Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник крокодил до чого сниться?

Сонник крокодил до чого сниться?

Крокодил тлумачення сонника

Наснитися може будь створення, як милий кошеня, так і змії, черепахи, крокодил. Про те, до чого сниться крокодил, краще знати заздалегідь, так як над сновидцем нависла загроза, яка як рептилія непомітно «підпливає» до своєї жертви. Сонник вважає, що про таку загрозу людина може не здогадуватись або знати, але ігнорувати. Такі сни часто пов’язані з грошима або близьким оточенням.

Тлумачення по Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що крокодил — символ хитрунів. Один з друзів скоро зрадить, або ж давній ворог готує підступний удар. Побачивши уві сні рептилію, варто деякий час покладатися тільки на себе.

Психолог Міллер спирається на найближчі події, які відбувалися у багатьох людей після сну. Тому крокодил уві сні, частіше за все, означає обман. Причому ви станете жертвою одного з близьких вам людей. Але не тільки їх варто побоюватися, а також ворогам не варто поступатися, вони мають намір ще більше до вас почати прискіпуватися.

Однак алігатор, у якого ви ходите по спині, означає, що завзятість і боротьба допоможуть виплутатися з неприємних ситуацій. Не опускайте руки завчасно, у вас все вийде. Особливе застереження — не ділитися найпотаємнішим з людьми, яким ви не довіряєте.

Супутні нещастя

Якщо уві сні бачите озеро або ставок, повні кровожерливих алігаторів, знайте: кожен хижак — це ворог чи загроза. Сонник радить вирішувати всі проблеми самостійно, не сподіваючись на допомогу оточуючих або везіння.

Деякі люди бачать уві сні скупчення цих рептилій, а наяву одна проблема тягне за собою ще кілька, тлумачі рекомендують вирішити вихідну проблему в найкоротші терміни.

Сонник радить звернути увагу на оточення, так як крокодили у воді символізують, що оточуючі прагнуть до того, хто сильніший, і з радістю віддадуть сновидця, відчувши слабкість.

Однак, не завжди крокодил, побачений у сні — це щось погане. Можливо, у вас живе дух пригод, який змусить залишити звичайні рамки. А пізніше зрозумієте, що вчинили правильно.

Жіночі мрії

До чого сниться жінці крокодил? Сонник Мандрівника розтлумачує, що зазвичай ця рептилія у сні символізує небезпечного, але ефектного чоловіка. Однак сонник не пояснює нічого про цей чоловік. Тлумачі рекомендують таким сновидицам обережніше вибирати нових знайомих чоловічої статі.

Вагітним також дуже цікаво знати, до чого сниться маленький пірнаючий крокодильчик. Зазвичай це говорить про те, що цікаве становище жінки може викликати чимало пліток і пересудів, які варто просто ігнорувати.

Можливі вороги

Деталі в образі алігатора вкажуть на те, до чого сниться. Сонники містять основні характеристики привидешихся хижаків:

Напад крокодила

До чого сниться, як алігатор нападає із засідки? Сонник стверджує, що вороги ось-ось завдадуть удару. Агресія у сні в реальності обертається наклепом на вашу адресу або раптовими нападами. Якщо примарилось, ніби кусає кайман, то сновидіння можуть образити і принизити найближчі люди. Якщо ж примарилось, як атакує алігатор, отже, досягти поставлених цілей вийде тільки поодинці.

До чого сниться, як два крокодила кусають одне одного? Будьте готові, що вас спробують втягнути в чужу сварку. Сонник рекомендує залишатися осторонь.

Якщо крокодил вас атакував, то чекайте закидів і насмішок. Алігатор, який женеться за вами по суші — хороший знак. Особливо це стосується тих випадків, якщо вам вдалося від нього втекти. Значить, усі ваші справи будуть направлені в сприятливе русло, а всі непорозуміння вирішаться самі по собі.

Стежити за крокодилом і йти по його слідах — до несподіваного повороту подій. Домогтися бажаного — можливо. Але тільки якщо ви почнете докладати значні зусилля. Ніхто точно не визначить, з якими труднощами вам доведеться зіткнутися, але в підсумку всі страждання будуть винагороджені.

У оточення є таємниці

Якщо крокодил плаває в чистій річці, тлумач Езоп стверджує, що в недалекому майбутньому друзі покажуть своє справжнє обличчя. Немає ніяких гарантій, що вона вам сподобається. Крокодил в кришталево-чистою лагуні, на думку Тафлиси, означає, що ворог дуже сильний.

Якщо рептилія зачаїлася в каламутній воді, чаклунка Медея стверджує, що поступки ворогам допоможуть у досягненні основної мети.

Ваші таємниці

Багато сонники вважають, що плаваючі крокодили символізують найпотаємніші думки людини. Психіатр Зигмунд Фрейд вважав, що сновидець, як Нарцис, намагається досягти успіху у всіх можливих сферах, не зважаючи на потенційні невдачі.

Відомий тлумач снів Симон Кананіт писав, що якщо сновидець пливе назустріч кайману, значить, такої людини наяву оточують не найкращі люди. У зв’язку з цим варто ретельніше підбирати коло спілкування. А люди, з якими ви спілкуєтеся зараз, можуть, нехай і несвідомо, згубити.

Якщо плавають крокодили безладно, значить, сновидець в чомусь помиляється або щось робить не так.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: