Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кров з рота до чого сниться?

Сонник кров з рота до чого сниться?

Кров з рота тлумачення сонника

Деякі нічні бачення не просто лякають, але й змушують замислитися: до чого ж снився такий кошмар? До подібних «страшилок» можна точно віднести сни, в яких спостерігають кровотеча з рота. Добре, якщо у сновидця виникло бажання взяти сонник, і знайти тлумачення неприємного сюжету, це допоможе йому уникнути ряду помилок або не мучити себе марними поганими передчуттями.

Власні рани, хвороба

Для початку розглянемо сюжети про те, що кров йде з рота тієї людини, яка бачить сон. Йому потрібно проявляти підвищену пильність, обережність, тому, що по соннику Цвєткова, у кілька разів збільшується вірогідність отримання травм, каліцтв, інших нещасних випадків.

Але не все так трагічно, хоча і не настільки вже радісно. Ця ж картина — прикмета того, що настають майнові суперечки з родичами. І нарешті, щоб заспокоїтися звернемося до Дворянського соннику під авторством Гришина: вона точно пояснить: до чого сниться, що кровотеча було настільки сильним, що краплі потрапляли на землю, на пол. Провидиця запевняє: все, що трапиться, — все на краще. Іншими словами, нічого поганого зі сновидцем не відбудеться.

Приснилося, що харкаете, спльовувати кров? На жаль, це тривожний симптом, підказуючий, що в організмі почався якийсь патологічний процес, поки що протікає в прихованій формі. Щоб зупинити хворобу — терміново до лікаря!

Той, хто злизував, сглатывал кров у сновидінні, відрізняється самолюбством і схильністю до нарцисизму.

Пам’ятайте, що кровотеча в сновидінні було не сильним, але дуже тривалим? Нострадамусом це трактується, як майбутнє самотність, печаль, і навіть ймовірність того, що сновидець може впасти в депресію.

Примарилася б’є фонтаном кров з рота? Такий сюжет треба сприймати, як настійне застереження — не поспішайте у прийнятті серйозних рішень, пам’ятайте про приказці, в якій радиться всі відміряти, як мінімум сім разів! У соннику Міллера є навіть більш точне тлумачення — спонтанні вчинки, слова можуть неабияк зашкодити бізнесу. До чого така картина сниться жінці? На жаль, не виключені проблеми з гінекологією, причому досить серйозні.

Погляд з боку

А тепер про сновидіння, в яких сам сплячий не постраждав, але спостерігав, за кровотечею інших персонажів. Помітивши, що йде кров з рота у незнайомця, сновидець повинен знати про те, що його успіхи і тріумф в реальності будуть варто багатьом людям повним розоренням, крахом кар’єри. Тому треба подумати про муки совісті і честі, перед тим, як піднятися на п’єдестал слави: може бути, варто трохи почекати і знайти варіант, не ущемляє нічиїх інтересів?

Вам належить роль миротворця і дипломата у власній родині, ось до чого сниться, що ви поранили людину, у якого кровотеча з ротової порожнини. Іншими словами, ви повинні налагодити взаємини між поссорившимися родичами. До речі, цей же сюжет, багатьма сониками трактується інакше — це прикмета щастя, добробуту, миру.

А ось якщо уві сні у людини кров потемніла і згорнулася, то, на жаль, він скоро залишить цей світ.

Матусь, звичайно, турбує питання: до чого снитсякровотечение з рота у дитини? Цей сон так чи інакше пов’язаний з проблемами виховання підростаючого покоління. Зараз батьки готові приймати рішення за своє чадо, але потім їм доведеться відповідати за свої неправильні кроки і зайвий тиск на малюка.

Приснилося, що у доньки чи сина видалили молочний зубик, і здалося кілька крапельок крові? Не панікуйте, навпаки, такий сон передвіщає щастя, мирне, спокійне життя.

Криваві потоки і плями

Кров’ю з рота запачкались руки? Цей сон пророкує суперечки через розподіл спадщини. Всім, хто претендує на майно і гроші померлого треба б згадати не тільки про користі, але і про добрих родинних стосунках. А ще це ж бачення віщує низку невдач, які будуть викликані накопиченими незавершеними справами.

Цей же сон, на думку Нострадамуса, може передувати візиту нежданих гостей або известиям від родичів.

А ось Міллер інакше пояснює те, до чого сниться забруднитися кров’ю. Він упевнений, що плями на одязі це суперники і конкуренти, що заважають руху по кар’єрних сходах. До речі, такі шкідники можуть ховатися під маскою товаришів. Придивіться до людей, з якими водите знайомство недавно!

Як не дивно, але сновидіння про те, що сталося посковзнутися в калюжі крові, можна тільки радіти. Так Древнеперсидскьке сонник, складений Тафлиси пояснює, що таке незручне дію сновидіння пророкує йому величезне багатство!

А ось запирати закривавлений одяг у сні, означає, що наяву людина дуже залежний від думки оточуючих. Китаєць Чжоу-Гун у своєму соннику попереджав чоловіків: забруднена кров’ю ліжко бачиться їм до зради дружини!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: