Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кровотеча, до чого сниться кровотеча — точне значення

Сонник кровотеча… Якщо ви побачили уві сні кровотечу, це зовсім не означає, що попереду вас чекає погане. Ні. Все залежить від деталей, адже такий сон може як попереджати про небезпеку, так і бути провісником нових можливостей.

Що робити, якщо сон таки вказує на негаразди, майбутні випробування або хвороби? Ні в якому разі не впадати у відчай, а терміново вжити всі заходи для того, щоб мінімізувати втрати.

Основні значення

До чого сниться кровотеча?

Хоча сни із кровотечою майже завжди мають негативні значення, все ж є винятки. Наприклад, якщо кров уві сні йде у вашого ворога, то це до хорошого! Наяву у вас справи підуть в гору і ніякі недоброзичливці і заздрісники не зможуть завадити вам.

Якщо у вас пішла кров з носа, то за сонником ви потребуєте відпочинку або курсу оздоровлення організму. Приділіть увагу здоров’ю, відкладіть важливі справи на два-три тижні, займіться собою та своїм життям. Ця пауза вам вкрай необхідна і вищі сили, підсвідомість попереджають вас про це.

А якщо жінці приснилась жіноча кровотеча – «місячні», то це, як правило, означає лише те, що в організмі все йде нормально. По великому рахунку цей сон цілком безпечний, він не попереджає ані про проблеми ані про якісь можливості.

Якщо кров пішла не з носа і не «жіноча», то це вже гірше. Англійський сонник тлумачать це як ознаки погіршення вашого самопочуття. Особливо погано, коли уві сні ви не зуміли зупинити кров, хоча і робили спроби для цього. Хвороба може бути серйозною, тривалою.

Важливі деталі

Ще більш негативний прогноз того, до чого сниться кров з глибокої рани, дає Український сонник. Такий сон попереджає про серйозне захворювання з можливим летальним результатом. Хоча із вірогідністю 50% сон трактується, як застереження — саме та частина тіла, яка виявилася пошкодженою уві сні, може постраждати і в реальності. Тому пам’ятайте про техніку безпеки в побуті, на роботі, у громадських місцях і на дорогах! Просто так цей сон не сниться, це дуже важливе попередження від вищих сил.

У магії кров містить в собі силу життя, що, в принципі, цілком логічно. Кровотеча попереджає про спустошення. Це може бути результатом складної, напруженої фізичної роботи, а може бути і наслідком нервового перенапруження. Приготуйтеся до негативної ситуації, яка буде вижимати вас, як лимон і тоді ви зможете відносно легко її пережити.

Якщо кров уві сні йде з вуха, ви отримаєте можливість розв’язати складне питання, але при цьому відчуває сильні емоції, хвилювання, затратите багато сил та енергії. Звичайно, ви можете і не зробити цього, якщо будете сидіти і чекати з моря погоди. Попереду складний відрізок і у вас є шанс вийти переможцем, якщо вкласти усі сили у вирішення проблеми.

Якщо кров йшла з рота, то ви маєте шанс почати нову справу, знайти однодумців, інвестора. Найближчі два тижні для вас будуть «фартовими».

Коментарі відвідувачів

Валерія

Уві сні мені наснилась кровотеча з вуха, я її довго не могла зупинити, але все ж це мені вдалося. У реальному житті саме була складна ситуація, потрібно було зробити крок через себе, через свої принципи, щоб отримати хорошу роботу. Я дуже сумнівалась, чи потрібно це мені. Таки вирішила ризикнути, змусила его замовкнути. Роботу отримала, як не дивно, моїх принципів це майже не зачепило, хоч і думала я інакше. Виходить, сон підказав мені вихід із ситуації, у якій я сумнівалася.

Мар’яна

Велика рана на нозі, кров – справжній фонтан, я кричу, галасую, не можу нічого зробити – от таке мені наснилося. Проснулась у холодному поті. Прочитала трактування сонника і зрозуміла, що насувається біда, потрібно бути максимально обережною. За три дні я поверталась додому, поспішала. В якийсь момент відчула, що «звична собача стежка» дуже слизька, саме йшов мокрий сніг. Якийсь внутрішній голос наче зупинив мене, я дуже повільно, по траві, вийшла на тротуар і зробила петлю, але прийшла додому цілою. А от декілька жителів нашого будинку там впали і травмувалися того вечора. Впевнена, що завдяки сну уникла перелому ноги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: