Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кішка дряпає до чого сниться?

Сонник кішка дряпає до чого сниться?

Кішка дряпає тлумачення сонника

Часто сновидіння про котячих попереджають, про насуваються неприємності, нестатки і лицемірстві близьких людей. Але якщо домашня киця примудрилася подряпати уві сні, то сонники дадуть досить цікаві, різні коментарі до цього сюжету.

Підступність і кохання

Коли заміжній жінці сниться, що кішка сильно подряпав їй руки, то це тривожна ознака того, що краща подруга виношує недобрі плани. Підступна приятелька прагне зруйнувати сімейне щастя того, хто бачить сон, спокусивши її чоловіка.

Мила, ніжна пані, лише втілюється, що закохана, насправді у неї на першому місці холодний розрахунок — ось до чого сниться царапающаяся кішка чоловікові.

Панночці, побачила сон про те, що киця роздряпала їй шкіру обличчя і рук, треба бути готовою до появи дослідної, спритною суперниці, яка має види на нареченого того, хто бачить сон.

А до чого може приснитися подібний сюжет молодій людині? Це знак того, що у сфері бізнесу у нього з’явився могутній, хитрий конкурент в особі мілейшей особи слабкої статі. Вона, виливаючись невинною овечкою, зробить все, щоб збивши його з пантелику, стати переможницею в жорстокій сутичці професіоналів.

Бережіть нерви!

Деякі сонники вважають, що царапающийся домашній вихованець, сниться людям, які перебувають у вкрай напруженому, «напруженому стані. Чим може бути викликане це хвилювання? Подумати над цим варто прокинувшись. Визначивши причину, постарайтеся заспокоїтися, адже нервозність провокує різноманітні хвороби, що заважає повноцінно жити і працювати.

Правда, є підказка: коли кішка в кров роздерла в нічному видінні вам ноги, або іншу частину тіла, то ви цілком обґрунтовано турбуєтеся за долю близької, рідної людини.

Підступи хитрунів

У Сучасному універсальному соннику описаний сюжет, в якому кішка кидається на ноги, намагаючись вкусити або поранити кігтями.

До чого сниться подібне? Це бачення — попередження про те, що поруч причаївся хитрий ворог, який з допомогою лестощів, підлабузництва, намагається втертися в довіру, а потім скористатися цим в корисливих цілях, зрадивши сплячого.

Про значення кольору

Колір шерсті тварини допоможе розгадати таємницю сновидіння. Так Загальний сонник пояснює, що агресивна чорна кішка сниться до того, що небачену активність проявлять конкуренти, але якщо при цьому у вас на тілі немає жодної подряпини, то ймовірний приємний сюрприз, щаслива оказія.

Рудий кіт, вцепившийся кігтями у вас, сниться до того, що ви можете стати жертвою обману, шахрайства, білий — до любовних переживань, розчарувань. Злі кішки черепахового забарвлення уві сні приходять до тих, кому судилося болісно над чим роздумувати і засмучуватися.

Пророкування від Міллера

Знаменитий провісник Міллер упевнений в тому, що войовничо налаштовані котячі в снах — сигнал того, що з’являться нові вороги. Причому вони спробують відібрати у сплячого саме те, чим найбільше дорожить. Якщо встигли уві сні відігнати злоблива тварина, то зможете вирішити найскладніші проблеми, та до того ж зміцнити своє реноме.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: