Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кошенята до чого сняться?

Сонник кошенята до чого сняться?

Кошенята тлумачення сонника

Для того, щоб зрозуміти до чого сниться той чи інший образ, треба подумати: які емоції пов’язані з ним наяву. Приміром, кошенята, як не дивно, можуть викликати не тільки розчулення, але і почуття огиди, страху. Багато чого залежить від виховання, стану здоров’я сновидця (наприклад, алергіки страшно бояться пухнастих тварин). Тому в соннику можна знайти чимало цікавих і несподіваних коментарів, які відповідають на питання: до чого сниться кошеня?

Таємниці Колір забарвлення шерсті тварини може досить багато розповісти про те, до чого приснилося. Так руде кошеня пророкує одержання прибутку, димчастий обіцяє, що в будинку буде панувати затишок, спокій, порядок. Білого, пухнастого дитинча кішки можна бачити в сні напередодні приємного знайомства, а помітивши чорного, розраховувати на підтримку окультних сил.

У сновидця точно будинок повна гущавина, якщо йому пригрезился кошеня димчасто блакитного забарвлення. Такий незвичайний колір шерсті обіцяє сновидінню та оновлення інтер’єру, і великі покупки для дому. Наприклад, це буде щось з предметів меблювання, матеріали для ремонту.

Ніяких потрясінь не передбачається в житті людини, якій приснився непримітний, сіре кошеня. Коментуючи подібний сюжет, сонник робить акцент на тому, що такий стан справ цілком влаштовує в даний час сновидця. Він просто насолоджується стабільністю і визначеністю своєї долі. І поки всі його спроби щось серйозно змінити навряд чи увінчаються успіхом.

Серйозні розчарування, ось до чого сниться милий смугастий муркіт. Сонник попереджає, що хтось із близьких здійснить негарний вчинок, який негативно позначиться на репутації сплячої людини.

Вважається, що кішки, в забарвленні яких присутні відразу три кольори, приносять щастя. Але це наяву. А уві сні, побачити пухнастого трикольорового малюка, не надто добре. До чого сниться? До того, що сновидець часто необережний і неуважний. Що і приносить йому чимало проблем в реальності. Сонникуточняет: корінь бід криється ще й у тому, що сплячий не вміє визначати пріоритети, надто метушливий.

Бачення про різнокольорових кошенятах, сонники інтерпретують, як передвістя обманів. І не треба відразу думати про те, що вас після такого сну, подстерегут шахраї і разуют до нитки. Куди небезпечніше власні помилки, ілюзії. Справедливості заради варто помітити, що в сучасному світі їх часто ініціюють виробники реклами. Тому сонник настійно рекомендує: не піддавайтеся миттєвим поривам, не витрачайте гроші на товари, послуги, які підносять до небес продавці.

Пухнасті, миловидні створення

До чого сняться кошенята з пухнастою шерстю? Це передбачення успіху, приємних сюрпризів. Інші дають менш оптимістичні прогнози — спляча людина мріє про те, чого не судилося збутися.

Міллер у своєму соннику пише, що кошенята зовсім небезобидный, а швидше насторожує символ. Ви можете стати жертвою шахраїв, злодіїв, ось до чемуснятся невинні кицьки, на думку знаменитого провісника. Він акцентує увагу сплячого на тому, що треба дуже уважно поставитися до підписання документів і проявити пильність, купуючи ювелірні вироби, інші дорогоцінні речі.

Приснилися кошенята? Тоді по пробудженню послідує низка неприємностей, прикростей, помилок. Все це привнесе в життя додаткові клопоти, турботи.

До чого такий сюжет сниться закоханим? На жаль, він обіцяє їм сварки, непорозуміння та інші складності у взаємовідносинах.

Неоднозначно тлумачиться сонний сюжет, у якому був присутній милий, ласкавий кошеня. Сонник вважає, що пригрезившийся звірятко обіцяє сновидінню приємне знайомство, яке цілком можливо стане початком незабутнього, яскравого роману, або щирих дружніх відносин на багато років. Однак, в той же час таке може наснитися і до того, що у сновидця виникнуть великі неприємності. Яке ж з передбачень вірне? Сонник дає їжу для роздумів: як прокинетеся, проаналізуйте свої вчинки і почуття.

Якщо у нічних мареннях були помічені гарні кошенята, то значення має професія сплячого. Скажімо, для медика, це повинно послужити нагадуванням про те, що потрібно проявити більше чуйності і турботи до пацієнтів. Педагогу, сонник радить шукати окремий підхід до кожної дитини. Словом, щоб зрозуміти до чого сняться котики симпатяги, треба згадати про те, якими якостями повинен володіти професіонал у тій чи іншій галузі. Але цей же сюжет одночасно служить нагадуванням про те, що після роботи обов’язково потрібно знаходити час для повноцінного відпочинку.

Кошеня, якого подарували в нічний фантасмагорії, інтерпретується як ознака самотності сплячого. Навіть якщо в реальності він постійно перебуває в гущі подій, в скупченні людей — колег, знайомих, він не знайшов споріднену душу, людини який би розумів, підтримував його.

У ряді сонників є передбачення про нерозумних витратах, якщо людина спав і бачив спадкоємців кішки. До чого в даному випадку сняться кошенята? До того, що виникне непереборне бажання просто смітити, розкидатися грошима, не замислюючись про наслідки. Скажімо, ви раскошелитесь на дорогий презент для себе коханого, але тільки потім усвідомлюєте, що витрата була необдуманою і доведеться покласти зуби на полицю — звикати до жорсткої економії.

Дитина із захватом розповідає батькам про те, що уві сні бачив милих вусатих, хвостатих пухнастиків? Такий сон підказує — в сім’ї з’явиться новонароджений, який буде братиком чи сестричкою для юного сновидця. Таку картину в дрімоті спостерігають і діти, які відвідують душі померлих предків. Лякатися не потрібно. Навпаки, це добрий знак.

Кошенята у сновидіннях чоловіки — застереження про те, що він може впасти жертвою азарту і пристрастей і в підсумку залишитися без копійки грошей. Навіть найбільш прагматичні бізнесмени ризикують прийняти невірні рішення, підписавши провальні контракти, вклавши гроші в безперспективні підприємства, довірившись обіцянкам партнерів або обіцянкам реклами, підкреслює сонник.

Багато хто впевнені, що побачити в сні кошенят перед весіллям не до добра. Сонник асоціює цих милих істот з негативними якостями людини, які до пори до часу він воліє приховувати. Саме тому це бачення напередодні одруження можна вважати попередженням — союз двох сердець буде загрожує розчаруваннями і неприємними відкриттями.

До вагітності, ось до чого сняться кошенята жінці дітородного віку. Якщо вона поки не планує народження малюка, то не можна забувати про заходи надійної контрацепції, нагадує сонник.

Бачити в одному сні відразу і цуценят і кошенят до того, що ви в черговий раз ризикуєте наступити на ті ж граблі. Поки не пізно проаналізуйте свої дії і врахуйте гіркий досвід минулих помилок.

Коли в реальності ви плануєте серйозні операції з грошима, наприклад, вкладаєте велику суму в новий проект, або мають намір взяти кредит, неодмінно зверніть увагу на бачення, в якому примарилось більше двох кошенят. Сонник дає маловтішний прогноз — маніпуляції з фінансами принесуть збитки.

До чого ще можуть наснитися кошенята? Сприймайте таку картину уві сні, як застережливий сигнал. У вашій долі відбудуться суттєві зміни. Складно сказати, чи буде в підсумку ради їм. Але однозначно, на час ви відчуєте незручності, тому що порушиться звичний спосіб життя, розпорядок дня, або доведеться звикати до нової обстановки, до нових людей. Втім, як би там не було, вам потім буде про що згадати, тому, що передують події досить незвичайні, і навіть захоплюючі.

Дикі і непередбачувані

Вам буде важко протистояти деспотичною і владної особистості, ось до чого сниться кошеня, відрізняється злим норовом. Сонник припускає, що така конфліктна обличчя може бути призначена начальником сплячої людини, або він знайде скандаліста сусіда. Як не крути, а доведеться знаходити з таким ним спільну мову.

Якийсь суб’єкт буде чинити на вас потужний моральний тиск, ось до чого сниться, що кицька з норовом ще й кусається. Такий сюжет особливо серйозно сприйняти нареченій, що готується до весілля. Її майбутній чоловік виявиться справжнім агресором, тиранящим домашніх.

Царапающийся кошеня у сні пророкує знайомство з юнаків приємної зовнішності. Але, на жаль, його характер далекий від досконалості — він примхливий, зарозумілий, розпещений, егоїстичний, жорстокий.

Що робили у сні? Якщо гладили кошеня уві сні, то чекайте гостей. Старий приятель, з яким давно не спілкувалися, відвідає вас, ось до чого сниться подібний сюжет. Тільки знайте, що люди, з якими давно не підтримуєте контактів можуть сильно зміниться, і такі «несподівані» рандеву закінчаться розчаруваннями і проблемами. Тому прислухайтеся до поради, що дає сонник — не зловживайте спиртним, не базікайте зайвого під час дружнього застілля.

Вас нестримно потягне на авантюри та інші ризиковані підприємства, от до чого снилося, що ловіть маленьких кицьок. Але сонник, на жаль, виключає варіант, про те, що подібні афери принесуть вам користь, задоволення.

Привиділося, як граєте з кошеням? Тоді ви цілком можете опинитися на його місці, але у реальному житті. Хтось дуже спритно скористається вашими слабкостями і буде водити вас за ніс, потішаючись і бавлячись при цьому. Сонник підкаже хто, виступить в ролі такого вправного ляльковода — це новий персонаж у вашому оточенні.

У нічних мареннях ви підібрали крихітне безпритульна тварина? Тоді ви надзвичайно чуйна, жаліслива особистість. І цим безсоромно користуються багато, звалюючи на ваші плечі масу клопоту.

До чого сниться кошеня на руках жінці? Така картина дає знати про те, що дама потрапить в неприємну історію, або стати учасницею скандалу через власну наївність, довірливість. Сонник поспішає довести до її відома — остерігайтеся шахраїв, аферистів, Альфонсів.

Купуючи у сні котика, згадайте про відомого прислів’я: сім разів відміряй, один раз відріж. На час відкладіть будь-які фінансові операції, великі капіталовкладення і покупки. Зараз не найкращий період для цього, тому що ви свідомо купуєте «кота в мішку».

Безліч клопоту, занепокоєння, ось до чого сниться, що миєте кицьку. Найприкріше, що всі докладені вами зусилля виявляться марними, непотрібними. Досягнувши бажаної мети, ви або розчаруєтеся, або зрозумієте, що гра точно не коштувала таких свічок.

До числа дзеркальних відноситься сновидіння про те, що постійно підгодовуєте кошенят. Сонник пропонує проаналізувати взаємини з деякими персонами з вашого оточення. Подумайте, чи не занадто часто ви здійснюєте альтруїстичні вчинки? В цьому немає нічого поганого, але люди вже просто звикли до того, що ви такий добрий безвідмовний, безсрібник.

Людині, якій снилося, як він рятує кошеня, буде потрібна допомога в реальності. Сновидець опиниться в ситуації, коли вирішити проблему власними силами йому точно не вдасться. Всі надія на те, що товариші підтримають його.

У соннику є дуже цікаве тлумачення сюжету, в якому сплячий годує кошеня груддю. Сновидець насправді давно вже підозрює якусь персону в нещирості і брехні, а таке бачення лише підтверджує його побоювання. До речі, сонник у даному випадку рекомендує ще й подбає про енергетичну захисту, так як не виключено, що цей лицемірний персонаж вдається до методів чорної магії і чаклунства.

Приготуйтеся до витрат, які не планували, ось до чого сниться кішка, ось-ось готова окотиться. Саме тому сонник підказує те, що в гаманці повинна лежати досить пристойна сума готівки для непередбачених потреб.

Мертві тварини

У трагічного сновидіння, в якому кицька вмирає, як не дивно, досить оптимістичне тлумачення. Сонник запевняє, що наяву сплячий позбавиться від чогось тяготящего, заважає йому, що обмежує свободу. Приміром, якщо він хворий, то швидко піде на поправку, якщо перебуває під слідством, буде виправданий.

Дохлі кошенята у сні теж хороша прикмета, підказує що матеріальні ускладнень прийде кінець. Сновидець розбагатіє, життя його стане стабільної та благополучної. А його недругам не позаздриш, вони попадають жертвами власних інтриг.

Сонник впевнений, що людина, який топив у нічних мареннях кошенят, аж ніяк не відрізняється жорстокістю. Навпаки, незабаром у нього з’явиться можливість продемонструвати людям свої найкращі якості. Він дозволить проблеми, допоможе врятувати репутацію сімейного клану або трудового колективу.

Будьте трохи уважніше і пильними, якщо уві сні вбили маленьку кішечку. Цей сюжет підказує, — поруч з вами в дійсності знаходиться персонаж, який замишляє недобре. Причому робить він це швидше за власної дурості й недалекоглядності. Його провокує до подібних вчинків хтось з боку. Якщо обчисліть дурного негодника, то не мстіть йому, а просто пресеките його задуми на корені і заспокойтеся.

Злякалися, помітивши в дрімоті мертвих котяток? Дарма, така картина пророкує вам за сонником, довгоочікуване рятування від чого-то, мурчащего, що заважає. Для вагітних такий сон — легкі пологи без ускладнень.

Інші тлумачення

Цікаво інтерпретує сонник: до чого сниться кошеня, який отримав поранення, травми. Крихітна тварина символізує шанс, який надається сновидінню в реальності. Настає сприятливий момент для того, щоб випередити конкурентів, усунути суперників.

Хвора тварина уві сні це — застереження. Надійде, як здасться, привабливу пропозицію. Але не поспішайте його приймати, так як скоро зрозумієте, що воно зовсім не вигідно вам, та до того ж суперечить вашим життєвим принципам і уявленням про мораль.

Якщо літній людині сняться сліпі кошенята, то в його родині очікується поповнення — народження онука, внучатого племенника або правнука. Але цей же сюжет підказує за сонником, людям, чия професія пов’язана з медициною або фінансами, що потрібно проявити обережність і підвищена увага в роботі. Дитинчата кішки, яким від народження всього кілька годин — безпорадні і сліпі, сняться як нагадування про близьких, які потребують допомоги, захисту, а іноді й просто, уваги, душевному теплі. Сонник підказує: зателефонуйте батькам, друзям, дорогим вам людям.

Сновидіння, в якому стали свідком окоту кішки, підтверджує те, що ви опинилися у вкрай скрутному становищі. Сонник пропонує вам не приховувати своїх проблем від знайомих, а навпаки звернеться до них і разом намагатися знайти рішення проблеми.

Блішки — до щастя?

Зате якщо спите і бачите блошливую кісу, то сонник обнадіює — ваше становище не таке вже безнадійне. Потерпіть зовсім небагато, і Фортуна широко посміхнеться вам. У будь-якому випадку бачення про кошеня з блішками, треба розцінювати як позитивну ознаку. Навіть якщо хтось намагається дошкулити вам, то його підступи і недобрі плани приречені на провал. А ось вам пощастить — не виключено різке покращення матеріального стану, допомога, протекція солідних особистостей, обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: