у сні череп, посоннику — символ досвіду, мудрості.

Приснилося, що виявили людські останки? В такому випадку ви отримаєте хороший врожай, а якщо далекі від землеробства і садівництва, то насолоджуйтеся плодами іншої роботи. Відмінне самопочуття, ось до чого сниться перелом кістки. Втім, це ж бачення іноді тлумачиться, як ознака серйозних змін в житті людини, або, навпаки, як рада — йому слід подбати про здоров’я.

По соннику Міллера, кістки, віщують нелегкі часи, тим більше, якщо за сюжетом будуть варити, використовувати для приготування інших кулінарних страв. Якщо уві сні був помічений дуже худий чоловік, здавалося б що складається лише кісток, обтягнутих шкірою, то провидець застерігає: скоро хтось із найближчого оточення сновидця неприємно вразить його, показавши свою справжню, мерзотну сутність.

Сонник окремо зупиняється на описі бачень, у яких присутні гральні кістки. Такі сни характерні для персон азартних, авантюрних, схильних до ризику, готових випробувати долю. Якщо таке бачення випало дамі, то їй треба подумати: чи варто новий кавалер її уваги? Не виключено, що він використовує жінку в корисливих цілях або просто розважається з нею, теща своє самолюбство.

Людські останки

До чого сниться скелет людини? Якщо довіриться соннику Здоров’я, то у сплячого можуть бути проблеми з кістковою системою. А ось в Циганському збірнику тлумачень, сказано, що сновидець відкриє у себе нові таланти і захопиться перш за невідомим йому видом діяльності. Зовсім непогано побачити в сновидінні череп. Особливо письменникам, дослідникам, науковцям, митцям. Виявляється це символ натхнення, осяяння, яке неодмінно відвідає сновидця, особливо якщо він за родом своєї професійної діяльності зайнятий творчістю.

Якщо жінці пригрезился скелет людини, її напевно порадують передбачення сонника, складеного Цвєтковим: у того, хто бачить сон ймовірний шлюб з лікарем, чи вона знайде якийсь цінних предмет. Наприклад, ювелірні прикраси, гроші. А от чоловіків такий сюжет застерігає від участі у скандали та інтриги.

До крутих віражах долі, переломним моментам життя, ось до чого сняться зламані кістки. За версією сонника Деніз Лінн. Безумовно зміна звичної обстановки справа нервова, але часом це необхідно для того, щоб отримати новий потужний імпульс до розвитку, самовдосконалення. До того ж іноді дуже корисно поглянути на звичні речі під іншим кутом зору. Відкриття, наступні за подібним експериментом, можуть змінити світогляд людини.

Переломи кісток, згідно соннику Здоров’я, потрібно сприймати, як рада: проявити акуратність. В іншому випадку і насправді можна отримати травму кінцівки. Не зайвим буде включити в раціон продукти, з підвищеним вмістом кальцію, — відмінний профілактичний засіб проти ламкості кісток.

Медіум по імені Хассе, припускає, що зі сну переломи, передбачають перешкоди перепони на життєвому шляху сновидця. І якщо він подолає їх, то отримає заслужено матеріальні блага, пошана повагу оточуючих.

Знаки благополуччя і багатства

До чого сняться кістки — останки тварин? Значення такого сновидіння розшифровується Езотеричним сонником, як обіцянку багатого врожаю. Особливо щедро вродять фрукти, що обрадує любителів соковитих персиків, яблук, слив. Сонник, складений апостолом Сименоном Кананитом, описує сюжет сновидіння, в якому сплячий збирає кістки. Виявляється, це характеризує його, як дуже бережливого людини, дбайливого господаря, який уміє розумно розпорядитися в реальності своїми заощадженнями.

Використовуються в кулінарії

Витрачені зусилля не виправдаються, ось до чого сняться кістки із залишками м’яса. Уві сні варили з них бульйон? Зізнайтеся, адже у вас були сумніви, і ви до кінця не вірили в те, що деякі плани втіляться. На жаль, але треба було прислухатися до голосу розуму, і не витрачати сили і час на безперспективні проекти.

Поки спали, гризли кістки? Тоді сонник поспішає порадувати — у вас точно немає приводу турбується за своє самопочуття. Ви бадьорі, веселі, сповнені сил, а значить, дуже скоро зможете здійснити всі поставлені завдання.

Ведіть суворий облік і навчитеся розумно витрачати гроші, ось до чого по соннику снилися кістки, які ви купували. Є привід поміркувати над тим, щоб найняти досвідченого економіста або строго бухгалтера. Якщо ж ви поки не глава власної фірми, то подивіться по сторонах — чи немає серед колег мисливців, готових приписати собі ваші заслуги?

Дивне бачення про те, що пропонуєте гостям покуштувати курячих кісток, це натяк на те, що ваші манери та стиль поведінки часто лякає і дратує людей. Сонник попереджає, якщо не згадаєте про правила хорошого тону, то потрапите в число персон, яких ніхто нікуди не запрошує, не любить.

Помилки і промахи

Народний сонник дає пояснення до сюжету, в якому кістка застрягла в горлі. На жаль, це ознака того, що ви зробите серйозну помилку, виправити яку, на жаль, неможливо. Але потім ще довго доведеться шкодувати про це промаху.

А ось зумівши витягнути кісточку, якій подавилися у сні, ви в реальності зумієте знайти гідний вихід їх будь здавалося б, безнадійної ситуації. Головне, підкреслює сонник, не здавайтеся, будьте наполегливі, цілеспрямовані.

Риб’ячий кістяк

Ви так звикли довіряти нікому персонажу у своєму оточенні, що навіть не міркуєте про те, що він може брехати, переслідуючи особисті корисливі цілі, ось кчему сниться, як в горлі застрягла риб’яча кістка. Прислухайтеся до соннику — не довіряйте своїх секретів навіть самим «перевіреним» людям.

Похлинувшись уві сні риб’ячу кісткою ви повинні зрозуміти, що над вашою головою збираються хмари. Сонник впевнений, що грім вдарить в самий невідповідний момент. А тому не розслабляйтеся і будьте готові до неприємних несподіванок і різного роду підводних каменів. Бізнесменам потрібно бути на чеку — вони можуть нехай свій стан і за вітром — розоритися, спокусившись миттєвою вигодою.

Чистити рибку

Приснилося, що разделываете рибу, виймаючи кісточки? Тоді у дійсності ви відчайдушно боретеся з випали на вашу долю труднощами і випробуваннями. І правильно робите, тому, що в результаті переживши позбавлення, залишитеся переможцем, досягнете благополуччя.

Іноді уві сні потрошити рибку і витягувати кістки означає те, що тому, хто спить належить наяву дуже копітка робота. Але при належному уваги і терпіння з нею можна впоратися. Однак сонник попереджає: не беріться за подібне завдання, якщо не впевнені в тому, що воно насправді вигідне, корисне для вас.

Морепродукти в раціоні

Сонник вважає, що тому, хто спав і їв рибу з кісточками, доведеться несолодко — виникнуть труднощі, та ще буквально на рівному місці. Це додасть клопоту, зіпсує настрій, але не порушить планів сновидця. Уві сні вам здалося, що в рот потрапила рибна кісточка? На жаль, це ознака краху надій, аварії задумів. І хто в цьому винен? Якщо вірити сонником, то причиною всіх бід є сам сплячий, тому, що вчасно не звернув уваги на деякі недоліки.

А що означає в сні смажена, кістлява рибка? Це характеристика сплячої людини. Часто він веде себе, як страус, ховає голову в пісок — не хоче визнавати недоліків, проблем, і твердо впевнений у тому, що всі проблеми вирішаться самі по собі. Що ж таке буває, але іноді корисно щось брати під контроль, не довіряючи примхам долі.

Таким чином, напрошується висновок про те, що сни про риб’ячих кістках мають вкрай несприятливе значення. Хоча не обходиться і без винятків. Наприклад, сьогодні у представників ряду субкультур популярно прикраса, виконане з рибного кістяка. Якщо ви побачили уві сні таку підвіску, то незабаром у вас з’явиться привід для гордості за когось із родичів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: