Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кофта до чого сниться?

Сонник кофта до чого сниться?

Кофта тлумачення сонника

Якщо врахувати те, на яку частину тіла надягають кофту, то не складе особливих труднощів здогадатися: до чого може присниться цей предмет гардероба. Це символ душевних переживань, метань сновидця. Крім того вона може примаритися і того, хто мріє про душевному теплі, ніжності, турботі. Вам цікаво дізнатися подробиці? У такому разі відкриваємо збірник тлумачень і уважно читаємо про все, що пов’язано з кофтою.

За фасоном і матеріалу

В сонник від А до Я описав те, до чого сниться брудна, стара блузка. Така річ попереджає про те, що найближчим часом вкрай небажано укладати угоди і підсмоктувати важливі контракти. Приснився річ з дірками підказує, що вірогідні сварки, непорозуміння з коханою людиною.

Приснилася тепла трикотажна, в’язана кофта з вовни? Означає, що ваша поведінка викликає подив і роздратування у оточуючих. Прислухайтеся до поради про те, що поки не пізно треба змінити своє ставлення до людей, до життя. Інакше ви опинитеся такою персоною Нон Грата, та до того ж втратите друзів.

Зовсім інакше інтерпретується сновидіння про блузці, зшитою з тканини. В цьому випадку вам належить пережити зраду товаришів. Не виключено, що подібні вчинки близьких вам людей, поставлять вас у незручне становище і доведеться виправдовуватися, доводячи, що ви ні в чому не винні.

До чого приснилася довга кофта? Загалом соннику сказано, що такий фасон асоціюється з бажанням сплячого уникнути відповідальності, сховатися від проблем і турбот, якими його стомлюють і здаються безглуздими.

Зате нова кофта, яку помітили в нічних мареннях, віщує успіх та перемоги у справах, а також позитивні зміни в житті.

Якщо привиділося, як наділи кофтинку, то сонник Мандрівника вважає це зазначенням на зміни в настрої. І тут дуже важливо згадати: якого кольору була річ.

Колір виробу

Нескладно здогадатися, що червона блузка сниться людині, який картаємо неабиякими пристрастями, відчуває сильні емоції. У своєму соннику Міс Хассе пише про те, що виріб червоного кольору — ознака перемог на любовному фронті. А ось астролог Квіток впевнений, що така річ це символ богатирського здоров’я та високого авторитету сплячого.

Біла блузка, за версією сонника Мандрівника, обіцяє вірність, щастя, удачу. У збірнику тлумачень сновидінь від А до Я білосніжний предмет гардероба описується, як вірна прикмета змін на краще в долі. У будь-якому разі біла блузка це символ добрий звісток, а якщо ви приміряєте її за сюжетом нічного бачення, то по пробудженню відчуєте приємні відчуття, позитивні емоції.

Прикрощі та невдачі, ось до чого в трактуванні сонника Цвєткова, сниться чорна блуза. Коли помітили в сні якусь персону, одягнену в чорну туніку, то не дивуйтеся сумним, похмурим думкам, що будуть приходити вам в голову. А якщо в сновидінні самі вбралися в такий похмурий вбрання, то ризикуєте наяву зробити непоправну помилку, серйозну помилку.

А що означає побачити в сні рожеву кофтинку? Така штучка вказує на те, що сновидець наївний, часто його наміри, мрії більше схожі на нездійсненні ілюзії. Однак, іноді такий сон бачать закохані люди, немов надягли рожеві окуляри.

Жовта кофта сниться до хвороб, віроломної зради. З точки зору психологів жовтий сигналізує про те, що сновидець чогось побоюється. Якщо ви уві сні воліли ансамбль, в якому був присутній і жовтий і блакитний предмети одягу, то ви маєте вкрай розвиненою інтуїцією, і ваші сумніви аж ніяк не безпідставні.

Сірий джемпер вказує на те, що спляча людина перебуває в пригніченому стані душі. Він пасивний, пригнічений. Зелений — колір традиційно грошей, пророчащий поповнення бюджету. Що стосується синього вироби, то воно сниться напередодні розкриття якоїсь таємниці, але іноді сигналізує про небезпеку сновидінню небезпеки.

Покупки в модному магазині

Сон про те, що придбали або отримали в якості презенту розкішну нову кофту, обіцяє виконання давньої мрії, бажання.

До чого сниться, як приміряєте обновку? Загальний сонник застерігає від вчинення необдуманого проступку, за який потім доведеться червоніє перед рідними.

Уві сні впізнали свого знайомого, надягають блузу? Тоді в реальності придивіться до цієї персони уважніше, — не виключено, що спілкування з нею може зіпсувати вашу репутацію.

Предмет чужого гардеробу

Тлумачення бачення про те, що ви носите чужу блузу, свідчить про те, що в дійсності ви зазнаєте фіаско в справі, за яку взялися, не обміркувавши наслідків, не зваживши свої сили.

Загальний сонник описує сюжет, у якому ви спостерігаєте за тим, що хтось бере річ, що належить іншій особі. Виявляється, дуже скоро вам належить стати свідком непорядну вчинку близької вам людини. Ви спробуєте загладити провину, але це обійдеться вам в кругленьку грошову суму.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: