Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кішка до чого сниться?

Сонник кішка до чого сниться?

Кішка тлумачення сонника

Ставлення до кішок, по всьому світу є неоднозначним. У деяких країнах, вважається, що тримати це тварина будинку — до нещастя, в інших же навпаки, завести пухнастого улюбленця — значить огородити себе від втручання потойбічних сил. З багатьох езотеричних вчень, кішка працює як якийсь індикатор невидимих істот людині.

В Єгипті кішок шанували, як божеств, а коли улюблений вихованець помирав, його господарі на знак скорботи, збривали собі брови. Кішки по істині магічні тварини, що перебувають одночасно в двох світах. Щоб відповісти на питання, до чого сняться кішки, необхідно не тільки пригадати всі деталі, але й своє особисте ставлення до цих тварин. Найчастіше вона віщує негативні події, але буває й інакше.

Залежно від викликаються емоцій

Якщо людина — «кошатник» і живить велику любов і прихильність до цим чудовим тваринам, то сон з участю кішки обіцяє сприятливі події, але більш точне трактування, варто проводити виходячи з деталей сну.

Сплячий, який відчуває неприязнь і огиду до кішці в реальному житті, може очікувати після сновидіння зустріч з підступною і хитрою жінкою. Такий сон попереджає про небезпеку заплутатися у павутині інтриг.

Тлумачення Міллера

Про можливу зраду, каже сновидіння, в якому сплячий грає з кошеням або кішкою. Тут мова може йти не тільки про «похід наліво», але і про згасають почуття і неуважному ставленні до партнера, що призведе до розставання на тлі байдужості.

Зловити кішку, на думку Міллера — до зустрічі з людиною «нарцисом» протилежної статі, який перебуває виключно в думках про себе коханого і не здатний вислухати співрозмовника. Така людина не принесе нічого позитивного в життя сплячого, тому варто максимально відгородити себе від його неприємною компанії.

Про перемогу по всім параметрам, а також краху ворожих інтриг, каже сон, в якому кішка вмирає.

Колір і зовнішній вигляд

Сіра кішка у сні, уособлює собою депресивний стан сплячого, все навколо здається сірим і позбавленим сенсу. Такий сон попереджає про необхідність вирватися з кола рутини і щось поміняти. Наприклад, знайти нове захоплення і вибратися у розважальні заклади.

Руда кішка в сновидінні, як і руда жінка, говорить про те, що варто придивитися до друзів, серед яких може бути зрадник, нишком будує підступи і плетущий мережі інтриг.

Триколірна кішка. Якщо жінці сниться така кішка, уві сні вона уособлює суперницю, переважаючу сплячу за всіма параметрами, з якою доведеться війна на любовному фронті за власне сімейне благополуччя.

Зелена кішка уві сні, як не дивно, говорить про внутрішньої гармонії і можливості відкривати нові горизонти власної свідомості на шляху до духовного збагачення.

Сіамська кішка в реальному житті, ніколи не забуває ті образи, які завдав їй господар, і може пригадати їх через багато років. Сон за участю сиамца говорить про прихованої образі на сплячого і багаторічна виношування плану помсти. Якщо вчасно не помиритися, то життя може бути зруйнована.

Пухнастий і красивий вихованець, говорить про те, що серед колег в робочому колективі, з’явилася жінка, готова змагатися з будь-яким досвідченим чоловіком за місце керівника.

Обліз кішка в сновидінні — до необхідності незабаром заплатити за помилки минулого. Можливо скоро спливе неприємна, але правдива інформація про сплячому, яку потрібно визнати і зробити все для того, щоб отримати прощення. Іноді досить вибачитися, щоб не допустити найгіршого варіанту розвитку подальших подій.

Кішка з лишаєм — хороший знак, що говорить про те, що вороги розслабилися, а пильність їх згасла. Можливо зараз найкращий момент для того, щоб цим скористатися і завдати нищівного удару.

Мокра кішка у сні чоловіки, говорить про швидкої зустрічі з поступливої жінкою, готовою підтримувати і слухатися його у всьому, але не варто розслаблятися.

Кішка без шерсті — добрий знак, що обіцяє, що вороги повалені і більше не дошкулятимуть сплячого.

Від ворогів, які мають можливість потрапити в житло, сон попереджає, з участю незнайомій кішки.

Поведінка

Про дрібних неприємностях і обтяжують турботи, каже сновидіння з ласкавою кішкою. Але не варто переживати, цей період пройде швидко, потрібно лише морально підготуватися до короткій чорній смузі.

Приснився зла кішка, говорить про швидкі нападки з боку недоброзичливців протилежної статі та необхідності відстоювати добре ім’я сім’ї. Якщо кішка атакує, але її вдалося приборкати, говорить про те, що боротьба за репутацію пройде успішно.

Якщо уві сні кішка кидається і дряпається, такий сон попереджає про швидкої відбивати атаки ворогів. Відбити атаку агресивного тварини — до відбиття атаки задумав погане проти людини, якому сниться сон.

Кішка подряпала до крові — часто сниться перед травмами, які завдають серйозної шкоди здоров’ю і мова тут йде про сім’ї сплячого. Важливо постаратися найближчим часом не відпускати дітей гуляти допізна і більше уваги приділяти літнім рідним, страждаючим захворюваннями в силу віку.

Скажена кішка у сні, уособлює жінку, яка може поступитися принципами і власною мораллю, заради досягнення мети. Боротьба з такою особливою не принесе успіху, тому що такі люди здатні на все.

Дика кішка сниться до розбіжностей між сусідами, і якщо вчасно не зупинити суперечку, вона може перерости у справжню війну, що шкодить не тільки репутації, але і здоров’ю.

Бійка кішок, застерігає від можливості попастися на вудку шахраїв. Не варто вплутуватися в сумнівні авантюри, а тримати вухо гостро — необхідно, як ніколи раніше.

Кішка, яка займається полюванням на мишку, говорить про несприятливий час для поповнення бюджету та погіршення у фінансовій сфері. Не варто втрачати пильності на роботі і в сімейних відносинах.

Кішка в сновидінні, напаскудила в недозволеному місці — до дрібних проблем, побутових турбот і неприємностей. Також це може означати швидку зустріч з неприємним людиною протилежної статі в робочому колективі, якого необхідно витравити, щоб уникнути розвалу робочих відносин.

Купання кота, говорить про чвари на роботі і виведення на чисту воду недалекоглядну особу, яка веде гру на обидві сторони.

Якщо сплячий отримує кішку в подарунок — це говорить про швидкої необхідності багато працювати. Бізнесменам, сон говорить про майбутній вибором між мораллю і фінансовим ривком вгору. А жінці, варто згадати хто саме подарував їй такий подарунок, тому що не виключено, що цей чоловік відчуває до неї потяг і високі почуття.

Про змову, між двома неприємними недоброзичливцями, каже союз змії і кота в сновидінні.

Коли кішка говорить в сновидінні, варто постаратися згадати її слова, тому що вони можуть мати відношення до вирішення важливої задачі, над якою працює сплячий.

Свій вихованець

Якщо приснилася власна кішка, яка насправді живе вдома у сплячого — це хороший знак, що говорить про стабільності і злагоді в родині.

Втратити свою кішку у сні — означає потрапити під поганий вплив. Результат подій наяву буде залежати від результату подій в сновидінні.

Якщо сплячий врятував свою кішку уві сні, це знак того, що незабаром йому потрібно застосовувати свої чудові лідерські та комунікабельні якості у дипломатичній бесіді, здатної змінити життя на краще. Для чоловіка такий сон також означає бажання захищати та оберігати кохану від усіх негараздів.

Для чоловіків

Кішка, яка їсть миші, для чоловіків — небезпечне попередження, повідомляє про те, що в його житті, скоро з’явиться дівчина, що ганяється за наживою у фінансовому плані. Варто обережніше вибирати собі подруг.

Для чоловіків, бачити червону кішку — знак пристрасті і непереборного бажання роздобути юну особу, в яку він закоханий.

Якщо чоловік гладить кішку уві сні, це говорить про появу в його житті особи «легкої» поведінки, яка домагається його уваги.

Якщо уві сні чоловік намагається зловити кішку, це говорить про необхідність приборкати свої еротичні фантазії і бути більш стриманим у виборі сексуального партнера. Можливо сплячий намагається вибрати між кількома привабливими дівчатами, але поки що це в нього не виходить.

Придушити кішку уві сні чоловіки — до розриву відносин з докучливою супутницею, до якої давно втратив інтерес, або прохання припинити нав’язливе вимога уваги до своєї персони.

Палаюча кішка — знак остаточної перемоги над жінкою, яка багато років отруювала тому, хто спить життя.

Якщо уві сні зустрічаються кішка і собака, то для чоловіка, це знак того, що його дружина не схвалює дружбу з близьким знайомим і хотіла б її розвалити.

Для бізнесменів, бачити кішку без хвоста — значить поправити свої справи незабаром, укладення вигідних угод і фатальна помилка конкурентів, що дозволяє тому, хто спить повністю зайняти нішу, в якій він працює.

Якщо в сновидінні чітко чути, як кішка нявкає, але її ніде немає, це знак того, що бізнесменові важливо не погоджуватися на операцію, яка може стати звичайним шахрайством.

Вбивати кішку, для бізнесмена — відмінна можливість ухилитися від неприятностейна роботі і тим самим перемогти конкурентів. Якщо уві сні людина вбиває кошеня, це говорить про те, що шанс змінити своє життя на краще втрачено і тепер необхідно заново чекати сприятливого збігу обставин.

Кішка з блохами, говорить про те, що у неприємною сплячій жінці, в даний момент якісь дрібні неприємності.

Миття кішки уві сні чоловіки — до нав’язливої дамі, яка всіма силами намагається добитися уваги, але в разі успіху, відносини з нею будуть нудними і скоро завершаться з великим душевним болем.

Для чоловіків, бачити лису кішку — до відповідного часу для здійснення обіцяних дій.

Для жінок

Жінка, у сновидінні якої, вона годує свою кішку — говорить про прекрасне проведення часу з коханою.

Для жінки гладити чужу кішку в сні — появи підступної і безпринципной суперниці, готової всупереч існуючим відносинам, відвести у сплячої чоловіка або хлопця.

Мити кішку уві сні жінки — означає перемогу над уявної суперницею, яка нічого цікавого для коханого чоловіка, з себе не представляє.

Тримати кішку на руках — недобрий знак для молодої дівчини. Це говорить про поганий вплив оточення та швидке залучення сплячої в темні справи, які закінчаться руйнуванням репутації і довгої боротьби за її відновлення.

Виганяти кішок з дому в сновидінні жінки — значить здобути перемогу над суперницями і благополучно завершити вирішення проблем у сфері особистих відносин. Для чоловіка ж такий сон говорить про виявлення недобросовісних планів на нього жінки, яка домагається його уваги метою роздобути гроші сплячого або житлоплощу.

Якщо уві сні, спляча дівчина б’є кішку, це говорить про взаємної неприязні зі сторонньою жінкою, що супроводжується великими емоційними витратами, що може призвести навіть до невротичних захворювань. Можливо варто абстрагуватися і піти від суперництва або ж покопатися в собі і зрозуміти причину такої ненависті.

Якщо уві сні приснилася кішка, яка очікує кошенят, це говорить про нових ідеях, які не скоро втіляться в реальність, для молодої дівчини такий сон — до зустрічі з коханим, але вітряним і не постійним молодою людиною.

Мертва або хвора

Мертва кішка, як не дивно, є сприятливим знаком, що обіцяє незабаром завершення конфлікту і максимальне віддалення від неприємної особи, яка дошкуляє.

Хвора кішка у сні, передвіщає плутанину в майбутніх планах. Можливі незаплановані події на шляху до заповітної мети. Для сільськогосподарських працівників, такий сон обіцяє багатий урожай, а для бізнесменів — значний приріст прибутку і вдалі угоди, не дивлячись на підступи конкурентів.

Виявити на порозі будинку мертву кішку — до перемоги над супротивниками. А також примирення сім’ї після скандалів і зрад.

Думка Фрейда

Кішки в розумінні Фрейда, символізує образи сексуальності і еротичної сфери мислення. Ось кілька значень кішок в сні, на його думку:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: