Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кров з носа до чого сниться?

Сонник кров з носа до чого сниться?

Кров з носа тлумачення сонника

Сновидіння, в якому отримано каліцтво чи серйозна рана, сочащаяся кров’ю, навряд чи можна назвати добрим. Але виявляється, що найбільш поширене тлумачення цього сюжету сонники — прийдешня зустріч, тісне спілкування з рідними. Однак якщо привиділося кровотеча з носа, події будуть розвиватися іншим чином.

До чого сниться подібна картина? Відповісти на це питання ви зможете, уважно прочитавши передбачення з авторитетних джерел, якщо співвіднести їх з реаліями: своїм справжнім настроєм, положенням, самопочуттям.

Про важливість почуття міри

Ідіоматичний сонник запевняє, що кров з носа — бачення, що підтверджує той факт, що сплячий ретельно і наполегливо трудиться, бажаючи досягти поставленої мети. Його старання будуть винагороджені, але не виключено, що повною мірою скористатися плодами своїх зусиль йому не доведеться. Він просто може надірватися від непосильної ноші, взваленной на плечі, захворіти або впасти в депресію. А тому, не треба забувати про відпочинок, збалансованому раціоні і режимі.

Можна позбутися більшої частини своїх накопичень, ось до чого, за версією Малого Велесова сонника, снилося, як з носа пішла кров. А станеться такий фінансовий крах, з вини сновидця, вірніше, не обдуманих дій, спонтанних вчинків.

Але, якщо почалося кровотеча уві сні не турбує, не доставляє неприємних відчуттів, то сонник 21 століття, пророкує успіх і щасливе майбутнє.

Попередження про небезпеку

Приснилося, що, незважаючи на всі зусилля, кровотеча з носа не вдалося зупинити? В такому випадку треба згадати про заходи профілактики — не виключено, що ви, прокинувшись, відчуєте перші симптоми прогресуючого захворювання. До чого ще снитися подібна ситуація? До того, що у вашої підтримки, як фінансової, так і моральної зараз можуть наждаться близькі родичі, які опинилися в біді.

Сон, про те, що на вас напали і міцно стукнули по носі, звідки і бризнула кровушка, вважається віщим. Іншими словами, без жодних алегорій вищі сили натякають на те, що найближчим часом слід відмовитися від пізніх прогулянок по пустельних, малолюдних вулицях, де так вірогідна зустріч з хуліганами і бандитами.

Нескладно здогадатися: до чого приснилося, як кров закапала з носа недруга. Це точна ознака того, що всі заздрісники, вороги, конкуренти підуть собі з дороги, і ви без проблем доб’єтеся перемоги.

Передбачення з різних збірок

Відкриваючи сонник і бажаючи відкрити завісу таємниці, потрібно бути готовим до того, що не всі прогнози порадують або обнадіють. До числа негативних ознак можна віднести і те, що пов’язано з баченням про те, що на одязі з’явилися численні криваві плями, з розбитого носа. Сонник обіцяє підприємцям великі проблеми в бізнесі, розв’язати які вдасться, тільки витративши чимало зусиль і коштів. Якщо ви далекі від комерції, то і вашій справі можуть виникнути величезні перешкоди, ініційовані заздрісниками і ворогами.

До чого сниться розбитий ніс до крові авторитетної людини, що займає високий пост? У соннику Міллера цей сюжет трактується, як аварії, падіння з «начальницького трону», розорення, розвінчання і позбавлення всіх регалій. Станеться це чи за збігом несприятливих життєвих обставин, або по хитрому сценарієм ворогів, заздрісників і суперників.

Щоб це погана прикмета не виповнилося, не показуйте свої слабкості, не діліться таємними планами з оточуючими.

Саме цікаве тлумачення, пояснює: до чого може приснитися, як з носа йде кров це те, в якому сплячі пророкують кримінальний бізнес — заняття контрабандою! Але врахуйте, що це сновидіння послано як раз тому, що вам треба категорично відмовитися від такого способу збагачення, інакше попереду — втрати, образи, розчарування.

Сни в літню ніч

Час року теж має значення для розшифровки сновидінь. Якщо кров з носа примарилася липневої, серпневої ночі, то неминучим серйозний стрес, психологічний зрив. Першопричина цього криється в колективі, де працює сновидець. Подумайте, як уникнути неприємностей, які можуть на кілька місяць позбавити працездатності і назавжди зіпсувати нервову систему.

В сонник Азара сказано, що носова кровотеча передбачає зустріч з давніми товаришами, згідно з якими втрачено. Але іноді цей же сюжет спостерігають люди, яким належить нелегке випробування — догляд за хворими родичами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: