Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кішка нападає до чого сниться?

Сонник кішка нападає до чого сниться?

Кішка нападає тлумачення сонника

На жаль, деякі сновидіння пророкують неприємності і проблеми. Але треба сприймати такі сигнали прихильно, тому, що вони заздалегідь підказують про втрату випробуваннях. А якщо попереджений, той озброєний, і є шанс виправити ситуацію, або не допустити великих втрат.

До числа таких снів відносяться ті, в яких кішка нападе. У таких випадках сонник часто передбачає підступи ворогів, наклепи наклепників і зради. Втім, не все так однозначно. Подробиці допоможуть точно розшифрувати, то, що ви бачили, поки спали.

За спиною пліткують недруги

Отже, до чого ж може приснитися, що кішка нападає? Сонник попереджає — вам уготовано непросте випробування. Якщо вона вчепилася в руку, то колеги будують підступи проти вас.

А якщо тварина кидається на ноги уві сні, то хтось із близьких затіяв щось недобре. Придивіться до поведінки оточуючих, і можливо вам вдасться вирахувати підступну особистість.

Агресивна поведінка домашнього вихованця вказує і на те, що поруч з вами знаходиться брехлива, лукава персона. А якщо кішка поранила до крові, то недруг з числа недавніх знайомих.

Коли уві сні кішка дряпається і стрибає на вас, то це вірна прикмета того, що ви стали мішенню пліткарів, поширюють брудні домисли. Таке сновидіння іноді пророкує ревнощі, що буде терзати сновидця. Він (або вона) почне підозрювати коханого у всіх гріхах.

Якщо друг виявився раптом…

Вам потрібно бути уважнішими до свого самопочуття, тому, що велика ймовірність серйозного захворювання, ось до чого сниться, як кішка нападає. Якщо злісних кицьок уві сні було безліч, то знайте, серед ваших знайомих чимало зрадників, брехунів. Сонник рекомендує не покладатися на них, і розраховувати тільки на власні сили.

Ще цей же сюжет, передрікає діловим людям, спільну роботу, контакти з недобросовісними партнерами, які не погнушаются обдурити, привласнити частину прибутку і навіть розорити.

Вороги не дрімають

Коли людина в нічному кошмарі бачить, що на нього накидаються відразу кілька кішок, то і в реальності атаку на нього недруги почнуть по всіх фронтах одночасно. Одна злюча кошара, згідно сонником, підказує, що від сплячого спробують приховати якусь важливу інформацію. Це ж сюжет може снитися, перед тим, як на життєвому шляху сновидця з’являться нові вороги, або активізуються колишні його ненависники.

Таємниця чорної кішки

Приснилося, що кішка б’ється з собакою? На жаль, на любовному фронті сновидця чекають поразки, розчарування, неприємні відкриття. Якщо когтистое істота кинулася в бій з псиной першої, то наяву можлива сварка з близькою людиною, другом.

Дуже скоро ваш головний ворог завдасть удар, ось до чого,згідно сонником, сниться, що нападе чорна кішка! Інша версія цього бачення теж не вселяє особливого оптимізму — попереду неприємності, уникнути яких неможливо. За кольором шерсті

Багато в тлумачення сну залежить від кольору скаженого кота. Скажімо якщо вона була чорною, то тому, хто спить загрожує небезпека. Білою? Тоді зачекаєте оприлюднити, презентувати свої ідеї і проекти, поки їх не сприймуть ні колеги, ні інвестори. Руда кицька бандитка передрікає сновидінню сильне душевне потрясіння, а сіра поспішає попередити про те, що біди зваляться на голову в самий невідповідний момент і раптово.

Привиділася дика представниця сімейства котячих? Тоді у душі ви бунтар, протестуючий проти сірих буднів і розміреного життя звичайної людини.

Сонник ще й уточнює, що сутичка з дикою кішкою може пригрезится і того, хто ще не освоївся в новому колективі. Потерпіть, пройде час і ви станете своїм.

А якщо уві сні до вас приходила недобра, але все ж домашня киця, то стережіться брехні і нещирості найдорожчих вам людей.

Помітили в сновидінні недобру руду бестію з хвостом? Це символ вашої другої половини, у якій буде привід для серйозного з’ясування відносин з вами. Згадуйте: чим завинили?

Міллер резюмує

Іменитий тлумач сновидінь Міллер вважає, що збісився домашня улюблениця може привидітися, як раз в той момент, коли товариші сновидця змінять йому і спробують опорочити його ім’я. Якщо вона зуміла завдати поранення, то можна втратити накопичень і майна.

Якщо прогнали злоблива тварина уві сні, то в реальності зможете впоратися з усіма випробуваннями, що випадають на вашу частку з честю. І в результаті, ви помітно поліпшити своє становище, як соціальне, так і матеріальне.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: