Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник крадіжка до чого сниться?

Сонник крадіжка до чого сниться?

Крадіжка тлумачення сонника

Щоб зрозуміти: до чого сниться крадіжка, потрібно неодмінно пригадати: як виглядав зловмисник і на що саме він поцупив. Якщо ви, прокинувшись, знаєте ім’я прирезавшегося злодія і здатні оцінити нанесений їм збиток, то сонник дасть точне тлумачення такого кримінального бачення, яке ні в якому разі не можна залишити без уваги!

Ви — в ролі свідка

Коли в сновидінні ви помітили, що хтось спокусився на чужу власність, але не втрутилися, не запобігли злочину, то по пробудженню будете вести себе вкрай пасивно. Потім здивуєтеся своєї поступливості, м’якістю, тому, що така поведінка стане причиною маси проблем і прикрих промахів.

Примарилось, що в крадіжці звинувачують незнайомого вам людини? Тоді не поспішайте робити висновки наяву, — може статися так, що ви винесіть невірний вердикт нікому персонажу, який ні в чому не винен.

У Сучасному соннику серйозна крадіжка, підказує, що сплячий тривожиться за своє фінансове добробут, боїться збанкрутити, розоритися.

До чого ще може снитися злодійство? Сімейний сонник висуває версію про те, що такий сюжет пророкує втрати, втрати. А привидевшиеся грабіжники уособлюють низку дрібних, але неприємних проблем, що випадуть на долю сновидця.

Шахраюваті персонажі, які в нічному видінні викрадали чуже майно, пророкують тому, хто спить невдалий збіг обставин в реальності.

Однак, в сонник Лоффа сказано, що запам’яталися особи злодіїв, творили беззаконня поки ви були в дрімоті — ознака хороших новин. Може трапиться так, що ви насправді запобігти злочинові чи пізнаєте правопорушників.

Вам пред’явлено звинувачення

Що означає сон, у якому вас звинувачують в крадіжці? Приготуйтеся до того, що справи не заладятся відразу після пробудження. Не переживайте так сильно, це день невдач і проколів треба просто пережити, тим більше, що ввечері ви зрозумієте, що все не так погано, як здавалося ще по полудні.

Ступили на слизьку доріжку?

А що якщо сниться, що ви вирішили переступити закон? Сонник Тафлиси застерігає, таке бачення може передувати горя, бід. Прийдешніх нещасть можна уникнути в тому випадку, якщо ви ретельно продумувати кожен свій крок і слово. За сонником це ж сновидіння пророкує комерсантам неминуче падіння цін на товари, імпортовані з-за кордону. Дрібна крадіжка, вчинена вами або кимось іншим, за версією Східного сонника, як не дивно обіцяє прибуток.

В Універсальному соннику написано, що вкрасти їжу або речі — до неприємностей. Причому, впоратися з ними буде важко, так як сновидець опиниться у безвихідному становищі. Уві сні можна зробити дурну крадіжку, вірніше таємно привласнити собі річ, яка завідомо нікому не потрібна або навіть викинута господарем. Якщо вам випало таке сновидіння, то знайте, що Бог не залишити вас у важку хвилину. Сміливо беріться за важкі проекти, в результаті отримаєте відмінне грошова винагорода і моральне задоволення.

Сон, у якому сновидець, спокусився на власність багачів, це характеристика. На жаль, це свідчить про огидному якості — чорної заздрості. Красти у сні їжу, будучи голодним, або речі, щоб приховати наготу, також погано. Це ознака того, що насправді доведеться терпіти нужду, гоніння, втративши відразу свого майна і положення в суспільстві.

Жертва злочину

Бачили сон, про те, що вас обікрали? Як прокинетеся, відразу відчуєте, що день не задався, все валитися з рук йде не за планом. Але потерпіть, ця чорна смуга триватиме не більше доби.

Міллер пояснював до чого бачити уві сні, як злочинці забрали у вас величезні гроші. Якщо це сталося за межами вашого житла, то велика ймовірність того, що настають небезпеки, які можуть торкнутися рідних. Проявіть стриманість і увага, будьте обережні, не поспішайте приймати рішення.

Коли ж гроші уві сні крадуть у вас вдома, то винуватцем всіх проблем, які підстерігають наяву, будете ви, а вірніше, ваша халатність, недбалість.

До чого сниться злодійство, пояснює і Девід Лофф. Якщо ви опинилися потерпілим у такому сновидінні, то ризикуєте в реальності втратити щось дуже цінне, важливе для вас. І станеться це тому, що ви не зумієте подолати страху і сумнівів, що постійно будуть терзати вашу душу.

Інші передбачення

Про те, що іноді вас до вас прокидаються заздрість і користолюбство, підскакає сновидіння, в якому крадуть сущі дрібниці, або малоцінні предмети. Наприклад, це можуть бути кишенькові крадіжки, підступи шахраїв. Буває і так, що ви бачите себе в ролі зловмисника.

Такі сни дуже важливо розшифрувати, пригадавши: що, і в кого ви вкрали. А головне, чим керувалися при цьому. Якщо присвоїли собі чуже майно уві сні і намагаєтеся когось шантажувати, то можливо і в справжньому житті, відбуваються події, які, так чи інакше пов’язані з примусом, погрозами, шантажем.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: